10
  • uniu
    #10
    Az ingyen munka miatt asszociáltam.
  • TARTYOM
    #9
    Biztosan lehet ezért volt az ember életében mindig is jelen a politika.

    Ha minden tudományos / racionális döntés lenne, hidd el több sírás menne mert akkor olyan hogy erkölcs (jó nagy faszság) még ilyen minimálisan sem lenne mint most.

    Példa: Kína folyó szabályozgatása. Komplett falukat söpörnek el, mert racionális döntést hoznak.
  • bdzsana
    #8
    Ugyan már. Csak azt akarják, hogy ezt hidd. Nem hiszem el, hogy eljutottunk a Holdra, hogy képesek voltunk megépíteni az LHC-t ..... , de hatékony gazdaságot nem tudunk megtervezni. Egyszerűen nem akarunk, mert valakiknek nagyon nagyon jó így. A politikát minimum le lehetne felezni. Már az sokkal hatékonyabb lenne, ha a jelenlegi rendszer annyival változna csak, hogy minden parlamenti döntés mögött egy szakmailag megalapozott hatástanulmány állna. Vagy legalább látnánk hova megy a sok pénz amit befizetünk.
    A legnagyobb baj, hogy a politika nem tudományos hanem érzelmi alapú döntéseket hoz a legtöbbször, ezért nem is lehet hatékony.
  • TARTYOM
    #7
    És elmondanád hogy politika nélkül hogyan lehet 2 nél több embert irányítani? Elmondom, sehogy.
  • echo
    #6
    az a gáz hogy a gyakorlatban a politika egy undorító bürokratikus gépezet. gondolom ebből lesz minden normális embernek előbb utóbb elege. és az marad, aki valami anyagi hasznot tervez lecsapolni a rendszerből.
  • nlght
    #5
    A tagokat megfegyelmezik és happy end, ez a cikk is marketing okokból készült.

    Ha nálunk kéne megszervezni az egészet már régen szétszopatta volna őket a jelenlegi "elit". A kopogtatócédula gyűjtés az egyik legnagyobb szemétség az új pártoknak, mivel a régiek "kilóra veszik", le van zsírozva minden, már azon is meglepődtem (persze kellemesen), hogy az LMP és a Jobbik be tudott jutni 2010-ben...
  • Eleskanyar
    #4
    Szokásos "bezzeg a magyarok" hülyeség...
  • Garfield
    #3
    A magyarországi munkavállalók 90%-a a munkaidején kívül, a szabadidejében pártot szervezet?

    Tééényleg?
  • Cat #2
    A probléma lényege az, hogy ő nem munkavállaló, hanem ingyenesen dolgozó önkéntes.
  • uniu
    #1
    "Nem bírom tovább. Teljesen kimerültem, fáradt vagyok" Ennyi erővel a magyarországi munkavállalók 90% is lemondhatna.