17
  • Evoluti0N
    #17
    Kék és zöld befejezésnél nem éli túl sehány EMS pontnál sem, illetve nem marad ember.
  • vg
    #16
    Nem igaz. A EC alatt már elég 3100 ems, hogy túlélje. Ez egy jól végigjátszott játékkal simán elérhető.
  • RoyalPredator
    #15
    Ha már témánál vagytok:
    http://irevolutiondesign.wordpress.com/2012/04/06/ir-mass-effect-3-konkluziok/
  • Evoluti0N
    #14
    Mindkettő befejezésben fellélegzik ha a szintetikusok elpusztítását választod.
  • Bhalage
    #13
    n7
  • Bhalage
    #12
    ööö nekem az extended cut elotti original befejezesben is fellelegzett vki a romok alatt n= pancelban (=shepi:)
  • Evoluti0N
    #11
    Ez való igaz, de ugyanakkor nagyon kicsi volt az esélye, h meghal. Akik direkt erre játszottak, vagy akik nagyon bénák voltak csak azoknál halt meg. Ráadásul azt a mentést, ahol meghalt nem is lehetett importálni a 3. részbe. Na most ha akarnak folytatást csinálni Shepard-dal, akkor nyilván megint úgy csinálnák meg, h lehetne mentést importálni és ebben az esetben a játékosoknak csak kis hányada tudná folytatni a karakterével a játékot.
  • tallerbator
    #10
    Folytatás biztos nem lesz. Ezt már az Extended Cut bejelentésénél mondták, hogy a Mass Effect 3 végénél már nem fognak tovább menni.
    Előzmény játékot valószínűleg csinálnak. Olyan hatalmas univerzumot találtak ki a Mass Effectnek, hogy szinte ezer dologból lehet játékot csinálni. Szerintem Shepardot és csapatát végleg hanyagolják és teljesen új karaktereket hoznak.
  • Bendzs
    #9
    "A BioWare ugyanis elárulta, hogy mi is lesz Shepard sorsa az Extended Cut egyik befejezésében, mely a Red Ending nevet viseli. Ebben a befejezésben Shepard túléli a kalandokat, mivel másodpercekkel a stáblista előtt felbukkan még hősünk, aki épp lélegzik egyet."
    Ez az alap játék befejezésében is benne van, de nézzük el a(z állandó) tévedés(eke)t a cikk(ek)ben... :)

    Akit érdekel az összes Extended Ending, de nincs nagy kedve letölteni +5 percért, 3 sor párbeszédért és 3 /az utolsó küldetésben lejátszódó/ jelenetért egy 2GB-os DLC-t, (pl. én is így vagyok vele), az megtalálja mindet YouTube-on, az extra jelenetekkel együtt.
  • navahok
    #8
    Mondjuk abban igazad van ha valami újba kezdenek akkor abból mindig jó sül ki (DAO, ME1) csak a folytatások már mindig gyengébbek az 1. részeknél.
  • navahok
    #7
    Mondjuk egy rachni-háborút feldolgozó előzmény jó lenne, de mivel ott nem lennének emberek kétlem, hogy ilyen készülni fog.
  • jarlaxxe
    #6
    Én is remélem, hogy abbahagyják és kezdenek valami új frencsázt, megvolt a triologia lezárása nem kell ezt már erőltetni.

    De erről ugy is az EA dönt és nem a BW.
  • vg
    #5
    Lesz, nem véletlen jött a "hír"...
  • szaboi
    #4
    Nem tudom érdemes lenne egy folytatás, hisz aki játszott vele az elkönyvelte hogy befejeződött a történet le van zárva kész. De ha tényleg folytatni akarnák akkor talán Shepard egyik leszármazottja nyomozna apja tettei után, de akkor se lenne érdemi folytatás csak egy nyomozós kalandjáték ami felemlékeztetné azoknak akik játszottak vele milyen egyedi élményt adott a játék, és aki nem játszott a sorozattal, kedvet kapna.

    Szóval én CSAK egy ilyesfajta folytatást tartanék elképzelhetőnek, de nem kéne annyira a folytatás
  • Zocsi
    #3
    Én annak örülnék, ha lapoznánk a sztoriban vagy 1000 évet (picit megpimpelve / átalakítva az univerzumot) és Shepard-ról a Liara által szétszórt időkapszulák "leírásai" alapján tudnának az akkori emberek.
    De nem hiszem, hogy lesz 4. rész...
  • cateran
    #2
    Ez jo erv...azt hagyd nyugodtan figyelmen kivul, hogy ilyen a 2. reszben is elofordulhatott......
  • Evoluti0N
    #1
    Mivel
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a másik 2 befejezésben meghal, illetve reaper lesz belőle, biztos nem Shepard lesz a következő Mass Effect szereplője.