15720
  • Zsoxx
    #15344
    Vagy CoD-ozol?
  • Piko888
    #15343
    Nyomom azt is.
  • leveskocka
    #15342
    Akkor meg miért nem CSézel?
  • Piko888
    #15341
    Kinek? Csak járműmentes szervereken nyomom.
  • Jim Morrison
    #15340
    járművel könnyű olyan statot csinálni :o
    írj valakinek aki szerinted illetékes..
  • Piko888
    #15339
    Srácok ez a metabans egy óriási ökörség.
    Az egyik szerón annyit írtam, hogy az egyik játékost csalónak vélem, erre 25 évre banoltak és most egy csomó szeróra nem enged be.
    A srácnak a K/D ratója 40-es volt. Mitévő legyek?
  • SötétBarom
    #15338
    LoL. 25%-ból van kb 600 darabom :DDD Egyedül a 200-100%-okat használtam el..
  • toza #15337
    azert nem.art nehany atacsment meg gadzsetet gyorsan beszerezni ..
    en pl 50 edik szint korul kezdtem battlepackokat nyitni meg boostert alkalmazni..senkisem szolt..


    hazigazda bacsi !legyszives allicsd vissza feherre ezta topikot is legyszives..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.07.06. 23:33:58
  • Jim Morrison
    #15336
    Mintha mondtam volna ilyesmit...:)
    Csak nem esett le hogy ez így működik
  • Seten
    #15335
    Mintha a boostok meg a pontok lennének a lényeg ebben a játékban! :)
  • toza #15334
    figyeld a double xp eventeket..ugy meg izgisebb..
  • Jim Morrison
    #15333
    Te jó ég, most nézem, hogy a Boostokat még külön aktiválni kell, nem pedig nyitás utáni 1 órában (játékidő) boostol.... most van vagy 4 darab, és túl vagyok már csomó sok pontos meccsen
  • toza #15332
    semmise.
  • drakulalugosi
    #15331
    Sziasztok! Na, jó napom van. "A Battlefield 4 működése leállt...". reggel még lenyomtam egy 1-2 órás menetet, most délután is egy fél órásat, aztán egyszer csak ez fogad. Azóta hol elindul, hol nem. Ha elindul, akkor is ezzel az üzenettel kilép. Már lecsekkoltattam az Originnel a fájlokat, mindent rendben talált. Monitoroztam a hőmérsékleteket: a processzor 44°C , a GPU 69°C . Lassan kifut a játék, de még mindig időnként gondok vannak vele. Másnál nem rendetlenkedik?
  • Piko888
    #15330
    Sziasztok!
    Mi az a metabans? Nem enged be pár szerverre, pedig sosem csaltam.
    Mit tehetek ellene?
    Köszi
  • giornalista
    #15329
    pontosan.
  • Zsoxx
    #15328
    Nem rakom fel a Night Operationst, mert úgysem fogok játszani azokon, akkor most nem mehetek fel normál mapra olyan szerveren, amelyiken NO is van?
  • Zsoxx
    #15327
    Jah, kár, hogy nincs anti favorites lista. Én egy füzetbe írom a kerülendő szerverek nevét.
  • toza #15326
    annyuk piscajat mar.. kicked mer bunny hopping.. mindenki ugral ha lonek ra.. dogojenek meg..
    tok huje megkotesek vannak nemelyik szervereken.. akkor mar inkabb orosz hekkeres no rules a jo..


