103
A csodálatos pókember - Spidy
  • Pretorian
    #63
    Nem lenne rossz. Nagyon futtatják mostanában Tom Hardy-t (megérdemelten).
    Őt pl. simán el tudnám képzelni Venom szerepében.

    Aztán még a Spawn is megérdemelne szerintem egy korrekt filmadaptációt, arra a franchise-ra aztán tényleg ráférne egy elég komoly reboot.
  • DevilJin
    #62
    Én olvastam olyat hogy csinálni akarnak külön Venom filmet lehetséges akkor hogy valamelyik részbe beleteszik.Vagy simán jegelik a témát.
  • Pretorian
    #61
    Ilyen dolgokat lehet találni bármelyik filmben.
    Én nem azért nézem ezeket a filmeket, hogy majd ezek alapján alakítsam a véleményemet. A The Amazing Spider-Manben is biztosan találnék olyan dolgot, amibe bele tudnék kötni.

    Venom nekem is a legfájóbb pont volt a sorozatban.
    Eddie Brock kb. kétszer akkor csávó mint Parker, erre egy ilyen Topher Gracenek adják a szerepet.

    @60
    Ööö...Ben bácsi nekem is úgy rémlik, hogy mindig is Parker nagybátyja volt...

    @57
    Honnan az infód hogy lesz Venom az elkövetkező részekben?
  • DevilJin
    #60
    ööö Ben bácsi mindég is Peter nagybátyja volt XD a szimbióta meg már a rajzfilmben is az űrből jött gondolom onnan vették az ötletet.olcsóbb megoldás mint egy titkos háború :D
  • zoliii
    #59
    Azért kellett 10 év után reboot, mert Sam raimi nem tudta garantálni, hogy 2011 nyarára elkészül a pókember 4. része. Ezért a Clumbia Filmstudió úgy döntött, hogy előröl kezdi a trilógiát új szereplőkkel és új rendezővel. Az sem volt mellékes szempont, hogy ha már váltanak, gyorsak legyenek, ugyanis, ha a Clumbia nem készített volna új Pókember filmet egy megadott időn belül akkor a jogok visszakerültek volna a Marvelhez.
  • zoliii
    #58
    A pókember trilógia, nekem nem jött be. Első rész: csuklóból pókháló :D, zöld manónak nem mozog a szája, a sisakon, hanghiba a film végén, mikor zöld manó a pókhálót letépi. Meg, hogy Bem bácsi, a nagybátyja :D
    Második rész: Metró megállítás lábbal, pókember módra :D
    Harmadik rész: Szimbióta nem is egy halk puffanással kerül a Földre. Venom gagyin van megcsinálva :(
  • Shep
    #57
    Azért, hogy Venom ne egy búvárruhás majom legyen majd, mint az előző próbálkozás 3. részében. :)
  • Pretorian
    #56
    Korainak korai az biztos, az első kettő film még ma is bőven megállja a helyét. Még az első film idején rendszeresen olvastam a nyomtatott Newsweeket, és ugye elég komoly filmes rovata van a magazinnak, aztán volt egy kb. 15 oldalas "making of" cikk a Spider-Man első részéről.
    Kb. benne volt minden érdekes infó a filmről. Összehasonították a tv-s próbálkozásokkal, a képregénnyel, a rajzfilmekkel stb.
    Ugye akkoriban az volt a reboot a mindenféle TV-s spinoffok után, aztán kapta a hájpot rendesen. De jó is lett a film.
    A második meg csak rátett még egy lapáttal.
    Igazából nem is értem, miért kellett az új reboot. Ha meg már reboot, akkor meg egy Chris Nolan-féle megközelítés lehet hogy jobban állt volna ennek a sorozatnak is.
  • zoliii
    #55
    ez az :D
  • zoliii
    #54
    Én szombaton nézem meg! :D Tegnap este volt a TV2-ön a Pókember 1 :D
    Miközben néztem, nekem a paródiája ugrott be :D
  • bcrics
    #53
    Hátjah, amit Todd Mcfarlane rajzolt a 80. szám körül Venom-ot az beüt rendesen, és kapásból indul is a Carnage sztori a 98. rész körül, közvetlen a Venom balhé után.
    És a Dizájn, a karakterek megjelenése egy az egyben olyan legyen mint a Mcfarlane féle változatban és Eddie Brock legyen ő...

  • zoliii
    #52
    az előzetesekből elnézve jobb mint amit te most belinkeltél :D
  • Béka Benő
    #51
    Ilyen gagyi lett a Gyík :

  • EnxTheOne
    #50
    A kép amit nemrég linkeltem az szerintem nem gagyi.
  • berczely
    #49
    Nevetséges lenne Misztérió abban az akváriumbúrában egy filmen!
  • EnxTheOne
    #48
    Mysteriot és még valakit. :D Az sokkal jobb lenne. :D
  • DevilJin
    #47
    Ja egy normális Venom jó lenne! :D
  • berczely
    #46
    Fú az durva lenne! Mészárszéket(Vérontó) mindig is bírtam a mesesorozatban!
  • SlayR
    #45
    Normálisan megoldott Venom sztorit a folytatásba Carnageal fűszerezve! :)
  • nagy hős
    #44
    - Szpojler -

    Annyira nem zavaro, hogy csak az after credits jelenetben utalnak ra.

