5627
10804749371368208052.jpg
  • Savaran
    #5627
    Meg lett mondva mi a teendő, ha nem érted a te bajod
  • lonvard
    #5626
    Irodai lapossal egyébként semmi nem fut. Pont olyanom van. Legend of Grimrock. Az fut rajta. :D
  • Montanosz
    #5625
    nigrandesz értsd már meg hogy laptoppal amiben 10évvel ezelőtti videokártya van nem tudsz játszani ezzel a játékkal, már a Attila topikban is írták párszor, attol hogy ujra jelzed hogy nem fut nálad még nem lesz jobb géped

    irtuk hogy 50ezerből kitudsz hozni egy gépet ami futtatja az uj játékokat is, ne laptoppal kínlodj
  • Kotomicuki
    #5624
    Hát, ha még mindig az irodai lapossal nyomod, akkor rossz hírem van: annál többet kíván meg ez a játék (is)!
    Azon legfeljebb a Rome első része lesz jól játszható.
    Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2020.05.24. 21:05:47
  • Tikal #5623
    én meg azt bírom, hogy azt hiszed annyiból amit mondtál, bárki meg tudná mondani miért fagy nálad a játék :DD
  • nigrandesz
    #5622
    a memória 4 Gb
  • nigrandesz
    #5621
    azt bírom, hogy olyan segítőkész ez a fórum
  • nigrandesz
    #5620
    a csatáig elment aztán nem? eddig működött egyébként sokan írták, hogy játék közben lefagy
  • Montanosz
    #5619
    gondolom nem birja a vidkártya memoria, vagy ezermillio oka lehet, ezt mi honnan tudnánk?
    tul banális amit irsz, előbb.utobb valami viszketeg kezű forumozo válaszolni fog :-D
    ha nem cseréltél gépet ne erőltesd a játékot
  • nigrandesz
    #5618
    helló, jó a rome 2, de csata jönne és lefagy miért lehet ez? semmire nem reagál a csatát töltené be és lefagy!?
  • Montanosz
    #5617
    ezt keresd

    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=111tttttt.jpg
  • Savaran
    #5616
    Ez nem warez fórum!
  • nigrandesz
    #5615
    köszi a pozitív hozzáállást
  • Savaran
    #5614
    mit nyígtok itt? vegyétek meg steamen
  • Savaran
    #5613
    ja mostmár igen, régen nem tartalmazta
  • Montanosz
    #5612
    nekem az emperor edition van meg és benne van

    Total War: ROME II - Greek States Culture Pack
    Total War: ROME II - Nomadic Tribes Culture Pack
    Total War: ROME II - Seleucid Empire Faction Pack
    Total War: ROME II - Blood & Gore
    Total War: ROME II - Caesar in Gaul
    Total War: ROME II - Baktria Faction
    Total War: ROME II - Beasts of War
    Total War: ROME II - Hannibal at the Gates
    Total War: ROME II - Pirates & Raiders
    Total War: ROME II - Daughters of Mars
    Total War: ROME II - Black Sea Colonies Culture Pack
    Total War: ROME II - Augustus Campaign Pack
    Total War: ROME II - Wrath of Sparta DLC
    Total War: Rome II - Massilia Faction
    Total War: ROME II - Empire Divided
    Total War: ROME II - Desert Kingdoms Culture Pack
    Total War: ROME II - Rise of the Republic Campaign Pack
  • nigrandesz
    #5611
    drive-n elküldhetnéd valahogy
  • nigrandesz
    #5610
    és hova tetted fel?
  • Tikal #5609
    feltettem
  • Savaran
    #5608
    steamről letöltöd
  • Savaran
    #5607
    nincs benne
  • Montanosz
    #5606
    hát tölsd le a Emperor Edition veriot abban benne van az összes dlc
  • nigrandesz
    #5605
    sziasztok valaki fel tudná tenni a nomadic dlc-t? Jó lenne
  • Tikal #5604
    Totorial-ban biztos volt róla szó...
  • nigrandesz
    #5603
    helló, azt szeretném megtudni, hogy melyik fickót és hogyan tudom odairányítani, hogy csatát kezdeményezzek? köszi
  • molnibalage83
    #5602
    Nekem egész egyszerűen nem tudnak MI elleni stratégiát eladni. És ezzel nem vagyok egyedül.
    Történelmileg teljesen autentikus játék készítése nem lehetséges, mert akkor nem lenne élvezetes.
  • Savaran
    #5601
    Jogos egyébként, bár én már akkor vettem meg, mikor már be lett foltozva, nekem bejön a rome2- coopban haverral meg különösen jó, még akkor is ha szar az AI, mondjuk mindegyik tw-ben szar, de nekem akkor is tetszik, szeretem a hadtörténelmet, bár van benne elég sok pontatlanság, ezért írok jómagam is modokat, publikálva van 1-2 AttilaTW-hoz, de magam szórakoztatására csak. Ezért minden tw-megvan ami a történelemről szól, fantasy tw-at utálom.
  • molnibalage83
    #5600
    Hogy mit? Megvettem és akkorát csalódtam benne, hogy az Emperor Edition-t sem toltam pár óránál tovább. Feltettem, megnéztem, ok, uninstall.

