13
  • Merces
    #13
    mi az hogy az ujjat természetesen az MK is romló tendenciát mutat, a háromas már egy rakat csiricsáré szar volt......
  • sigmavirus1
    #12
    A kinézet az egy dolog. Ha viszont rendesen balanszolt harcrendszert akar valaki akkor a Street Fighter agyonveri az összes Mortalt(mondom az összeset, az újat is).
    Példának ott a Super Street Fighter 2 Turbo. A mai napig csinálnak bajnokságokat vele mindenféle rendezvényen.


    A cikkből amúgy kimaradt az hogy a gem rendszer eleve tönkrebaszta az SF4 és a Super SF4ben majdnemhogy tökélyre fejlesztett balanszot a karakterek közt.
  • Zero 7th
    #11
    Ja, mondjuk nekem az MK2ről is az volt a véleményem, hogy hulladék "rajzolt" az első részhez képest. Ott szinte csak a vér, a kivégzések, a speciális támadások és Goro volt rajzolt.
    Pl rettentően utáltam Reptile kivégzését, ahogy kijön a fejéből egy akkora nyelv, mint a combja...
  • Szefmester
    #10
    hasonló.. meg valahogy a mortal/tekken irányítása sem egy epileptikus rohamot idéz...
  • Merces
    #9
    ..én is voltam tizéves, aztán megláttam a mortal kombat II játéktermi verzióját(igen olyan régen, hogy konzolok még nem is léteztek) és egyböl le se szartam a cukormázas street fightert tizévesen.....
  • Zero 7th
    #8
    Ma is vannak 10 éves gyerekek, képzeld! :D
  • Csibe001
    #7
    Ez a kinek-mi kategória..én pl nem játszanék 3D-s verekedős játékkal. Próbáltam néhányat, de idegesítő, verekedős játék legyen 2D-s. :)
  • Fbn Lx
    #6
    én azt csodálom, hogy még mindig van vevője ennek a cukormázas, élénk rajzfilmes színekkel rendelkező energiacsóvákat lövöldöző műfajnak
    azt utolsó játék a műfajban ami fasza volt, az a tekken 3
  • Szefmester
    #5
    Én egyszer játszottam valami hyper verzióval.. de lehet csak modolt tört valami volt mert amikor Blanákval nekiálltam "rázni" elkezdett lőni is. Ryu meg dupla cikk-cakkozós tűzlabdát lőtt. Ott mondtam hogy ezt a menetet már be sem fejezem és mentem ki veszve hagyva a 20asom.
  • Zero 7th
    #4
    Pont ezért a kocsmák és játéktermek nem is újítottak be a szuper, hiper meg turbó részekbe. Én legalábbis nem emlékszem, hogy találkoztam volna élőben pl a Super Street Fighter 2 Turbo-val, csak a címén röhögtünk a haverokkal, amikor olvastuk valami 576ban.

    Aztán az is lehet, hogy csak simán nem tűnt fel a Killer Instinct, Primal Rage, Mortal Kombat meg Tekken mellett, hogy az SF2 gép is új, mert addigra azt már mindenki unalomig játszotta, és annyi időt nem pazaroltunk rá, hogy ránézzünk.
  • Szefmester
    #3
    Annak is hány változatát? Az egy dolog hogy a legtöbben a championship editiont ismerik, de ott volt még a turbo, majd mintha valami hyper izé is lett volna, meg aztán jött a super, aztán a super turbo... csak az sf2-ből sztem volt vagy 7-8 rész. Mert akkoriban még nem volt DLC, és külön részt kapott 4 új karakter netán pár új mozdulat.

    Street Fighter részek
  • Zero 7th
    #2
    Eheh, 5 SF 3 év alatt... Az SF2-t pénzbedobós automatán hány évig játszottuk? 10?
  • Pretorian
    #1
    Tekken X Street Fighter viszont lesz, ha már nyomozósdit játszunk, akkor ez igazán bekerülhetett volna a cikkbe.