    Szpojler2:
    Azt is egy mondatban, valaki belinkelte ide a jelenetet, tobb szo nem esik rola, viszont mikor mutatjak az apja dolgozo szobajat, ott sok pokos kellek van :D
  • zoliii
    #43
    ezt már év elején kijelentették, hogy megváltozik a sztori némely résznél.
  • Béka Benő
    #42
    Amúgy ez a megváltoztatott / új háttértörténet nagyon zavaró a filmben ?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    “ Nem a pókharapás adja Peter Parkernek a képességeket, csupán aktiválja azokat, melyeket az apja helyezett bele a genetikai állományába. Nem a véletlennek köszönheti szupererejét, hanem így tervezték”.
  • Csaba007
    #41
    A Csodálatos pókember (2012)

    Teljes mértékben jobb lett mint a Raimi trilógia,minden szempontból. Garfield tökéletes választás volt a szerepre,nagyon illik hozzá a karakter. Az eredet történet nagyon hosszúra sikeredett szerintem,kb 1 óra,amiben elég nagy a drámázás,de az alap sztori teljesen ugyan az maradt. A ruha nekem nem tetszett,túl gumiszerű,és ismét kevés szó van róla,ahogy a hálóvető eredetével is csínnyán bántak,semmit sem mondanak,hogy végül is mennyit tud lőni. Az egész karakter sokkal realisztikusabb lett,így már illene az Avengers világába. Szerintem lehetett volna kicsit több az akcióból,korai volt a reboot,de igazából a film nagyon is jó,és a legjobb,hogy végre egy erős ellenfélt kapott,Lizard nagyon kemény. Van ending scene is,bár elég zavaros,elvileg felvezeti a következő ellenfelet. Nekem kicsit gondom volt a "repülős" jelenetekkel,valahogy sokkal műbb volt,mint az előző trilógiánál.A 3d szerintem nagyon felesleges volt,a magasabban játszódó jeleneteknél próbálkoztak,de nem nagyon működött,alig lehetett követni a dolgokat.Kétség kívül jó film,várós a folytatás.
    8/10
  • Master91
    #40
    Kár hogy nem így néz ki pókember.
    Attól a kék kesztyűtől meg őrülök...
  • EnxTheOne
    #39
    Kár hogy nem igy néz ki a gyikpofa.





    Egyébként ti melyik villaint látnátok szivesen a következö részben?
    Én electrot és a kedvencemet mysteriot. Jo lenne ha itt is két köcsög lenne mint a 3. filmben.
  • zoliii
    #38
    Már csak 6 nap
  • berczely
    #37
    Aki szereti a képregényeket olvasni azoknak nem! Más rajz, más történet stb. már soroltam. Pókember kalandok más, más univerzumban.
  • torma1
    #36
    Érdekes. Mind a kettő Marvell nem? Akkor minek adták ki? Nem értem. Ez is csak pénz lehúzás? Meg minek megmásítani a szereplőket,történetet. Miért nem jó az eredeti?
  • berczely
    #35
    Képregény változatok. Mindegyikben másképp ábrázolják a szereplőket, más történetek, más ellenfelek vannak stb. Van belőle amúgy több is pl.: Spectacular Spider-Man, Sensational Spider-Man stb. Lehetne sorolgatni!
  • zoliii
    #34
    Én inkább moziban sassolom meg a moviet! :D
    Bár kinek, mi a jó film! :D
  • nagy hős
    #33
    Na, megneztem a filmet, szerintem teljesen jo lett (soha egy kepregenyt nem olvastam, kovezzetek meg :D)
    Igaz sok lett benne az erzelmi oldal szamomra, de a sztori es a kivitelezes is teljesen mukodik nalam.
    A srac kifejezetten jo, egy eros hetes az elmeny amit kaptam, mindenkepp megvettek a folytatasra.
    A spoleres dolgokat meg megbeszeljuk ha mindenki latta. Ja es van stablista utani jelenet, ugyhogy maradjatok a teremben :D
  • bcrics
    #32
    http://i.imgur.com/PXAlc.jpg
  • bcrics
    #31
    Kijött ott is, csak egyelőre Orosz és hindu nyelven elérhető a film, a Cam minősége pedig LQ
  • torma1
    #30
    Sziasztok. Mi a különbség a Amazing Spider Man és az Ultimate Spider Man között? Minek van két pókember?
  • EnxTheOne
    #29
    Engem nem érdekel ez a gyik pofa.
    Electro, shocker, mysterio ök legyenek benne.
  • zoliii
    #28
    csak azért linkeltem be mert a Tv2 így közölte le a filmet :D
    TV2
  • nagy hős
    #27
    Ma este, optimista vagyok :D
  • spike0007
    #26
    Ki mikor nézi? Én valszeg jövő hétvégén nézem meg!
  • spike0007
    #25
    Kb. 3 hónapja tudni már ezt a hírt! Ez nem újdonság! Már a 3-ik trailerből is ki lehet következtetni amúgy!
  • Master91
    #24
    Pf....2. részbe meg a klónja ellen fog harcolni, nem ?