118
https://account.hirezstudios.com/smitegame/
  • lammaer
    #118
    Na most én is beírom ide, hogy játszik e valaki és van e kedve együtt tologatni az istenségeket esténként/éjjelente....

    kb 1 hete kezdtem el, alapvetően tetszik a játék. Botok ellen egész jól ment, aztán amikor kimerészkedtem a játékosok közé jött a feketeleves: ugyan játékosok ellen arénában vmilyen oknál fogva jól megy (gyakorlatilag 100% a győzelmi ráta ebben a módban, egész kellemes K/Dvel), az összes többi játékmódban katasztrófálisan szereplek.

    De komolyan, ezekben a lane-s játékokban pont az aréna ellentéte: 100% vereség, van hogy killt se tudok összeszedni és csak "feedelem" az ellenfelet. Pedig istenuccse figyelek arra hogy a csapattal mozogjak, nem szaladok eszetlenül egy menekülő ellenfél után, de még 1vs1ben egy fél HPs ellenfél is lenyom az esetek többségében.
    A kedvencem amikor oneshotol full HPról egy csákó 1v1ben én meg kamillázok hogy ez most mégis hogy :D
    Amúgy gondolkodtam már lehet az a baj hogy hagyom a gépe automatán megvenni a tárgyakat - tehát egyelőre még nem mentem bele a build rejtelmeibe...
    Bár volt ingame player aki azt irta azért is lehet ekkor szopóroller nekem a többi játékmód mert ott elég sok a "smurf", azaz olyan második accountok amiket expert játékosok inditottak hogy irtogathassák az újoncokat (bár akkor arénában hogy hogy nem ez van?)

    Egyelőre nem unlockoltam még istent, igy az alapok illetve a rotációban lévők vannak meg (bár már akad olyan 8K pontom amiből már gondoltam hogy megveszem az olcsó istenségeket).

    A meglévők közül a legszimpatikusabb Hou Yi, Thor illetve Bellona.

    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2017.11.20. 11:04:51
  • Holmatro
    #117
    Ha gondolod én szívesen játszok party-ban, kicsit unom már a random csatákat. A Nevem ugyanaz mint itt... ;)
  • bazsi0811
    #116
    Főleg akkor, ha legalább 1 órás a meccs és a legelejétől fogva rosszul áll a szénátok.
  • Terawatt
    #115
    Nincs is jobb amikor egy reménytelennek tűnő meccset vissza fordítasz. :D

  • bazsi0811
    #114
    Sziasztok!
    Van itt olyan, aki lvl 30, elmúlt már 18 és sokat játszik a játékkal?
    Én elég sokat játszom béta óta, csak sajnos a régi ismerőseim már lassan mind abbahagyták a játékot. Jó lenne újból preteamben játszani.
    Aki szeretne játszani az írjon.
  • Prince23
    #113
    A hiszti nem túlzás pedig. Béta óta tolom, lassan 3000 óra biztos van (közbe áttértem steamre, és 500 órát karcolom xd) A meta is nagyot bukott, és ez főleg a Guardian tankokat érinti de nagyon.
    Ares konkrétan egy useless lett, láttam, tapasztaltam, senki sem tud már jól játszani vele. de hogy mi a francért... nem vágom, nem vágjuk...
  • Malakai
    #112
    Lesznek még itt patch-ek, de egyébként én nem kiabálnék emiatt ennyire, szerintem ideje nem volt azoknak, akik nem bétáztak eleget játszani vele. Visszajelzés, észrevétel oké, de amekkora hiszti megy az megint túlzás. Meta megújul, jobban mint egy átlag patch során.

    Csak nagyon "casual", néha játszogatok, egyedül, vagy éppen 1-2 haverral, random felvett emberrel. Joust, clash és aréna főleg egyelőrre.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2016.02.03. 00:59:49
  • Prince23
    #111
    Szia,amúgy te egyedül tolod a gamet? Én vagyok egy lengyel csajjal, meg a klánból egy taggal toljuk folyamatosan Assaultot. Ha gondolod csatlakozhatnál :)

    Amúgy rohadtul nagy baj van a játékkal, egyensúlyi, balance minden hiba egyszerre tört fel. Fórumon is panaszkodnak a nerfek miatt, ami jogos, pl a Stone of Gaia-ról levedték az izmops védelmet és csak Helathet ad + passzívot. Szánalmas>

    Már olyat is írtak steam fórumon, hogy minden idők legrosszabb frissítésa, beleszámítva még a bétá frissítéseit is. Nagyon egyet tudok érteni. A Guardiansok meg kihaltak a nerfek miatt, useless osztály.
  • Malakai
    #110
    Season 3 Patch Notes
  • Malakai
    #109
    Akkor neked rosszul jött ki, én mákos voltam, pont azután vezették be az új rendszert, hogy végigment a hetem. :)

    Igen, szezon 3 patch ma került fel.

    Daily Reward helyett most Daily Quest-ek vannak, elméletben durván ugyanannyit lehet összeszedni egy héten, csak minden nap játszani is kell hozzá. Kapsz 2 véletlenszerű questet, azok 100 favort érnek, ha megcsinálsz ebből 7-et akkor kapsz 25gem-et. A questek nem vesznek el, megtartod, a számláló (a 7 questhez) nem nullázódik. Nem kapsz új questet, hacsaknem te kérsz, egyszerre max 2 lehet, ha egyiket megcsináltad másnap kapsz helyette újat.

    Szóval nincs az, hogy nem tudtál belépni, akkor nullázza. Viszont nem elég belépni, játszani is kell.

