118
https://account.hirezstudios.com/smitegame/
  • #78
    Sziasztok, rákerestem a topicra, és úgy látom kicsit halott :) Már lehet regisztálni, és játszani is, ezért gondoltam szólok, hátha elkerülte volna a figyelmeteket :)

    De ha már írtam, akkor leírom a tapasztalataimat:
    Igazából maga a felépítés nagyon hajaz a LoL-ra (persze, persze, DOTA), hasonló pályák, játékmód, champion (god), itemek, stb. De nekem személy szerint a Smite jobban tetszik. Első lépésben azért, mert TPS.
    Ami tetszik:
    - TPS jellegű
    - naponta más eventet lehet játszani (Bird of a feather, mage arena stb)
    - minden játékmódból van First win of the day egymástól függetlenül
    - gyorsan összejön a pénz egy karaterre
    - valódi istenek az alapjai a karaktereknek, ami szerintem nagyon kreatív dolog (főleg a skillek kitalálásában)
    Ami nem tetszik:
    - néha kicsit sok. Értem itt ezalatt, hogy pl Kupidó, egy kisgyerek szivecskékkel nem tudom mit keres benne. Persze logikailag bele illik, de elveszti a "Nemes istenek harca" szellemét a játék. Plusz van 1-2 animáció, ami kicsit túlzás. Pl Neith mikor megnyer egy kört, akkor nekiáll diszkózenére rázni, ami szintén kizökkent az átszellemültségből

    Ha valaki kedvet kap, vegyen fel nyugodtan: BarneyK névvel :)
  • Csenky
    #77
    Köszi a visszajelzést!
    Amennyire tudok, foglalkozom a bloggal, csak pont azért, mert nincs egy aktív magyar Smite közösség, valami módot kellene találnom rá, hogy ne csak azok találják meg, akik itt, vagy 1-2 másik fórumon látták a posztomat, mert különben nem sok értelme lesz (mondjuk ettől magamnak még csinálom). De mivel alapvetően nem mozgok még túl otthonosan a neten szerkesztői szempontból, hiába szedek le egy SEO plugint a blogmotorhoz, nem tudom hogy varázsoljam a google első oldalára a site-ot. Lényegében arra kell most hagyatkoznom, hogy talán akik megnézik, megosztják másokkal akár in-game, akár más formában. :)
  • bazsi0811
    #76
    Helló! Megnéztem a blogodat. Végre egy oldal ahol komolyabban is foglalkoznak a Smite-al a MOBA-k MOBA-jával :D. Amúgy az nagyon jó, hogy nem csak szimplán a note-ok fordítása található meg a blogodban, hanem a saját vélemyényed is, mivel mint sokan úgy én is tudnak angolul és csak a fordítás nem vonzaná őket a blogra. Amúgy már egy-két blog készült smite-ról csak a készítők pár hónapon belül megunták a dolgot és már több mint fél éve nem tesznek fel új tartalmakat. Talán benned nagyobb az elkötelezettség a blogoddal kapcsolatban.
  • torrente111
    #75
    Chooc
  • Prince23
    #74
    Chaac
  • Csenky
    #73
    Sziasztok!

    Indítottam egy blogot, ami várhatóan többféle game-ből is táplálkozik majd, de egyelőre főleg a smite fogja kitölteni. 2 napja indult a dolog, szóval lényegében még csak a "bemutatkozás" zajlik, de lehet számítani hivatalos hírek/patch notes-ok/bejelentések magyar nyelvű közzétételére, személyes tapasztalataimra, észrevételeimre a játékkal kapcsolatban, esetleg képekre, leírásokra, szóval pont arra, ami egy blogon lenni szokik. Aztán persze amire csak igény van/lesz, ötletek jöhetnek mindennel kapcsolatban.
    http://lycan.hu

    üdv
    Csenky
  • bazsi0811
    #72
    Helló!
    Én ponotosan nem tom, hogy mi lehet a baja, mivel ez egy általános hibaüzenet. Lehet hogy hiányzik valami illesztő progi, vagy az is lehet hogy ninncs fenn a gépeden a smite diagnostic és support program. Ha fenn van akkor indítsd el és találsz egy repair/valid gombot arra menj rá. Ha végig fut és akkor sem nyugszik akkor nézz utána a directx-nem vagy a cc+ nak, hogy olyan van-e mint amit a smite megkövetel. Ha működik, akkor írj mert szeretnék valakivel játszani aki teljesen kezdő. gondolom te az vagy még.
  • sztyui970
    #71
    Sziasztok!

