4521
banner1.png


F.A.Q.JátékleírásKatonákTérképNevezetes épületek


Az SG Empire céhbe lehet jelentkezni Arvahall szerver! Vagolap_3.png
  • Maximus4
    #4521
    Valakivel leveleztél és ott van már minden üzenetnél a jelentés gomb.Az illető vagy csak poénból vagy más okból rányomott esetleg véletlenül.
  • joe38
    #4520
    Skacok ki lettem tiltva 1 napra olyanért amit nem is követtem el,nevezetesen azt írja hogy talán nem megfelelő kommunikációért,csak az a vicc ebben,hogy rajtatok kívül a játékban (joke75 néven ugye) nem is váltottam üzit senkivel,úgyhogy valaki szórakozik velem,írtam supportra várom a választ,igaz nem tudom milyen gyorsan reagálnak rá.
  • Maximus4
    #4519
    Én is megnyerném szívesen,de nem sok esélyt látok rá,főleg úgy,hogy nem tudom mit kell érte tenni:)
    De azt hiszem megvárom az androidos verziót,mert már jó ideje dolgoznak rajta.
  • Mentol
    #4518
    1. OK. :)
    2. Szerinted, kérdeztem volna, ha egyértelmű? Na jó, csak szőrszálakat hasítgatok - már nem jelenik meg nálam, de a szövegből kimaradt az "i" betű, pedig pont attól lesz AKÁRMIből Apple termék...
  • Maximus4
    #4517
    1. Nekem fingom sincs mit kellene csinálni,már én is néztem.
    2. Benne van a nevében,hogy iphone-t nyerhetsz ráadásul mindenhol ott van az Apple logója is.Akkor szerinted? :D
  • Mentol
    #4516
    Sziasztok,
    Az új - videós - eventnél mit kéne tenni, hogy nyerhessek egy kamerásmobilt? (ugye, nem az Apple féle iPhone-ról van szó?)
  • Maximus4
    #4515
    Nem kenyerem az árulkodás,csak pusztán érdekelne a dolog.Ezért is írtam privátot,ha ott válaszolsz,nekem az is tökéletes.Ráadásul nem hiszem,hogy ez olyan dolog lenne,amit jelenteni kellene,hogy ide küldtek,mert itt biztos van valakinek fölösleges acca.Ezt a fórumot,illetve topikot bárki olvashatja ha akarja.Tényleg csak a kíváncsiság hajt semmi más.
  • helgusss
    #4514
    Sziasztok ismét :) köszönöm a felajánlást, de nekem a c szerverre kellene, itt vannak a barátaim és a céhem. :)
    Maxi, miért érdekel? Mennél a szupihoz árulkodni?
  • joe38
    #4513
    Oké,elolvastam amit el kell,igaz,hohy még nem értem annyira,de majd segítetek:D,jöhet a meghívó:)
  • Maximus4
    #4512
    #4504
  • joe38
    #4511
    Hehe már meglett közben:) át is mentem az A szeróra:)
  • Maximus4
    #4510
    Jó rég regeltem és gondolom,hogy automatán a C szeróra dob.De mint mondtam,a belépési oldalon fel kell,hogy ajánlja a játék gomb megnyomása után,hogy melyik világba lépsz be.Erre gondolok.
  • joe38
    #4509
    Hát nem akarnék kötekedni:),de a regi után engem egyből bedobott a játékba,nem volt semmilyen választási lehetőségem.
  • Maximus4
    #4508
    Ha megnyitod az oldalt van egy bazi nagy játék gomb és ott kell kiválasztani a világot:)
  • joe38
    #4507
    Hoppá,de a reginél nem mutatott semmilyen szervert.
  • Maximus4
    #4506
    Mindegy,mert szerintem te nem az Arvahallra regeltél.
  • joe38
    #4505
    Őöö,mi is a céhnevetek,mert az sg névre nem igazán dob semmit,ezt nem értem??
  • Maximus4
    #4504
    Keress rá a céhünkre és olvasd el a céhszabályzatot.Ha megfelel,akkor szólj és küldöm a meghívót.
    Bal fönnt a zöld koszorú,céhek fül és a keresőbe elég az sg.
  • joe38
    #4503
    Ja oké, joke75 néven vagyok:)
  • Maximus4
    #4502
    Azt nem regisztrációnal kell,hanem utána.
  • joe38
    #4501
    Regisztrációnál nem lehet szervert választani?
  • joe38
    #4500
    Oké.
  • Maximus4
    #4499
    Akkor rajtad áll,hogy döntesz.
  • joe38
    #4498
    Csapatjátékosnak tartom magam,több hasonló játékkal játszottam már,nem vallottam szégyent sehol se:)
  • Maximus4
    #4497
    Lehetni lehet ha arra a szerverre regelsz.DE!Ha megunod,vagy a céhes feltételekkel gondod van,akkor kiraklak a céhből,mert mostanában volt egy nagytakarítás és közel 20 embertől szabadultunk meg inaktivitás,illetve mindenféle közösségi szellem hiánya miatt.Ergo,egy céhbe nem csak kérni kell,hanem adni is.
    Ha esetleg csak ki akarod először próbálni a játékot és van minimális angol nyelvtudásod,akkor próbáld ki a bétán.
  • joe38
    #4496
    Aha,értem,szoktam látni a reklámot,nagyon meggyőző ereje van:) A fentebb említett céhbe lehet még jelentkezni amúgy? Szerintem benézek a játékba:) Melyik szerverre menjek?
    Utoljára szerkesztette: joe38, 2014.09.15. 19:08:16
  • Maximus4
    #4495
    A piacozás miatt mindenképp előnyösebb.Plusz ha olyan céhhez csatlakozol,ahol vannak még bónuszok is,akkor meg pláne.Ráadásul a Discovery-n megint elkezdték nagyon reklámozni a játékot:)
  • joe38
    #4494
    Értem,köszi. Lehet hogy ki kéne próbálnom:) Olvasgattam már régebben ezt a fórumot,látom van magyar céhetek,gondolom előnyösebb céhben lenni,amúgy ne riadok vissza ha harcolni is kell:)
  • Maximus4
    #4493
    Szia!

