57
10537337_713512215351701_709904262803398
  • ForzaInter
    #1
    Junius 28.-án kezdődik Charlie Shenn új sitcomja. 10 rész lesz az 1. évad, ha jó lesz a nézettség utána +90 részt rendel be az FX.

    Promo-k

    A részemről nagyon város.. Sheen nagy kedvencem.
  • Fresh Duke
    #2
    +1
  • Steve Downie
    #3
    Hatalmas lesz, nagyon várós! :D
  • nagy hős
    #4
    Ahah, ezt kiszurtam a tvben, kurvajo reklamjai vannak, Sheen egy allat, bar valszeg charlie harper 2 lesz az egesz, de nekem ez boven megfelel :D
  • ForzaInter
    #5
    nem baj.. azt a karaktert zseniálisan tudja játszani, bár neki azt játszania sem kell nagyon mert alapból olyan:D
  • LasDen #6
    szerintem sima bukás lesz...az első 1-2-3 résznek lesz nézettsége aztán kuka...
  • Narxis
    #7
    Naaaaaaa, csak nem.
  • nagy hős
    #8
    Nem hiszem, jokat irnak rola, es ha a two and a half 9 eve megy mar kurva sikeresen nem hiszem hogy az fx kidobna a projektet, nagyon nyomjak a reklamokat, meg is agyaznak neki, ma a film megy pl :)
    ha elegen nezik az elso reszt nem hiszem hogy sokat csokkenne a nezettseg
    Raadasul sheen is kibaszott nepszeru
  • nagy hős
    #9
    Na, teljesen nezheto volt, charlie mindenhol jo, a masodik resz meg poenosabb is volt mint az elso, engem megvettek a folytatasra.
    a neger szomszedon kivul mindenki mast jol belottek, de o is csak ket jelenetben szerepelt talan, a mellekszereploket is jol dobtak ossze, senki nem logott ki.
    jo kis 20 perces moka, ugyhogy en maradok
  • gosumofo
    #10
    hát jobb mint a two and a half men volt idén
  • Steve Downie
    #11
    Adja nekem is.
    Jól odaszúrtak azért a CBS-nek az első jelenetben :D Meg mi más nevet adhattak volna a főhősnek, mint Charlie-t itt is :D
  • ForzaInter
    #12
    de várom már a feliratot..

    ahogy olvastam Sheen kb ugyanazt a karaktert hozza mint a taahm-ba, akkor nagy baj nem lehet:D sokan azt írják olyan mintha kapott volna egy spinoffot charlie karaktere.

    azt nem is tudtam, hogy itt is charlie a neve.
  • FZoleee
    #13
    Az Anger Management - 1x01-1x02 5,47M nézővel nyitott, 18-49: 2.1.
  • ForzaInter
    #14
    Na megnéztem az 1. rész én is. Nem volt rossz, de én többet vártam. Charlie-nek a kurvázós/piálós énjét megtarthatták volna úgy jobban ütne. Túl visszafogott volt nekem. 6/10 az 1. rész, de persze azért nézős.
  • Steve Downie
    #15
    A második jobb lesz! :-)
  • ForzaInter
    #16
    Tényleg sokkal jobb volt. Charlie már jobb formában volt.:D
  • Andr0
    #17
    a harmadik rész is ütött:D:D
  • Steve Downie
    #18
    Hatalmas :DDDDD
  • ForzaInter
    #19
    ennyire jó volt?:D
  • Andr0
    #20
    elég beteg.. és volt egy két komolyabb beszólás is :D
  • FZoleee
    #21
    Az Anger Management - 1x03 nézettsége: 3,4M (18-49: 1.4)
    Durván esett:(
  • ForzaInter
    #22
    De még így is bőven az FX legnézettebb sitcomja.
  • Steve Downie
    #23
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A börtönös rész xD
  • ForzaInter
    #24
    ez az 5 rész kurva jó volt.

    charlie most hozta a formáját. eddig nekem amugy elég hullamzó a sorozat. az 1 rész közepes volt, 2 rész jó, 3 is. a 4 egyáltalán nem tetszett.

    amúgy végre megállt nézettség esés. nem, hogy csökkent volna ha nem nőtt a nézettség egy kicsit.

