11
  • Laza
    #11
    Most komolyan azt hiszik, hogy a Win8 majd fellendít bármit? Mondjuk a sok 'újmániás' birka biztos sátrazni fog a megjelenés napján :)
    Ingyen sem kell, nemhogy ennyiért ..
  • lordsithlord
    #10
    Hogy kérdésedre válaszoljak, igen, volt tabletre Win7 verztió. Fogták a Starter verziót, írtak alá egy érintőképernyő kezelést és ezzel árusítottak jópár tabletet.

    A rendszer elég durva bukta volt, lévén a Win7 nem érintő képernyőre lett anno optimalizálva, így nem is működött megfelelően, az érzékelés jobbra-balra csúszkált, nem lehetett vele pontosan kezelni a gépeket.

    Éppen emiatt nem is igazán terjedt el, pusztán csak pár Atomos készülék kapta meg.
  • hungi
    #9
    "Ha megvetted a Win 7-et, akkor 15$-ért tied a Win 8. Ha megvetted az XP-t, 20$-ért tied volt a Vista/W7. Nem értem a fanyalgás tárgyát..."

    Szerinted tableten volt Win7? Minden előtted hozzászóló a táblaverzióról beszélt amikor sokkalta az árat...
  • willcox
    #8
    Ez így csúsztatás, vagy legalábbis féligazság. "akik 2012. június 2. és 2013. január 31. között vesznek PC-t lehetőségük van Windows 7-ről Windows 8-ra frissíteni csupán 15 euróért" - vagyis aki előbb vette, az nyúlhat mélyen a zsebbe (ha meg akarja venni azt a hulladékot).
  • Armagedown
    #7
    Pont annyiba kerül a licensz mint egy olcsó tablet Androiddal !
  • MerlinW
    #6
    Ha megvetted a Win 7-et, akkor 15$-ért tied a Win 8. Ha megvetted az XP-t, 20$-ért tied volt a Vista/W7. Nem értem a fanyalgás tárgyát...
  • skinnyman
    #5
    Szerintem ilyen áron az se fogja venni akinek office kell, van ezer alternatívája más platformokon.
  • kakamatyi123
    #4
    Mert az ARM-osban van Office...
    Akinek Office kell, ezt fogja venni, akinek nem, az mast...
  • Bannedusermail
    #3
    Az asztali termékek olcsóbbak, mint a korábbi Windowsok, de az ARM piacon túl drága.
  • skinnyman
    #2
    Hát az végülis csak a fele a Nexus 7 árának, csak abban még a tábla is benne van
  • willcox
    #1
    Ez garantáltan nem lesz sikertermék.