    Simán érdemes.Eleinte időigényesebb mint később:) Harc nélkül is lehet játszani épp ezért te döntöd el,milyen irányba akarsz haladni.
  • joe38
    #4492
    Sziasztok!
    Érdemes még belefogni a játékba,mennyire hátrány ha valaki most áll neki? Mennyire időigényes a játék és mennyire épít harcra a játék vagy inkább birodalomépítős?
  • Maximus4
    #4491
    Igen az kell és az 1 óráshoz is.A 4 óráshoz elég a sima út is.

    Az 1 napos ház építési költsége 145 800 arany és 479 000 nyers lesz.
  • Pluskast
    #4490
    Köszi az infót! 1 napos nekem teljesen jó, lévén, hogy progresszív kori panel házaim, illetve modern kori 3x4-es 1 napos házaim vannak (neve nem ugrik be). Viszont a 4x4-es ház esetén gondban leszek. Gondolom ahhoz is 2x2-es út kell majd...
  • Maximus4
    #4489
    Többek közt ezért nem is cseréltem le semmilyen épületemet posztmodern korira.

    1 órás: 3x4 - 1400 lakos - 2300 arany
    4 órás: 4x3 - 1810 lakos - 4000 arany
    1 napos: 4x4 - 2800 lakos - 20800 arany

    8 órás nincs.
  • Pluskast
    #4488
    Egy kérdés. Valaki esetleg tudja, hogy a most bejövő jelen korban a lakóépületek hányszor hányasok lesznek és a legjobb változat mennyit fog adni? Ezzel a mostani építhető bungalóval szerintem nagyon mellé nyúltak a készítők (sőt szerintem az egész posztmodern kor lakóépületei nagyon félre sikerültek).
  • Maximus4
    #4487
    Szia!

    Nem tudom milyen chatről irányítottak ide és ki volt az(ez azért érdekelne),de eléggé mellé lőttek vele.Szerintem itt nincs senki aki átadná.Illetve nemrég volt egy céhtársunk aki abbahagyta,de ha jól tudom,nem volt ide regelve,így nem is lehet felvenni vele a kapcsolatot.Ráadásul ha jól tudom tiltott is átadni valakinek accot.
  • helgusss
    #4486
    Sziasztok! Van köztetek olyan aki megunta a játékot és szívesen átadná nekem? :) Anno volt nekem is, progresszív korban voltam, csak mivel sokáig nem jelentkeztem be töröltek :( szupi meg azt mondja nem tudják a törölt acc-ot visszaállítani. Nem szeretném megint az elejéről kezdeni. Egyébként az ottani chatről irányítottak ide, h itt lehet tudnak segíteni. köszi
  • Pluskast
    #4485
    Most meg megy.... Nem tudom mi volt ez az egész. Kb mintha valami manók szórakoznának a rendszeremmel......
  • Pluskast
    #4484
    Chrome: "Hoppá! A Google Chrome nem találta meg a hu.forgeofempires.com webhelyet"

    Explorer: "Ez a lap nem jeleníthető meg"

    Maxthon: "Domain név meghatározása nem lehetséges"
  • Maximus4
    #4483
    És mit ír ki az oldal?
  • Pluskast
    #4482
    Köszi! Kipróbáltam de sajnos ezzel sem megy. Minden bejön kivéve ez az egy oldal. Nem tudom mi lehet a gond. Ez valami beteges vicc....