135
  • Tau Tang Wou
    #15
    Mellelsleg, ha létezne anyag, hogyan lehetne betöpöríteni az egész Univerzumot egyetlen 0 kiterjedésű pontba?
  • Tau Tang Wou
    #14
    Hogy hogy nem létezik a számítógépes játékban a golyó, amikor ha eltalálnak vele, meghalsz a játékban?

    A te logikád szerint léteznie kell, annak a golyónak.
  • Alfa Of NS
    #13
    Az eredményekből hogy következik az, hogy nem létezik az anyag? Egyáltalán hogy hogy nem létezik ha meg is tudod tapintani?
  • Merces
    #12
    a mi szempontunkbol elég irreleváns hogy hogyan nevezzük, téglafal vagy marha nagy fluxus ha nekimegyünk fejjel akkor fáj......
  • Tau Tang Wou
    #11
    Ugye nem akarod megcáfolni a részecskegyorsítókban végzett kutatások eredményeit?
  • Alfa Of NS
    #10
    Ha nem létezik anyag, akkor mi az amit szedsz?
  • Tau Tang Wou
    #9
    Már csak a materialisták küzdenek elkeseredetten az anyag létezésének bebizonyításáért.
    Természetesen kivételt képeznek a tanulatlan materialisták, mert ők "tudják", hogy van anyag.

    Aki egy kicsit gondolkozik, az már az ősrobbanás bebizonyításakor beláthatta, hogy olyan, mint anyag, nem létezik.

  • Thrawn
    #8
    "Úgy tűnik, van valami a Standard Modellben, amit nem értünk"
    Hát igen. Kicsit olyan, mint a középkorban: tetszetős modelleket készítettek a geocentrikus világképre, egész jól modellezték az égitestek látszólagos mozgását, aztán a gyarapodó megfigyelések hatására bedobta a törölközőt. Szerintem a Standard Modell is ehhez hasonló.
  • KAWAszaki
    #7
    Minmeghalunk!
  • Alfa Of NS
    #6
    Na meg a terroristák!
  • M0RN1NGST4R
    #5
    ugye ugye, a tér, az idő és a tömeg....
    "ha meleg az idő a tömeg lemegy a térre" /Hofi/
  • NEXUS6
    #4
    Afrikában ...!
  • mr9
    #3
    nekem semmi se tul korai, tehat akkor lesz vegre ebbol majd terhajtomu, fenykard, es lehetek jedi, iden vagy jovore legkesobb?
  • brozy
    #2
    Nálunk nincsen meleg. 21 fokra állítottam a klímát. A Higgs egyébként egy emberről kapta a nevét. Egy tudósról. Szurkolok neki (is).
  • Krumplipuska
    #1
    ELSŐ ! Okosabb most nem jut az eszembe,baromi meleg van