23
  • Nailyenugysincs
    #23
    az atlantist nem kell befejezni mert így vmennyire le van zárva a történet inkább folytatni kéne. az asgardok nem voltak ellenségesek csak mindent megtettek a túlélésért mivel tudták h kihalófélben vannak. a universe pedig egy következő évaddal, egy rendesebb forgatókönyvíróval és pár régebbi részben lévő ötlet továbbvitelével felnőhetne a "nagyokhoz" :D
  • hammerjoe
    #22
    Azért jó, hogy a Függetlenség napja folytatás, senkit sem érdekel!
  • hammerjoe
    #21
    Jó ötlet, bár én az Atlantis-t folytatnám! Van ott még elég felfedezni való!! Ő is végigvihetné azt a 10 évadot!! És biza volt ott egy részben egy lidércnél is erősebb ellen!! Valami piros vacak világított a fejükből(vagy valami ilyesmi volt, régen láttam már), és az ellenséges szándékú Asghard-okról nem is beszélve.....Szóval volna sztori!! Na meg néző is!! Az Universe nem igazán fogott meg, egy nagy "katyvasz" volt az egész!! De ha jól tudom, akkor az Atlantis-nak is akartak/nak mozifilmes befejezést!!
    Bárhogy is lesz, én minden folytatást szívesen vennék!!!
  • Axlkenobi
    #20
    Sőt, abcd meg efgh.
  • Vereshegyi
    #19
    Végre! A Csillagkapu film megérdemli a folytatást. Bármennyire is jó volt az aktuális mezőnyben a Csillagkapu sorozat, az eredeti ötletek kiforgatásának hibáját nehéz neki megbocsátani. Én biztos meg fogom nézni ha elkészül.
  • Zombee
    #18
    Ettől függetlenül pár éve valóban így állt a helyzet, konkrétan a Hobbit és az új James Bond is veszélyben volt.

    http://www.sg.hu/cikkek/77975/csodbe_menekult_a_metro_goldwyn_mayer
  • bujtorgy
    #17
    Szerintem jobb lenne, ha Emerich nem nyúlna a Csillagkapuhoz. Ez is a kivételt erősítő szabály volt, ahol a filmre alapuló sorozat sokkal jobb volt, mint a film. Azaz a filmhez visszanyúlni mi értelme volna????
  • kalapos01
    #16
    Az MGM annyira csődbe ment, hogy most a Hobbitot csinálják.
  • god25
    #15
    +1
    Ennyi
  • Nailyenugysincs
    #14
    egy hatodik évadot is akartak amiben jackson főszereplő lett volna de mivel az mgm csődbe ment így ugrott az egész.
  • coolbboy83
    #13
    Elvileg lett volna egy rész még amit Malozzi nem tudott már leforgatni... amikor is felfedték volna a csillagkapuk létezését a föld lakossága előtt, és Atlantist is...
  • Nailyenugysincs
    #12
    am azt se értem h mi a bajuk a zpmekkel. konfliktusforrásnak jó a hiányuk de nem igaz h az ősök városában nincs vmi gép amivel csinálni lehet. a replikátorok is csináltak de volt egy rész amikor különvált egy csoport és nekik is lemerült és nem tudtak újakat csinálni. pedig a tudás nyilvánvalóan megvolt és gyorsan is tudnak dolgozni.
  • Nailyenugysincs
    #11
    a destiny jó magában ahogy van csak végre összehozhatnák az utánpótlásvonalat és kicsit rákoncentrálhatnának pl azokra az idegenekre akik építették a bolygót. az eredetit is úgy csináltam volna meg h nem a goauldokkal való baszakodás lett volna a fő történet hanem az ősök kutatása stb. engem legalábbis az a rész sokkal jobban érdekelt. de így is epic az egész sorozat :D
  • MutenRoshi
    #10
    Az egyetlen jó film most a csillagkapuból az lenne, ha Atlantis szerezne egy pár tucat ZPM-et és ereje teljében féreglyuk-meghajtással utána menne a Destiny-nek majd közösen folytatnák az utat az univerzum közepe felé természetesen a Csillagkapu Parancsnokság irányítása alatt.
    Rengeteg galaxis van még odakint, amit felforgathatnának.
    Egy kicsit szomorú, hogy csak 17 évadra futotta mikor a Star Treknek 28-ra.
  • TreDoR
    #9
    "rémgyenge sorozat"

    ASDASD XDDDDDD LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
  • xido
    #8
    Ha kötekedni is akarnék...inváziósdit is vihetnek bele,hiszen az eredeti testbitorló valami idegen humanoid volt,nem egy giliszta a tarkóban :))
    Szóval a goa'uldok eredete szembe is ment Emmerich-el..
  • Axlkenobi
    #7
    Ha minden jól megy, akkor azt a rémgyenge sorozatot az új film lenullázza majd és csak az eredeti mozit folytatja. Bár a '94-es Stargate megállja a helyét önmagában, nem igényel folytatást, de ha Emmerich és Devlin ki tud találni valami ütőset az első részhez, akkor felőlem jöhet, én nagyon várom. Azt viszont remélem, hogy Kurt Russell és James Spader visszatérnek majd.
  • jackoneill90
    #6
    Ne folytatást, remake vagy reboot kell vagy mit szoktak csinálni.
  • jackoneill90
    #5
    Mindenkit legyőztek akit lehetett. Igazán ütős új filmet nem hiszem hogy összetudnának hozni. Tegnap is volt a tévében a csillagkapu 1, még szerencse hogy a sorozatot is adják, máskülönben végem lenne. pedig megnézhetném lemezről is.
  • xido
    #4
    Amennyire szeretem a mozifilmet is..annyira nem érdekel,hogy elmesélje,szerinte hogyan folytatódna..15 évet késett vele,ezeket a sorozatokat lenullázni alternatív történettel baromság..új gárdával meg főleg,mert kizárt,hogy megnyerné a szereplőket és átvinné 15 évvel későbbre a folytatást..
  • kiralysanyi
    #3
    A Wormhole X-treme-ben még van potenciál. :) Amúgy az a 15 évad az 17. Lehet, hogy szar volt az SGU (nekem tetszett), de legalább egyben volt, nem olyan összevisszaság mint az Atlantis utolsó évada(i).
  • senki687
    #2
    Többször is láttam a 15 évadból minden Csillagkapu részt (Csillagkapu Atlantis-al együtt), de a Kurt Russell-es alap filmet utálom. Azt kár lenne folytatni.
  • endrev
    #1
    De hát a Csillagkapu 15 évadon és két nagyfilmen keresztül folytatódott, nem is akárhogy. Mit akarnak még elmesélni a folytatáson? :)