12
  • asysoft
    #12
    Hát ezt benéztem, hiányoltam a "throws" listát, de azóta már edukálódtam:) Azt hiszem erre mondja a mívelt netmagyar, hogy "FAIL"
  • Cat #11
    Te voltál béna.

    Nem írtad mögé a nyitótagnál hogy =js.

  • sanyicks
    #10
    ez java. És jó volt a szintaktika, de ez a fos levágta küldés után a [/CODE]-t, néztem is hogy wtf. De ez van bugos programoknál ;)
  • Papichulo
    #9
    C#? Az inkabb Java-nak tunik... :)
  • asysoft
    #8
    C# kódot írtál? Nem szárad le a kezed?!

    //Szintaktika jó volt?
  • TheCunami
    #7
    látott már valaki nokiás wifi-t routert vagy ilyesmit?
  • sanyicks
    #6
    balfasz sg fórum. Minek van a makrók listában olyan tag ami nem működik?
  • sanyicks
    #5
    ja általában más cégek dollármillióiba került, mint akiknél a szabadalom volt (és nem azért mert felvásárolták). De legtöbb esetben egy fillérbe sem került, elsős logikával 1 perc alatt megoldották.

    Szerinted ez dollármilliókba került? Mert szerintem egy kezdő programozó önmagától újraalkotja...
      private static void rangeCheck(int arrayLen, int fromIndex, int toIndex) {
    if (fromIndex > toIndex)
    throw new IllegalArgumentException("fromIndex(" + fromIndex +
    ") > toIndex(" + toIndex+")");
    if (fromIndex < 0)
    throw new ArrayIndexOutOfBoundsException(fromIndex);
    if (toIndex > arrayLen)
    throw new ArrayIndexOutOfBoundsException(toIndex);
    }

  • Darth Sith
    #4
    "A Nokiára eddig nem volt jellemző ez az agresszív stílus, azonban úgy tűnik, hogy nehéz pénzügyi helyzet miatt más stratégiát alkalmaz a vállalat."
    ebben a mondatban minden benne van.
  • macleod2005
    #3
    Remélem addig sikerül egyet beszerezni, amíg be nem tiltják
  • Sir Ny
    #2
    Ami manapság triviálisnak tetszik, az más cégek dollármillióiba került annó.
  • Szefmester
    #1
    Ejnye... nem akarom védeni a Google-t, de ma már nehéz bármi olyat elkészíteni amiben nincs ott valakinek a szabadalma... Sajnos ez elkerülhetetlen egy ilyen patent-trollokkal teli világban.

    Ezt csúnyán benézték a srácok! :D