    Anger Management 1x04 2.42M; 18-49: 1.0
    Anger Management 1x05 2.65M; 18-49: 1.1

    ha marad ezen a szinten akkor szerintem berendelik a +90 rész, mert így is kétszer olyan nézett mint a többi fx sitcom
  • ForzaInter
    #25
    ja és az öreg a terápiás csoportból nagyon nagy arc. bár a többiek is jók.
  • Andr0
    #26
    igen nekem is nagyon bejön a sorozat :D:D alacsony a nézettség (viszonylag) de ennek az adónak így is jó...:D Az öreg a buzi a kiscsávó meg a csaj is formák...:D Charlie meg ilyen ziccereket visz be az ex-nejének hogy ilyet még a TBBT-ben sem láttam:D:D
  • ForzaInter
    #27
    nem alacsony a nézettség. kábel szinten ez nagyon jónak számít. a többi fx-es sitcomhoz kell viszonítani. a wilfredet amiből már asszem a 3. évad megy csak fele ennyien nézik, a louie-t meg 1 millioan. szóval ha marad ezen szinten az am akkor tuti berendelik a +90 részt.

    csak ne lenne ilyen hullámzó a teljesítmény. végre az elmúlt részben elkezdett csajozni is charlie, olyankor tudja hozni igazán a formáját:D komoly, hogy denise richards 41 éves, én kb 25-30 közé saccoltam, durván jól tartja magát. amugy sheen ex-felesége:D
  • Steve Downie
    #28
    Nekem nagyon bejön, az a csajozás a múlt heti részben is... :-D
    Überelhetetlen ez az ember.
  • ForzaInter
    #29
    akkor van jó formába charlie ha csajozik. olyankor nagyon nagy dumákat tol:D
  • Sir Quno Jedi
    #30
    Most a 7. részen vagyok túl és azt kell mondjam szvsz. szórakoztató kis sitcom ez. Főleg a dutyis részek korrektek! :D

    Kedvencem Ed az antiszemitahomofóbrasszistavietnámiveterán! :D
  • Andr0
    #31
    jaja nagyon forma az öreg...:D eszméletlen:D Szerintem jóa sorozat de nem csak Charlie miatt...
  • Sir Quno Jedi
    #32
    Ja, a pszichomókus csaja, akit dug, azt is láttam több sorozatban is, azt is csípem. Pedig egybderekú, laposmellű, tésztaképű bula, de tudja hozni magát ha kell.

    Felesége is profi, tán csak a lánya olyan semmilyen kicsit.
  • Anthrax
    #33
    7. részig látottakról a véleményem,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Charlie hozza a formáját, igazából saját önmagát adja, nem is igazán kell neki megjátszania magát. Az első részben ahogy beszól az előző tévé társaságnak és a 4k részben mikor ledobja a régi golf ingét legjobb pillanatok egyike volt. A másik pozitívum a csoportól Ed karaktere és mellette ülő melegé (bocs,nem jut eszembe a neve) a többiek nem értem miért vannak ott a csaj, szerepe teljesen érthetetlen és a mellette ülő mindig kanos de 1x nem dühős fickó is felesleges. Ed viszont zseniális és belőle ki is nézed,hogy tényleg baja van mindennel és mindenkivel. A sorozatban a többi karakter számomra érthetetlen és némelyik felesleges. Utóbbiak táborát erősíti a szomszéd, miért van egyáltalán ott ? Az exe meg úgy beszél mintha mindig be lenne lőve, hogy sikerült neki megszerezni ezt a szerepet, pedig van benne potenciál, hogy szívják egymás vérét, de a beszéde teljesen elrontja az egészet számomra. A gyereknél egy gondom van ez a kényszer betegséges dolog. első részben kiderül,hogy 4x kell neki minimum becsukni az ajtót és ennyi, azóta csak szóba hozzák,hogy jaj sose lesz barátod mert ilyen betegséged van, vagy jaj ezt hogy fogja viselni. Szerintem ezt a szálat el kéne felejteni vagy akkor ne csak néha napján jöjjön rá a dolog. Összességében nézhető a sorozat, maradok végig, de számomra vannak nagyon idegesítő momentumai amit Charlie és Ed játéka feledtet.
  • Steve Downie
    #34
    Vége az első évadnak, jó kis 10 rész volt ez! A 9. epizódban még Martin papa is beköszönt (szintén eredeti névvel).
    Ha lesznek infók a folytatásról, ne habozzatok megosztani őket! :)
  • Andr0
    #35
    ez volt az évadzáró? nem volt olyan feelingem. De jó volt, az biztos. Szerintem lesz folytatás egy teljes évaddal, de ez csak tipp.
  • ForzaInter
    #36
    90 rész lesz még ha berendelik
  • Andr0
    #37
    90 rész berendelve.
  • ForzaInter
    #38
  • Steve Downie
    #39
    A Shameless-en kívül ezt vártam még nagyon, végre indul a második évad 17-én.
  • Sir Quno Jedi
    #40
    első két rész egész jó volt, főleg, hogy megen előkerült a fater