5627
10804749371368208052.jpg
  • Pluskast
    #255
    Sőt van ahol a Rome 1-et 1 euróért áruljak!
  • Tikal #254
    Steam-en total war hetvege van, 34euroert rome, medieval 2, empire, napoleon, a két shogun 2 kiegeszito plusz a total war battles. Megérős.
  • bajsz
    #253
    semmi gond :D 100x megtudnám nézni :D
  • zorrobomber
    #252
    bocs, ha volt már (jó szándék vezérelt)
  • bajsz
    #251
    Ezt már láttam,de kint vannak az Expo-n és semmit nem mutattak! Mai napra voltak kiírva!
  • zorrobomber
    #250
  • bajsz
    #249
    fasza ,nem lesz bemutató!

    Sehol nincsenek kiírva már! Arra a buzik nem válaszolnak ,hogy most mi van!
  • bajsz
    #248
    aha
  • Prince23
    #247
    Karthágói csata?
  • bajsz
    #246
    Lassítva kielemezgettem magamnak a dolgokat ,de az,hogy becsapódásnál ,eldobnak mindent ami náluk van , fal rombolása már most tetszik :D
    Ahogy csókát ledobja a falról azon beszartam :D:D:D
    :D:D
  • szabii98
    #245
    hol kell megrendelni??:D
    amúgy, nagyon jó a trailer, kíváncsi lettem :P
  • bajsz
    #244
    Sejtettem készülnek valamivel 27.re:D

    Ezt a csatát fogják bemutatni a kiállításon :D Alig várom :D
  • bajsz
    #243
    ELSŐ VIDEÓ :DDDDDDDDD
  • McCartman
    #242
    Ígérgetni mindent lehet , hogy mit valósítanak meg belőle az már más tészta.
  • Molnibalage
    #241
    Én nem ezt látom. Az egyik korai lista olyan volt, hogy lementem hídba. És ez később csak jobb lesz + modok.
  • bajsz
    #240
    1 órás bemutatójuk lesz,ill külön standjuk lesz!

    Nem hiszem ,hogy nem készültek semmi érdemlegessel !

    27.e nincs messze majd kiderül :D
  • Prince23
    #239
    VGA-n biztos várható belőle egy 10 perc ingame footage
  • bajsz
    #238
    Akkor nagyon pipa leszek!
    Mert ,az hogy a viselkedésük látszani fog rajtuk hát,nem azt szoktam figyelni ki milyen arcot vág!

    Kíváncsi vagyok az EuroGamer Expo után ,vagy alatta milyen infokat mondanak meg!
    Bár egy kis bemutató videónak is örülnék:D
  • McCartman
    #237
    re
  • McCartman
    #236
    Jó is lenne.
    De attól tartok az új motorra meg a grafikai fícsőrökre sokkal nagyobb figyelmet szánnak majd mint a játélmenetbeli fejlesztésnek.
  • bajsz
    #235
    Arra viszont kíváncsi leszek ,hogy minden nép ,a harcmodor terén mennyire lesz egyedi!

    Pl ugye Romaiak pajzsos ,közelharcban, sorokban harcolnak,a Gallok pedig barbár módon tömegével :D:D:D

    Sőt a Falanxra leszek a legjobban kíváncsi ,hogy a lándzsákon fenn akadnak e az emberek :D:D:D

    mennyi kérdés van bennem és áhhh messze van még 2013!
  • bajsz
    #234
    Erről lesznek majd videók? Vagy ez csak egy ilyen találkozó a fejlesztőknek? csak mert ROME II benne van :D
  • bajsz
    #233
    :D:D:D:D:D:D:D
  • McCartman
    #232
    link

    "Please add this to the Rome victory video"
  • bajsz
    #231
    :D bizony :D
  • McCartman
    #230
    világvége után?
  • bajsz
    #229
    2013 :D
  • MaRee
    #228
    Van már valami info a megjelenésről?
  • Molnibalage
    #227
    Az ilyen képes a "V HQ" felbontást képviselik. Ne zoomlj, de állítsd mindent minimumra és 3-4 éves konfigon is el fog menni.
  • Belkar
    #226
    Igazatok van nem a grafika a lényeg nem is azért mondtam hogy gépet kell fejleszteni hanem mert ha tényleg ilyen lesz a grafika akkor a mostani gépemen ebből diavetítés lesz...
  • bajsz
    #225
    Nem csak a csatákra gondoltam,hanem átvezető videó mindenről,ilyen pár perces montázs videó! Mindenből egy kicsit megmutatni!

    Most jelen helyzetben ennek is örülnék :D
  • Molnibalage
    #224
    Abban max. a csatát mutatják meg. A hírek alapján nem a csaták hozzák majd az igazi újdonságot...
  • bajsz
    #223
    Én már csak egy jó kis 3-4 perces gameplay videóra vágyom :D :D
  • Ca3sar
    #222
    Óráról órára bővülő nNaprakész új infók a totalwar.hu facebook csoportjában.
    https://www.facebook.com/totalwar.hu
  • bajsz
    #221
    na új képek :D

    Egyre facább ez a játék,bár ezek is még csak képek!
    Retusálni ebben is bőven lehet,de remélem ilyen lesz a játék is! :D
  • szabii98
    #220
    +amúgy sem a graf a lényeg, szvsz nekem a napoleon , de már a medieval 2 grafja is tökéletes volt.igaz az empireben meg napoleonban sok a bug
  • grebber
    #219
    Ezért nem is értem akkor miért ilyenre pazarolják az erőforrást (mert gondolom nem két perc így kidolgozni az egységeket)

    Úgy mondjuk tolnám vele 3D-s nézetbe ha TPS-be lehetne a "hadvezérünket" irányítani és úgy zúzni vele!
  • Pluskast
    #218
    Én sem. Pláne nagy sereg esetén totál értelmetlen mert nem úgy játszol, hogy tökig bezoomolsz. Azon kívül, hogy szép, gyakorlati haszna nem igazán hiszem, hogy lesz.
  • Molnibalage
    #217
    Én sem. Az, hogy ilyen részletes, az pusztán LOD kérdés. 2004-ban közeli zoomon mondjuk nem volt csúnyább az RTW mint mondjuk a Gothc 2. Ez a közeli olyan, hogy egy alsó-felső kategóriás TPS hentben elmegy.
  • grebber
    #216
    Lehet ez engem minősít, de én soha egy total warban sem toltam +D-s nézetbe a harcokat!Szóval én nem fejlesztek emiatt gépet.