    Ez volt az az időszak, amikor a Wargame szériával játszva kb. örökre elfelejtettem a single player taktikai / stratégiai játékot, mert nevetségesen hülye időtöltésnek tűnt az egész. Minek játszani kőhülye és csaló MI-nek csúfolt vacak ellen?
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.10.01. 16:33:09
  • Paladin
    #5599
    Pontosan, pár hét vagy hónap múlva fingom nincs már, mik voltak a terveim. Olyankor kezdek inkább valami újat :)

    De amúgy sem a cél az érdekes, hanem az oda vezető út! ;)
  • Savaran
    #5598
    Hát valószínű hogy úgy van, csak akkor az olyan mint egy félig megevett csoki. Ha megunja az ember(mert velem is előfordult) akkor tedd félre fojtasd pár nap, vagy pár hét múlva, bár az amúgy nem jó mert addigra elfelejted mit akartál megvalósítani, ugyanis leginkább a diplomácián múlik hogy mennyire könnyen vagy nehezen éred el a célod, vagy semennyire sem.
  • Paladin
    #5597
    Mondjuk megunják mielőtt elérik a "végét". Szerintem én is marha ritkán játszottam odáig, hogy valami vége-dolog bedingeljen :)
  • Savaran
    #5596
    Most nézegettem a játékkal kapcsolatban a globális teljesítmény statisztikákat, főként a nagykampány népeihez(36 játszható nép) kötődő achievementeket, és abból kiderül a játékot birtokló játékosok legtöbbje magától értetődő módon, Rómával vitte végig a játékot, na de mindösszesen 8,8%-nak sikerült, Uram atyám....van olyan nép amely még nem érte el az 1%-ot sem, mi a szart csinálnak az emberek ezzel a játékkal? Ebben a pillanatban, néztem meg a kiegeket nem számolva, 15-néppel vittem végig, és még bőven van lehetőség!
  • Paladin
    #5595
    nincs rá garancia sajnos. de reméljük valami szuper ritka együttállás okozta, és nem jön elő többet
  • Savaran
    #5594
    Elméletileg igen nekem 400 órám van benne de szerencsére nekem sohasem csinált ilyet, tanulság 10 körönként manuális mentés és visszamenőleg 10 mentést tarts meg, biztos ami biztos, én is így csinálom!
  • 2EnTaroTassadar
    #5593
    de ha teljesen újrakezdem, akkor gondolom nem fog ez még egyszer előfordulni nem?
  • 2EnTaroTassadar
    #5592
    pedig sajnos újra kell hogy kezdjem, ugyanis nincs pár körrel korábbi mentésem :(((850 órám van a játékban, de most csinált ilyet először, szóval sztem a legutóbbi patch okozhatott valamit

    Utoljára szerkesztette: 2EnTaroTassadar, 2018.09.06. 11:04:25
  • Paladin
    #5591
    Legtöbbször az szokott lenni - vagyis az volt régebben -, hogy ahogy mentek a kör végén az ai népek lépései sorban, az egyiknél szokott mindig összeomlani. Ezek a tippek erre az esetre vonatkoznak.
    Ha akkor fagy ki, amikor te jönnél, akkor ezek persze nem segíthetnek.

    A kampányt ha nem is úrjakezdeni, de pár körrel korábbi mentésről játszani újra, lehetőleg más dolgokat csinálva, mint korábban. Sovány remény, de van, hogy segít. Jobb, mint teljesen újrakezdeni ;)
  • 2EnTaroTassadar
    #5590
    a crashelő faction az gondolom a legutolsó faction igaz? remélem azok nem a rabszolga frakció mert azokkal nem fogok tudni békét kötni :D szóval ha újraindítom a kampányt az szted segít?
    nem örülök neki, mert Arverni-vel tök jól állok
    de ha ez segít
    egyébként a kövi kör elején fagy ki, amikor ugye pont én jönnék, ha jól emlékszem, de még este letesztelem




    Utoljára szerkesztette: 2EnTaroTassadar, 2018.09.06. 09:13:50
  • Paladin
    #5589
    Olyat próbáltál, hogy figyeled, melyik faction-nél fagy ki, és annak pl. hadat üzensz? (Ilyet találtam tippek között. Gondolom az ai másképp gondolkodik utána, és talán elkerülhető a crash)

    Egy másik tipp, amit találtam. Gyakorlatilag editorral a kérdéses faction pénzét minuszba állítod, így lehet, hogy nem tudja azt az akciót végrehajtani, ami a hibát okozza.

    Ami még nagyon ritkán segíthet, az a kompatibilitási módok próbálgatása windowsban.

    Ez a legrosszabb fajta bug, nagyon utáltam, ha velem történt ilyesmi. Általában dobnom kellett a kampányt, vagy szerencsés esetben pár körrel korábbról mást csinálva ki tudtam kerülni. Az néha bejött nekem, ami az első tippben írtakhoz hasonló: mindenféle diplomáciai akciót nyomtam a crashelő faction-nek, aztán így néha megúsztam.
  • 2EnTaroTassadar
    #5588
    nem, semmi ilyesmit, van rajta jópár DLC de semmi Mod