49
  • tomboy013
    #9
    Azért az hogy ez a legjobb szerintem kicsit szubjektív... Fogalmazz úgy hogy neked a legjobb, mert nekem pl távol áll tőle (meg még akad itt pár ember)
  • caius marius
    #8
    Lehet utálkozni, finnyázni, drágálni de ettöl még a legjobb marad. Olvasom, hogy jajj de kár, hogy műjjanyag. Na és? A htc fémházas volt. Télen hozzá fagyott, nyáron pedig hozzásült a kezem... hurrá!
  • caius marius
    #7
    Nekem lenni S3. S3 lenni kuuuuva gyors. Kuuuuva szép. Imádom! Akku lenni kicsike. Telefon merülni kb 12 óra alatt. Nekem hiányzik a kínai billentyűzet. Mikor megvettem, egyszerre videóztam, letöltöttem, installáltam, közben bejött egy hívás is + bekapcsoltam rajta mindent ami sugárzik. A telepítés valami olyan ... gyors volt, hogy csak kapkodtam a fejem. Durva. Nagyon!
    Ehelyett venni egy szaros htc-t, hát... Az előző telefonom egy desire HD volt. Amíg működött addig nagyon jó volt, utána pokol. Itthon a szervíz okádék. Kicserélni meg nem cserélik akkor sem ha jogos lenne. Kapják be. Szóval a htc az nem kéne többet. Az 1700-as akkuja is eléggé fos lehet.
  • TheCunami
    #6
    Ha a samsungnal 2k kezdődik a minőség, akkor inkább Sony
  • duke
    #5
    Elege gatyi, nincs benne cd meghajto, de meg a flopi meghajtot is kisporoltak belole. Igy max 20 ezret adnek erte.
  • lotsopa
    #4
    Pénzért mindent lehet, az hogy nem tudjuk megfizetni a nagy kapacitású akkumulátorokat egy dolog.
  • okosan gyerekek
    #3
    Lám, lám!? Csak nem mégis lehetséges ekkora méretben akár 2100 mAh-s akksit csinálni? Botrány!
  • Teppik Amon
    #2
    Nekem viszont tetszik, kéne ha olcsóért hozzám vágnák.
  • shaddam
    #1
    Simán túlárazott telefon lenne, ha nem csinálták volna ezt az apple-t is leköröző műmájer hypeot.A hype miatt szimplán unszimpatikus lett az egész tepsi. Az egész samsung márkára ezentúl magasról szarok. Veszek htc-t vagy sonyt...