173
The Amazing Spider-Man.
  • Tikal #173
    hááát, ez a játék messze van a Batman széria minőségétől... gagyi verekedés animációk, a civilek szintén, az egész játék steril még full grafikán is...
  • SergioAmigo
    #172
    ASM2Launcher.exe error erre tud valaki megoldást? gondolom ott lehetne állítani dolgokat
  • Fehercsoki
    #171
    :D:D
  • SergioAmigo
    #170
    Aki a hentesboltban rendelte elő annak preorder dlc pack
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    The Amazing Spider-Man 2 Preorder Content DLC-BAT


  • SergioAmigo
    #169
    Megjöt a hentesbolti DEMO
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    The.Amazing.Spider-Man.2.Proper-RELOADED
  • wedge31
    #168
    Az első 15 perc.

  • grebber
    #167
    Hátha valakit érdekel kint a csúnya verzió xbox360-ra!
  • Shep
    #166
    Jó lesz ez, ahogy előző is az volt.
  • grebber
    #165
    The Amazing Spider-Man 2 Video Game First Gameplay
  • zoliii
    #164
    fonal kivető
  • honek
    #163
    hello! az lenne a kérdésem,hogy amikor végig viszem a játék elején a robotos pályát,azután a következő pályát elkezdi betölteni,de megmagyarázatlan okokból egyszerűen csak kidob a játékból. Mi lehet a probléma?
  • szaboi
    #162
    Fenn van ahova az ikon mutat fel kell menni a torony tetejére ahol a betűk vannak. a kaparásnyom ott az ajtón, nyomok előtte, ruha meg a betűn. én is lenn keresetem vagy 10 percig, de fenn van
  • fearfan
    #161
    Hát nekem az update-et semmit sem segített,ugyanúgy szaggat a játék,meg az árnyékok ugyanolyan szarok,mint voltak.
    Saját videó:
  • szaboi
    #160
    The.Amazing.Spider-Man.Update.1.incl.DLC-SKIDROW
    leszedtem felraktam, nálam megoldotta az akadozást, főleg hogy mostmár tudok felbontást váltani
  • szaboi
    #159
    nem raktam fel, egy játék miatt sose szoktam bevált drivert frissíteni, főőőőleg nem ilyen béta drivereket, áááh de ahogy olvastam másoknak se vált be, de ez a programfrissítés szerintem sokaknál beválik.
  • bcrics
    #158
    És a szept. 12-én Ati kártyákra megjelent driverfrissítés hozott e vmi változást?
  • szaboi
    #157
    töltsd le a frissítést, nálam bevált
  • k0trapali #156
    Akadásra is gyógyír?
  • szaboi
    #155
    Nekem a frissítés megoldotta a felbontásállítást, és utána simán ment atihd5850

    The.Amazing.Spider-Man.Update.1.incl.DLC-SKIDROW
    ezt szedtem le
  • szaboi
    #154
    Lehet e tenni valamit ha nem lehet beállítani a felbontást? anélkül csak ablakba 800*600 ba jön be így meg elég ehhm.
    Megpróbálom holnap az alant linkelt dll el de a leírás azt írja a launcher nem szereti akkor hogy állítom be a felbontást??
  • djg
    #153
    Hű de jók vagyok!

    Köszi, időközben megtaláltam. Atya ég, de el volt rejtve.
    Köszi Shep és wahuja!!! Működik!

  • wahuja
    #152
    Szia. A Skidrow mentés mappát a AppData Local mappába találod.
  • djg
    #151
    De hol van olyan, hogy skidrow könyvtár?
    A játék telepitett mappájában nincs...
  • Shep
    #150
    A skidrows könyvtárban kell lennie. Máshova az orosz verzió pakolta a dolgait
  • djg
    #149
    Szia,

    Igen, Skidrow. Koszi a tippet, megnezem, bar ha ott van a jatek telepitett konyvtaraban, akkor miert nem volt alapbol continue game amikor beleptem?
    Hisz a jatekot nem uninstalltam es ahhoz a particiohoz nem nyultam... Hova masoljam akkor vagy miert nem ismerte be a menteseit?
  • Shep
    #148
    Hát ha skidrow verziód van akkor keresd a skidrow-s mappában és azon belül valamelyik számos könyvtárban.
  • djg
    #147
    Sziasztok!

    Már a 6. chapternél vagyok, de újra kellett raknom a gépet.
    A játék egy másik partición volt, igy elindul és a mentések is megvannak még, csak épp nem tudom hogy hol. Ugyanis a C/Users/*usernév*/Documents/Activison/ASM/ASM/ mappa hiába, hogy már eljutottam chapter 6-ig teljesen üres.
    Teljesen logikus számomra, hogy itt kéne legyen a mentés, de még rendszertelepités előtt mentettem le a mappát és már akkor is gyanús volt, hogy üres. Kérdem erre, hogy akkor mégis hol van, mert most bemásolnám a helyére, hogy folytathassam...
    Amúgy ha bárhol máshol van, elő tudom szedni, mert a régi "C"-m is megvan még (SSD-t vettem és arra raktam a win7-et, igy elérhető maradt a régi rendszer particiója minden adattal - amig le nem formázom)

    Köszi a segitséget előre is!
  • xido
    #146
    Pajtásomnak win8 van,mentések teljesen máshol szerintem,mint ahol alapból lennie kell,mivel mindig új játékot kezdet vele a gép...hol van win7 esetében és hol lehet win8-nál?
  • bcrics
    #145
    Na ez engem is érdekelne hogy a dátumot azt hová kell bepöttyenteni, mert nálam sincs a megadott helyen a spidex embléma, így a chapter 13 után nagyon sok tennivaló már nincs.
  • Tommy Drak
    #144
    Scarlet Suit,fekete felső résszel és jellel,mintázat nélkül
    http://www.youtube.com/watch?v=ahMkUH6kmI4
  • bcrics
    #143
    Milyen az a skarlát ruha
  • Shep
    #142
    A skarlát ruhát sikerült megszereznie valakinek? Mit kell hozzá csinálni, mert hogy nem azt amit konzolon az tuti, ugyanis hiába állítottam előre a dátumot és mentem a megadott helyre nem volt ott a jel.
  • nan76
    #141
    hasonló történt velem is.Játszottam,erre totál kifagyott,semmi se segített.Újraindítottam a gépet,aztán elindítottam a gamét és hopp..az összes mentésem elpárolgott :(...újrakezdeni tuti nem fogom azért annyira nem bejövős..szóval szópóka van
  • bcrics
    #140
    Hoppáhoppáá
  • Tommy Drak
    #139
    Oké nem gond azért megpróbáltam:)
  • bcrics
    #138
    Akkor nemtudom, nálam így működött.
  • Tommy Drak
    #137
    Igen azzal de nem jó.
  • bcrics
    #136
    A game.exe-vel indítottad a játákot?
  • Tommy Drak
    #135
    Ha ezt bemásolom akkor kidob hibával mikor folytatni akarom viszont ezzel stabil 60fps-t jelez addig:/
  • Tommy Drak
    #134
    i5 proc.-al,8g ram-al és 6870-el játszhatatlan a játék.
    Pedig megörültem,hogy végre egy jónak tünő Marvel játék de ezt az optimalizálást mégis viccnek szánták?Mondjuk nem nevetséges inkább szomorú..