6
  • narumon
    #6
    Én meg nem látom a Win8 tábla helyét egyelőre a piacon...
  • sanyicks
    #5
    pár napja még azt mondták hogy az ios eltűnik, a windóz fón átveszi a helyét.
    Úgy néz ki megérkezett a pénz az epl-től is, ezek szerint ők többet fizettek mint a microsoft, azért változik így a vélemény.

    Simán elmehetnének hitelminősítőnek, beillenének közéjük.
  • a_n_d_r_e_w
    #4
    Ez ugyanaz az IDC amin pár napja röhögtünk s szuper előrejelzései miatt (4 éves előrejelzése fél év alatt bedőlt...). Szerintem ne vonjatok le messze menő következtetéseket. Az SG helyében már le se hoznám ezeket
  • lordsithlord
    #3
    Igen, valóban, ez a kimutatás mintha már most a Win8 bukását venné alapul...

    Mert ha az sikeres és elérhető árú lesz, akkor jó esélye van rá, hogy az IOS részesedésének igen jelentős részét átvegye. Az Androidos piacon kicsit más a helyzet, igazán komoly részesedést nem fog tudni elvenni a legolcsóbb kategóriától, de a közép és felső kategóriában már érezhető átrendeződések történhetnek..
  • gemihu
    #2
    Ahogy én elnéztem ma a win8-as táblát igen sikeres lesz. Ráadásul olyan szegmens kapcsolódhat be a táblafogyasztók közé a windows által,akik még eddig nem szerepeltek. Szerintem simán lesz az 10% fölött is a windows rész.
  • Cat #1
    Tehát az IDC szerint 2016-ban egy alig látható csíkja lesz a Windows tábláknak? Vagy egy teljesen külön csoportba sorolják azokat? Miért? Mindkét esetben teljesen érthetetlen a lépésük.