    Lenne 1 problémám a játék indításakor. Rámegyek a PLAY gombra elkezd tölteni és bead egy ilyen szöveget: "Faildet to initialize assembly file." és nem tudom azt, hogy mit kezdjek vele. Tudnátok segíteni?
    Kérlek válaszoljatok!

    Előre is köszönöm!
  • bazsi0811
    #70
    Én úgy tudom, hogy azért, mivel elérték az 1 millió felhasználó.
  • bazsi0811
    #69
    Játékost keresek smite-hoz, oylan embert aki viszonylag sokat játszik a játékkal. Az mindegy, hogy mennyire jó vagy rossz, ha esetleg nem olan jó benne az sem katasztrófa, majd belejön.
  • tilato
    #68
    Én jelenleg szüneteltetem a játékot, de ezt akkor szokta kiírni ha áll a szerver. És ha megnézed az oldalukon ott is le van írva hogy most raknak be valami új istent meg változtatnak ezt azt. Szóval azért nem tudsz, ahogyan senki más sem, mert most le van állítva a szeró.
  • denevérember
    #67
    Szevasztok! Érdeklődni szeretnék,hogy felraktam a játékot,leupdateltem de a play gomb helyett "game is down" van... Biztosan én rontottam el valamit,mert az összes havernak megy... Nekem viszont nem :/ Valami ötlet? Előre is köszi!

    Üdv!
  • Zozzancs
    #66
    Nem tudom játszik-e még valaki, Hádész iszonyat durva :D tegnap nyomtam egy beccset 15 killel 0 Deathel és 20 assistal :D
  • Dreadshade
    #65
    Nagyon király lett az új Conquest map :) és az ajándék 7500 favor is jól jött :D Tudja valaki azt miért kaptuk amúgy?
  • JethroHUN
    #64
    Szép balance patch, athena és isis is kuka...
  • JethroHUN
    #63
    Feyat jól kinyírták... úgy le nerfelték hogy most már egy raklap szart sem ér. Semmi dmg-je nincs már.
  • Norberto88
    #62
    Egyébként, ha looselok akkor még "pénzt" se kapok? Mert akkor az jó, főleg h mindig idiótákkal rak össze..
    Balanszról megy annyit, h még azért nincs túl sok karakter se, és valószínűleg javítgatnak majd rajta, de tény h egyenlőre nagyon rossz. Reménykedjünk:) Egyébként jó kis játék.
  • JethroHUN
    #61
    Megint jól szétbaszták az egyensúlyt a játékban, nem mintha eddig lett volna...
    Demonic gripet nem tudom mi a fenéért erősitték fel +30-cal, (jah de tudom Chronos miatt) Gem of Isolation alternatíva a Gem of Binding ami ugyan akkor mértékű lassítást oko CSAK basic támadással. NA ha ezeket megveszed Zeusra, Chronosra, kap egy olyan kibaszott karakter ami szét darál bármiből bármennyit...

