15720
  • JethroHUN
    #21
    BF2143 az jöhetne, venném. HA nem cod-másolat lenne, ha egyáltalán elkészítenék.
  • Bogdogege
    #20
    Első napos vétel lesz ,de amúgy meg soha többé battlefield talán az ArmAIII, a nextgenerationosBFek legyenek a cod-ból kiábrándult kis köcsög-pubik játéka ,szopassa is meg a EA-DICE őket .
  • Nagydög
    #19
    Haaaat... Ez mar valahogy tenyleg nem... A BF3-mal meg eljatszogatok egy ideig, de ez a BF4 bejelentes kb. annyira lelkesit, mint egy Dance Dance Revolution kiegeszito.
  • KaBuTo666
    #18
    Helyetted leírtam, ha nem probléma. :D
  • Nagydög
    #17
    Szolitott valaki?
  • KaBuTo666
    #16
    nemkellbmeg
  • SigS
    #15
    VISSZA A BF2-T !!!
  • Wking
    #14
    Inkább mirrors edge 2 jöjjön.......
  • Gyuszopapa
    #13
    Imádtam a BF sorozatot és még ma is szeretem,de az új részek(BC2,BF3)csak grafikailag jók a többi tulajdonságaiktól hányingerem van.
  • Prince23
    #12
    Amúgy meg nem Bad Company 3 jön előbb?
  • Prince23
    #11
    A Battlefield bétáit eddig mindig a MOH-ral erősítették meg. vegyél egy MOH játékot és closed bétázhatsz jövöre a BF 4-gyel :D

    Túl korán jön a bf4 sztem
  • Lacee86
    #10
    Úgy bírom, mikor vminek kijön a legújabb része, de már nyitják az utána rész topikját. :DD
  • TheGrinder
    #9
  • Smithwarden
    #8

    Jo lenne zarni tenyleg. :)
    De mit varjunk helyette?
    Ja megvan! Guild Wars 2 + Plants vs Zombies 2. :D
    Hasonlo stilusban es AAA kategoriaban lehet 10 evig csak szarul megcsinalt BF lesz? :)
  • tutituti
    #7
  • tutituti
    #6
    zárható
  • bakvarnyu
    #5
    Pár éve még nem gondoltam volna, hogy egyszer majd teljesen hidegen hagy egy új BF rész bejelentése, sajnos ide jutottunk:/ Se a BFBC2 se a BF3 nem tetszik.
  • Smithwarden
    #4
    Ha veletlenul lenne olyan elvetemult valaki, hogy gondolkozik a MOH-WF elorendelesen, inkabb varjon meg belole valami kiprobalhato betat, mert az alfa verzio eddig enyhen szolva gaz. :p
  • Thaddeus
    #3
    Szerintem a 4-est kihagyom, de az ötödik rész jöhet!
  • 0Fritz0
    #2
  • Smithwarden
    #1
    Ugy nez ki hivatalosan is jon a Battlefield 4, valoszinu 2013-ban kb valamikor a BF3 kiegeszitok utan. :D


    BF4-beta-MOH-WF news link

    Szoval tok rendesek ezek a sracok, mert ahogy mar emlitettek is, nem huznak le minket evente, mint peldaul a csunya szemet CODos brigad - csak ketevente...
    A MOH megjelenesek meg biztosan csak veletlen esnek pont a ket eves BF-ek koze. :D
    Jajj de jo is lesz nekunk megint!
    A penzunkert biztosan mindent megoldanak es kijavitanak majd.
    Nem lesz netkod keses, fedezek mogotti halalok, hangosabbak lesznek a lepeshangok es nem csak mar a keselest halljuk, es biztos kapunk minden josagot is: battlerecordert, spectator modot, moddolasi lehetoseget es biztosan nem lesz CODosabb mint a BF3! :DDD
    Mert jo sracok ezek ott az EA-nel es DICE-nal, nem fognak (megint) atvagni minket! :D