308
wf
  • xFreex
    #282
    Nutrio Incubator Upgrade Segment -re van szükséged. Ha jól emlékszem akkor a clan dojoban találod a tervrajzot a teno laborban.
  • krisztajo
    #283
    Köszi, úgy tűnik eljött az idő hogy más klánba menjek.
    Ott ahol vagyok többek között ez sincs kifejlesztve. :-(
  • MerlinW
    #284
    Hát fejleszd ki te :D
  • Normen76
    #285
    Hát igen.. elég kézenfekvő megoldás :)
  • tutyimutyi2
    #286
    Inaros quest végén mikor Inaros hasonmásával kell megküzdjek azt mégis hogyan kéne lecsapnom?
    Ő belém lő 2-3 nyilat(frost hógömbjén keresztül is) és meghaltam plusz ha eljutok odáig hogy már 2 védelmező szobrot megöltem akkor még egy hasonmásomat is leidézi aki engemet 1!!! lövéssel instant megöl...
  • MerlinW
    #287
    Türelemmel:) Menj Rhino-val, pakod tele armorral, hp-val.
  • Bolhaslo
    #288
    Üdv!

    Volna pár kérdésem hozzátok, aktív játékosokhoz. Belekukkantottam a játékba unaloműzés gyanánt a két ünnep között. Meglepően jó egy ingyenes termékhez képeset, és kellően összetett is. Pedig még csak pár bolygóra jutottam el. De Fortuna és az Eidolonok földje magáért beszél. Van nagy, aktív magyar klán játékban, ahová csatlakozhatok? Én ugyan csináltam magamnak egy Dojot, de sok küldetésre nem találok embert, és így kissé unalmas is, ugyanakkor állandóan a netet kell bújjam minden alapvető információért, amit rutinos játékos hamar ajánlani tudna.
    Most a hetes mastery ranknál akadtam el. 14 másodperc áll rendelkezésre, az első hullám kiiktatásához, de egy-egy mob megtréfált immáron harmadjára, mert elbújik valamelyik oszlop mögé, s így nem sikerül e rendelkezésre álló idő alatt ezt véghezvinnem. A Volt első képessége esetleg egy energia visszatöltővel megoldja a problémát. Van valakinek valami ötlete? Lesz még hasonló, nem túl fair küldetés?

  • MerlinW
    #289
    Mastery kihívásokat tudod tét nélkül gyakorolni Cephalon Simaris szobájában (bejárat mellett balra, kulcsot meg kell venni hozzá tőle). Magyar klánról nem tudok, ha nem találsz csak csatlakozz egy randomhoz, aminek fel van húzva lvl9-10-re a Dojo-ja.
    Egyébként a küldetések 90%-án 2 perc alatt átszaladsz egyedül, a boss, farm és szintező pályákon meg szinte mindig van csapat. Ha mégse lenne, vársz 5 percet vagy beírsz a chat-re és segíteni fognak.

    A mastery-hez szerezz be egy Amprex-et Dojo-ból (AoE Electric), vagy valami gyors fegyvert pl. Soma vagy vigyél valami AoE karaktert, mint Equinox, Octavia, Frost,
  • Bolhaslo
    #290
    Köszi szépen! A Soma már kivehető, és A Frost blueprint-jei is megvannak. Akkor megpróbálom azzal. Ha csak idegen klánok vannak, inkább fejlesztem a saját Dojo-mat. Kihívás ugyan, de nem bánom.
  • Bolhaslo
    #291
    A Volt-al simán megcsináltam a teszten háromszor. Élőben megint nem sikerült. Egyszerűen lassú a spawn. Be is fejeztem ezt a szart. Azért köszi.
  • MerlinW
    #292
    Oh, ne add fel, van benne egy kis szerencse is néha. Én MR17 mastery-vel tökölök már napok óta:)
  • Bolhaslo
    #293
    Ja, hogy ez ilyen a későbbiekben is? :D Nem hagytam abba, lehiggadtam utána és alacsony szinten elkezdtem platot farmolni Rhino-val. Meg szerencsém volt Nova és Mesa prime neuroptics-hoz is. Egyelőre eladtam őket. Ma nemsokára megint felhúzom majd magam a mastery héttel. :)
  • Cassell
    #294
    Én is a hetes mastery testnél hagytam abba, szintén teszten sikerült élesben meg nem aztán ez a 24 óra múlva próbálhatod legközelebb meeehhh...
  • Bolhaslo
    #295
    Gondolom, ha vásárolnék vagy négy warframet a spohjukból, rögtön nem bújnának az oszlopok mögé, hol itt, hol ott a mobok. A teszten is teljesen másképp viselkednek. Még nem telt le a 24h, de nekem is az utolsó kísérlet lesz. Teszten megy.
  • Bolhaslo
    #296
    Na. Sikerült végre. A Volt-al csináltam meg. Használva a második képességét, amivel is brutál gyorsan tudtam mozogni, begurulni az oszlopok mögé. De így is egy másodpercen múlott.
  • Alanw
    #297
    https://www.gamestar.hu/hir/warframe-the-jovian-concord-pc-megjelenes-263031.html
  • Alanw
    #298
    http://www.allpatchnotes.com/patch-notes/warframe-the-jovian-concord-25-1-patch-notes/
  • Alanw
    #299
    https://www.pcguru.hu/hirek/warframe-remek-cinematic-videot-kapott-az-empyrean-frissites/49883
  • Sunrider924
    #300
    A joszandek ertekelendo de azert megsem kellene olyan tragya oldalt linkelni ahol formai es tartalmi hibaktol hemzseg mindjart az elso ket mondat a cikkben, az uj cinematic intronak kurvara semmi koze az Empyreanhoz, az egyetlen kozos dolog a Tennocon mint esemeny ahol bemutattak mindkettot. "Specko ruhakba ugorva", minek ir cikket valaki egy jatekrol, amibol egy vak hangot sem ert.....
  • Alanw
    #301
    Bocs hogy nen rektoráltam mielött linkeltem :-}
  • Sunrider924
    #302
    Az egy dolog, de esetleg elolvashattad volna es akkor rajosz hogy nem eri meg a linket, hidd el akit erdekel a Warframe az a jatek hivatalos oldalarol jobban tajekozodik....
  • Alanw
    #303
    Erre nem vennek merget,az meg egy kulon statisztikat megerne menyien nem tudnak angolul :-)
  • Venom
    #304
    Ez mind szép és jó de... ékezetek létezéséről hallottál már? Ez Alanw-nek is szól...
  • MerlinW
    #305
    Neked sem sok barátod lehet.
  • Alanw
    #306
    Mobilrol irva villamoson...de minek is magyarázkodom? :-D
  • MerlinW
    #307
    Főleg 2 év után :D
  • Alanw
    #308
    devstream