    Meg ez a matchmake rendszer is egy vicc. napok óta (chornos patch óta) 0 győzelem, zsinórba 20 vereség... nevetséges milyen idiótákhoz rak be.
  • Melcor
    #60
    Aki,clant keresne és benne lenne 5v5 ranked matchekben, vegyen fel ingame, Melcor néven futok
  • súter
    #59
    hmmm.. érdekes lett az új map
  • Fabio Capello
    #58
    Aonak és Ranak is hatalmas burst potenciálja van egy full kombóból azért. Amit én problémásabbnak érzek, az az, hogy minden karakter rendelkezik legalább 1 hard CC-vel, ellenben nagyon kevés olyan support van, akik rendelkeznek CC debuff képességgel (Aphro és Hel kivételével szerintem nincs is...)
  • JethroHUN
    #57
    Alapjaiban van el baszva a balance a játékban. A critical hit esély és a crit. dmg az nevetséges. Összesen 3 kibaszott itemből 30-0 statot lehet csinálni... értelme nincs, a következő 3 karakter bármelyik akár 1v5ben megnyeri a játékot. Ne Zha, Fenrir, Loki megállíthatatlan Warrior Tabi + Rage + Deathbringer = 600 dmg/hit, bármely (akár full tank karaktert is) kiszednek maximum 6 ütésből. Ne Zha a legundorítóbb mind3 közül, az ultija az kb instant kinyír bárkit a critical miatt. Egy magical karakter, hol fog ennyit sebezni? lv20-on 5-6 item-mel és 400-500 magical poweral, ulti+legalább 1 skill elnyomásával.
  • Fabio Capello
    #56
    Biztos hogy nem, viszel magaddal mindent - ezt már többször is megmondták.
  • JethroHUN
    #55
    Szerintem nullázzák a betában szerzett favort, és az azzal vett karaktereket is.
  • súter
    #54
    *lemaradt egy vessző: unlockolt godok, skinek is megmaradnak
  • súter
    #53
    Pedig ha jól tudom sok minden nem változik meg azzal ha majd befejeződik a béta és átmegy release-ba. Mármint gondolok arra hogy minden unlockolt god skin, összegyűjtött favor, acc level megmarad, csak a gemek ára meg az ultimate god pack ára fog az egekbe szökni a jelenlegihez képest. Kb simán előnybe leszel a bétában elért eredmények miatt mint aki release után kezd játszani. Egyedül a ranked ratinget resetelik majd.
  • JethroHUN
    #52
    Én most töröltem le, mert bétába nem nagyon akarok sok időd belerakni. De annyira játszanék vele :D Esélyes egy ultimate god pakk. Lehet majd felveszlek.
  • Eroen
    #51
    Üdv!
    Ha valakinek van kedve játszani vegyek fel friend listre a nevem : Eroen.
  • JethroHUN
    #50
    Csak Loki aréna (napi event) de beteg. :D
  • Fabio Capello
    #49
    én anno megelőlegeztem a god packot 10 euróért, így utólag nem jártam rosszul, megkapok minden mostani és megjelenő godot :)
  • mukika
    #48
    nem hinném, hogy steam-re terveznék. open beta (f2p lesz ugye) az accountok megmaradnak az élesben is, ha minden igaz.

    regisztráció. pont ma kezdtem el vele játszani, eddig nagyon bejön és a community sem olyan borzalmas MÉG... kíváncsi leszek képesek lesznek-e elrontani, sok lehetőség van benne. sokkal jobban élvezem mint a többi moba játékot és az új típusú pályák is el lettek találva.
  • Prince23
    #47
    Steamen tervezik a megjelenést?

    ill. most béta állapotban van a játék? vagy ez már a full
  • TheTricky
    #46
    Uram isten..:D Jöhetnétek játszani .
    Ahwww Tegnpi freya napból :$ : http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_3_9_yr6wlgxyfc.jpg
  • JaSoN HuNTeR #45
    Open béta után megmaradnak a karakterek?
  • Fabio Capello
    #44
    Nem, pedig mostmár kb. bárki be tud jutni a bétába. Úgy tűnik, nincs létjogosultsága a DotA és a LoL mellett :(
  • Eftörsokk
    #43
    nem nagyon pörög a topik :D
  • falloutfan
    #42
    helosztok. az lenne a problémám hogy aréna közben a játék szinte játszhatatlanul akadozik, pedig nincs rossz gépem és hát igazából a netem sem rossz ( napszaktól függetlenül akad, szóval méga net telítettségére sem tudom fogni ), van olyan is amikor megállok percekre és arréb teleportálok. mi lehet a probléma ??
  • Fabio Capello
    #41
    likeold facebookon őket, és kapsz azonnal :)
  • Ricskon
    #40
    Üdv!

    Ha még nem halott a téma, valaki engem is megdobhatna egy béta kulccsal! :)
    Nagyon hálás lennék.
  • Fabio Capello
    #39
    Cupid es #1 HUEHUE