57
  • opeca
    #17
    Ennyi, nem tudom miféle titkos meg új fejlesztésről beszélnek mikor az általad is belinkelt Surface már kb. 3 éve látható volt a neten.

    Oké, lekicsinyítették.
  • asgh
    #16
  • sanyicks
    #15
    ezen kívül bármin fut tényleg UGYANAZ armon, x86-on.
  • asgh
    #14
    "Kérdés, hogy mi lesz a neve akkor az eredeti Surface-nek?"

    Surface Pro Enterprise Ultimate Gold Edition
  • vjanika
    #13
    Igen az első bejelentéskor nekem is ez ugrott be és nem egy tablet!
    De szerintem "feláldozták" a nevet (mivel a köztudatban amúgy sem terjedt el), mert trendi és illik egy tablet-hez :-) Kérdés, hogy mi lesz a neve akkor az eredeti Surface-nek? CleverDesk, vagy mi? :-)
  • Narxis
    #12
    Majd a 2. visszajelzések...
  • echo
    #11
    szerintem elterjedtségben az androidot nehéz lesz megszorítani, mert iszonyat rugalmas. nem olyan merev, mint az apple vagy az ms. szépen megtalálod rengeteg féle eszközön, különböző árkategóriákban, az olcsótól a prémiumig.
  • echo
    #10
    olyan szempontból tragikus a bejelentés. hogy szerintem most hónapokra vissza fog esni a wines mobil eszközök eladása. aki windowst akar az várni fog a vásárlással.
  • mousee
    #9
    Jó dolog ez a win8-as tablet, bár nem látom nagy sanszát annak hogy elterjedjen.
    A napokban láttam egy winphone-os reklámot a tévében, amire a lakótársam egyből rávágta hogy windóz már a telefonon is? ANYÁD. Persze ez egy a milliárdból, de szerintem sokan reagálnak rá így első nekifutásra kipróbálás nélkül.

    Én örülnék ha befutna, nálam az ideális verseny 33% droid, 33% alma, és 33% ablaktelefon lenne. Kiegyenlített verseny, egymást hajtanák, mindenen tudnál mindent használni, lenne innováció, harc az OS-ek között, amivel mi userek csak jól járnánk.
  • Szefmester
    #8


    Ha ez az új ketyere a surface, akkor ez mi? Elég ciki lesz majd rendelni egy surface-t és majd izgulhatsz hogy melyik MS surface cuccot kapod. Kis táblagenyó vagy 32"os asztal .. nem mindegy.
  • sedward
    #7
    Ilyen billentyűzet kabát kapható sok tablethez.
    A tableteknél a legfontosabb tényezők a súly - mivel kézben kell tartani és az üzemidő, illetve az ár. Ez tabletnek túl nehéz, gondolom melegszik is.
    A tablet a legideálisabb képek és egyéb tartalom másokkal megosztására, és főleg egyszerűbb ügyességi játékokra, ezért mint tablet a fenti gép felesleges. Mint laptop, egy kicsit fura formája van és kényelmetlen lehet a billentyűzete. Esetleg a mindkettőt kiváltó gép lehet némelyeknél. Félek az Androidhoz képest kell bele 5x annyi memória, háttértár és 10x gyorsabb processzor, és ez az árán is meglátszik. Ilyen windowsos tábla próbálkozásokat új felülettel láttunk már sokat az elmúlt években, igaz nem rögtön a Microsoft-tól.
  • jézusom
    #6
    Azért gondolom ez a billentyűzet nem fagyasztja le a win8at, de legalábbis működnek a gombok :D
  • Athlon64
    #5
    Bemutató (Teljes)
  • Athlon64
    #4
    Lefagyott a Surface
  • Athlon64
    #3
    Index-en most olvasom hogy a bemutatón lefagyott a ketyre (van is egy videó mellékelve). Ahhoz képest, hogy ilyen már nem először fordult elő az MS-vel mégis ők uralják az IT világ java-részit.
  • kvp
    #2
    Nagyon otletes, csak regi. Egy a cegnel tesztelesre hasznalt kinai tablethez is adtak ajandekba ilyet. Aztan kiderult, hogy nem kezeli android alatt a gombok felet megfelelo modon. Kis keresgeles utan kiderult, hogy ugyanahoz a tablet-hez, de a windows ce-s verziohoz fejlesztettek ki. A gyarto meg android-dal adta el, mert arra nagyobb a kereslet, de nem javitotta ki a billentyuzet hibait. Sokszor csatlakoztataskor megfagyott tole a rendszer es csak ujrainditassal lehetett visszahozni. A microsoft most eladja a kinaiak spanyol viaszat, de legalabb sajat logo alatt teszi mindezt.
  • TARTYOM
    #1
    Ez a kis billentyűzet tök ötletes, igaz sokra nemjó de jobb mintha csak egy ilyen apple féle sima védőtok lenne