  • molnaram
    #15325
    Van aki most játszik BF4-et és van kedve magyarral zúzni? Vegyen fel barátnak: Tomisz21
  • Piko888
    #15324
    Van olyan oldal, ahol látom a banolt játékosokat illetve kiket reportáltam?
  • toza #15323
    valakinek kempni is kell. sznajper nyilvan kempel..mit rohangaljon..

    ezert is baj h nalluk van a bacon,nem hasznaljak tul jol... hardline ban pl a support nak van .. okosabb dolog..
  • Seten
    #15322
    Az sem mindegy melyik pályán játszol.
  • lac coo
    #15321
    Hát...ritka a jó szerver :) Eszméletlen mi megy ilyenkor csúcsidőben, olyan szinten kempelés van , foglalás helyett , hogy ilyent még nem is láttam :))
    Rámspawnol a team ,várom ,hogy induljunk a zászló felé, uzsgyí...fel a háztetőre mindenki :)))

    Rush mod egyedül ami jó ,mert ott muszáj nyomni előre.... Bár védők között ott is sok gyökér oson a támadók háta mögé, csak a frag kell nekik :)
  • lac coo
    #15320
    Ezert jo a BF, mert ha akarok tankkal szaladgalok ha akarok pisztollyal.
  • toza #15319
    deha 2 napot gyakorolsz akkor 14 szer job leszel pisztojjal is es unlockolgatsz is meg nagyszeru moka meg,ha kifogy a tar es 5 en jonnek akkor vagany magabiztossan szetszedni oket am...
  • leveskocka
    #15318
    Ha pisztollyal akarnék szaladgálni, akkor a CSét veszem meg.
  • Jim Morrison
    #15317
    Ah koszi ! :)
  • giornalista
    #15316
    az utolsó patchben hozták be ezt. korábban (és a legtöbb FPS-ben) a "szemeddel" lősz. tehát, a lövedék a scope magasságából indul a játékban, pedig a valóságban a cső ugye lejjebb van.

    no, ezt hozták be a játékba, mivel idegesítő volt a sok headglitcher. (ők, kihasználva ezt, olyan objektumok mögé bújtak el, amelyek mögül a fejük még kilátszott, tehát lőni még tudtak, de egyébként kurva nehéz volt eltalálni őket, mert alig látszottak ki).

    mostantól a lövedékek mindig kicsit lejjebbről indulnak (de természetesen a célba vett tárgy felé tartanak, nem lejjebb). ezért tapasztalhatod úgy, hogy ha közel mész néhány tereptárgyhoz, korláthoz, elakadnak a lövedékeid.
  • lac coo
    #15315
    Ennyire nem sürgős, most még kb azt sem tudom merre menjek egy mapon :)))
  • toza #15314
    azonnal jatszatok pistol only serveren! -opertaion locker map altalaban.. rohadt mookas,es kb 1-2 nap utan sokat lehet fejlodni.!
  • lac coo
    #15313
    Nem tudom, en russolok mindig, nem igen szoktam bebujni semmi moge :))
  • Jim Morrison
    #15312
    Bf3 szerintem nem igy volt:(
  • lac coo
    #15311
    Hat az sok jatekban olyan .
  • Jim Morrison
    #15310
    Engem az viccel meg neha, hogy sokszor lathatalan falba utkozik a lovedekem, vagy ha kozel guggolok egy sziklahoz vagy valami akkor a lovesem szinten a sziklaba utkozik.
    Revive pl sokkal jobb itt ^^
  • lac coo
    #15309
    Egeszen jol jatszhato. BF3 legelejerol sokkal rosszabb emlekeim vannak . Most ez jo, neha van basecamp, meg valami tankelharitot kuldtek utanam egy epuletben, de eleg jo atlagban. Star Warshoz kepest sokkal szerenyebb a graf, ugyanakkor az SW ugyanilyen jol fut, szoval csak fejlodik a motor :)
    Ami jo, hogy itt nincs az az agyatlan speeeed mint SW ben, es ami BF1-ben is lesz ...
  • lac coo
    #15308
    Olvastam ,de abból, hogy valami kacifántos úton megoldódott, nem sokra megyek :)

    De egy újraindítás megoldotta most, legalább is tölti, remélem működni is fog :)
  • Jim Morrison
    #15307
    tényleg csak pár hsz t olvass vissza :)
  • szomferi
    #15306
    registry-ben kell baszkódni valamit akkor, ott kell engedélyezni
  • lac coo
    #15305
    Hmmm...Nem tudok olan szerverre csatlakozni, azt írja vegyem meg .