4
  • shaddam
    #4
    De azért az emulátorok hagynak maguk után némi kívánnivalót. Ez nem tudom a fejlesztőket, vagy a mai vasakat minősíti.
  • Skynet
    #3
    PsVita jelenleg a legkeményebb kézi konzol ami mondjuk utazás közben jól jöhet. A jelenlegi telefonok a közelében sincsenek.
    Ps Play akár jó is lehetett volna ha csak annyi kraft lett volna benne mint az első PSP-ben,de nem volt, a ps1 szintű játékokkal elboldogul (ahogy minden más telefon is) mással nem.
    Igazság szerint túl sok értelme nincs mivel Ps1 emulátort boldog boldogtalan leszedhet a telefonjára...:)
  • mrlujoak
    #2
    Az Xperia PLAY - mint ahogy a PSP(k)- egy szűk rétegnek készülnek.
    Mivel a konzolon (és PC-n) játszó felhasználók csak kisebb része akar mobilon is hasonló vezérléssel játszani, így a PLAY piaca kicsi lett.

    A Sony magát a játékplatform lehetőségét kínálja - mint házon belül az Xperia arc,arc S, S, és pl a Tabletjei - ami már nem csak gamepadspecifikus lehetőséget is biztosít... Így van értelme ilyen irányban terjeszkedni.
  • donceleger
    #1
    Én már a Playstation Vitát sem értem! Mire jó az?
    Kezelni is bonyolultabb, kisebb is, és ugyanannyiba kerül mint a nagytestvér PS3!
    És akkor jönnek ezek a mobilok, már a Play sem volt valami túl sikeres, tehát a Sony házon belül sem tudta megoldani a történetet, akkor szerintem ez a HTC-nek sem fog sikerülni.