    Nekem ma pl azokat adta, hogy 5-öt játszak, a másik pedig, hogy 3-at játszak kínai istennel.
    Elméletileg lehet új questet kérni, ha valamelyik nagyon nem tetszik, nem próbáltam.
  • Prince23
    #108
    Eltünt a reward center srácok? Most gyűjtöttem volna be a 15 gemet :D
  • Mevris
    #107
    Sziasztok,
    Magyar klánt keresek, ha lehet nagyon "casual" beállítottságút, néha-néha játszok 1-2 meccset, de viszont béta óta játszok vele, csak jó lenne azért tartozni valahova, azért érdekelne a dolog. A játékban is Mevris néven vagyok.
  • Győri Devi
    #106
    Hát itt a fórum az biztos, de steames megjelenés óta nőtt a játékosbázis.
  • JethroHUN
    #105
    Üdv. Csak szerintem nagyon kihalt már ez a játék?
  • RichHooligan
    #104
    Klán vagy normális játékosok érdekelnének!Nem olyan régóta játszok!
  • bazsi0811
    #103
    Van még aki ezzel a gammel játszik?
  • shenky
    #102
    Hello! Magyar klán vagy csapat engem is érdekelne. Nevem: Shenky
  • g2asporolas
    #101
    Üdv mindenkinek! Gondoltam megosztom ezt az oldalt, internetes boltot, ahol rengeteg játékot és játékhoz dlc-ket stb-ket nagyon olcsón lehet vásárolni! Smite gemeket és god packet is itt a legolcsóbb megvenni! ahogy rákattintasz a vásárlásra, azonnal meg is kapod a kódodat, amit a reedem promotion fül alatt be is válthatsz! Én rengetegszer használtam már ezt a boltot, ajánlom nektek is!!!
    Itt vannak a linkek!
    https://www.g2a.com/r/bestprice-smite-8000-gems-cd-key-global-html
    https://www.g2a.com/r/bestprice-smite-3500-gems-cd-key-global-html
    https://www.g2a.com/r/bestprice-smite-1500-gems-cd-key-global-html

    https://www.g2a.com/r/ip-smite-ultimate-god-pack-cd-key-global-htm
  • BoyleSilva
    #100
    Sziasztok.
    Klánt keresnék, vagy olyan embereket akik tervezik a klán alapítást, és természetesen komolyabban tekintenek jelenleg a játékra.
    Ha gondoljátok bármilyen formában írt üzenettel elértek és a többi majd elválik.
  • 3mpty
    #99
    Küldtem privibe a neveket. Meh ide is beírom biztos ami biztos.

    Voidium és molimo a két név.
  • Prince23
    #98
    A teljes játékidőt hol lehet megnézni? az óraszámra lennék kiváncsi
  • Sonny1711
    #97
    Szia mi keresünk éppen 2 embert és mi is szeretnénk komolyabban tolni. Ha gondolod Beveszünk és tolhatjuk megnézzük mit tudunk mint 1 csapat aztán majd elválik. Mond a neved és beveszünk klánba.
  • Prince23
    #96
    Van itt valaki, aki elfogultan gondol a Smite-ra? mondjuk ki: ennek él nap mint nap...
  • 3mpty
    #95
    Sziasztok,

    Vannak magyar klánok akik keresnek embereket (2 fő), vagy olyan játékosok akik kicsit szeretnének komolyabban foglalkozni a játékkal (hétközi gem-es bajnokságokon indulás, ilyesmi)?
  • Sceleton
    #94
    jó a játék. :) Thindalos néven vagyok.
  • Sonny1711
    #93
    Szasztok,
    Klánba keresnénk 2 embert. Az egyik mindeképp 1 Support kéne, hogy legyen.
    Kitétel: légy csapatjátékos, ne sértődj be, nyomós ok nélkül ne lépj ki és akár komolyabb célok is vezéreljenek, tehát azért érts is valamennyit a jatékhoz.
  • bazsi0811
    #92
    Ok,küldtem barátfelkérést
  • KKRicsi
    #91
    19-es vagyok
    Játékbeli nevem: RicsiAHun
    naponta 2-3 mecset lenyomok (minimum)
  • bazsi0811
    #90
    Sziasztok!
    Embereket keresek az új klánomhoz. Ha legalább 20-as szintű vagy, nem vagy rage-es (sértődékeny), viszonylag sokat játszol a játékkal, és szeretnél minél többet egy jó csapatban játszani, akkor írd meg ingame nevedet és felveszlek.
  • Jockey
    #89
    én alkalmanként játszogatok.. amióta kipróbáltam lol stb kuka..
  • #88
    Nekem most lett újra netem, szóval vissza is térek :)
  • Prince23
    #87
    Ti amúgy nem toljátok eme játékot?
  • Prince23
    #86
    A játékidőt hol lehet megnézni?

    Addig is egy Ares gameplay



  • JethroHUN
    #85
    Vissza vonom, Team SoloMid óriásit játszott a Dignitas ellent, 2 - 0 Sőt a Denial eSports-t is 2 - 0-re megverte.
  • JethroHUN
    #84
    EU csapatokat jól lemossák a pályáról az amcsik...
  • Fabio Capello
    #83
    663 gemet kapott végül mindenki.
  • Toni85
    #82
    Nálam a coop sajnos nagyon laggos.Pedig jó kis játék ez.
  • ratgab
    #81
    Ez jó hír. Pont 10-es szintű vagyok. Tegnap, hogy néztem már 600 gem-nél járunk.

    Amúgy bitang jó kis játék!
  • Prince23
    #80
    Teszt 87%
  • Fabio Capello
    #79
    Holnap van official release, hivatalos twitteren megy egy játék, minden 10k megosztás után 100 gemet kapnak azok a bétások, akik elérték legalább a level 10-et. Perpill 500 gem üti a markunkat :)

    #78 - Kupidó egy ugyanolyan isten mint a többi, teljesen belepasszol. Neith pedig CARAMELLDANSEN! :D