6295
banner
  • soundsonic
    #70
    hát nem :P
  • ratgab
    #69
    Titkon reménykedek benne, hogy több mmorpg a büdös életben nem készül többet. Sajnos ez a vágyam nemigen fog megvalósulni.
  • soundsonic
    #68
    GS hír Titkon reménykedek benne, hogy nem szimpla rpg lesz, hanem mmorpg vagy valami újabb változata :)
  • grebber
    #67

    Cyberpunk 2077: újabb részletek láttak napvilágot
  • grebber
    #66
    Cyberpunk 2077 - nem lesz nyomasztó játék
  • grebber
    #65
    A Cyberpunk 2077 és a multi
  • Steve Q
    #64
    Stáblistába tuti beletenném, jóféle.
  • Shiwo
    #63
    Miracle of Sound - City of the Night (Cyberpunk Music)

    dalszöveg a leírás alatt...
  • Steve Q
    #62
    Fémzenéből inkább industrial illik szerintem a cyberpunk témához, bár az electro rock még jobb hozzá. Nekem ezek jutnak eszembe aláfestésnek:

    Blue Stahli - The Pure and the Tainted

    Blue Stahli - Retribution

    Mind Shredder - I'm Worse Than You
  • Shiwo
    #61
    hát, én meg személy szerint jobban örülnék, ha nem csak elektronikus zenével zsúfolnák tele, hanem dübörögne benne fémzene is \../, ^ ^ ,\../
  • Harbinger
    #60
    Fura. Cyberpunk és sci-fi témák hozzám közel állnak, de a lent linkelt zenéket és előadókat nem iserem. :)
    Vagyis, ha nincs a TRON film, akkor tuti nem tudnám eszik-e vagy iszák a Daft Punk-ot.
  • grizzlyitf
    #59
    Most néztem utána ennek a játéknak és bár eddig nem éreztem késztetést, hogy kíváncsiskodjak, de jól tettem, hogy végül beadtam a derekam, mert felkerült a toplistámra.
    Amint megláttam a képi világot, egyből eszembe jutott pár jó aláfestőzene, ami illene a játékhoz:
    E S K M O - Buffalo (TERRA 2013)

    DAFT PUNK - Derezzed (The Glitch Mob remix 2011)
  • edios
    #58
  • Shiwo
    #57
    a Blade Runnert és a Neuromancert az elsők közt szokták megemlíteni, ha arról van szó, hogy milyen egy igazi cyberpunk hangulat..de említhetnénk melletük akár a Robocop-ot, Johnny Mnemonic-et, és a Dredd képregényeket is, mindegyik tartalmaz Cyberpunk-ra jellemző elemeket.. és hát bizonyos japán mangák is besorolhatóak a cyberpunk művek közé.. így ha a játékot, a videókat látva ezekre asszociálunk, az nem feltétlen baj, sokkal inkább a készítők direkt szándéka

    maga a videó elvileg rövid jelenet arról, mikor a cyber-pszicho vadász rendőrök elkapnak egy cyberrel túltömött hölgyeményt (ha valakibe túl sok fémet pakolnak, könnyen érzelemmentes gyilkológéppé válhat..)
    a videóban végül van egy csavar, hogy a jövőben már olyan virtuális érzetek vannak, mikor valaki egy más személy megélt emlékeit, érzelmeit éli át.. és hát a jelek szerint a legvégén látható zsaru csaj ennek a gyilkolászós leányzónak az emlékeit élte át, valszeg azért, hogy jobban megértse, könnyebben elkaphassa (ennek persze megvannak a veszélyei is..) hogy szerepelnek-e majd a játékban, vagy csak egy hangulatadó videó csak, azt nem tudni...
  • Harbinger
    #56
    Valamiért hanyagoltam, hogy utána nézzek ennek a címnek tavaly, de gondoltam most belekukantok mi is lesz. Szóval ez egy progi sc-fi cyberpunk RPG a Red teamtől. Ergo mint aWitcher csak sci-fi tálalásban?
    A Witcher jó, érdekes, újszerű, felnőtt tematikájú, de én nem bírom a fantasyt. :(

    A teaserben látható cyborg csaj is a játékban lesz? :P Meg a kommandós arc? Kicsit, mint Dredd, a rendőrautó meg mintha a Blade Runnerből jött volna.
  • Evoluti0N
    #55
    Uh, az a csaj.
  • edios
    #54
    hogyan készült
  • Although
    #53
    Az mindenesetre pozitív a Witcher 3 ezek szerint még kijön az új konzolok előtt. A sztori pedig sejthető a video alapján ami a végén volt a 2-nek :) Miszerint a feketék elindulnak learatni a szépen megzavart kis királyságokat. Egyébként ez benne van a Végzet kardjában is kíváncsi leszek mit hoznak ki belőle. Mert elvileg Geralt ugye nem avatkozik bele a jó és rossz küzdelmébe úgymond. :)
  • Shiwo
    #52
    http://pcrpgkozosseg.web4.hu/cikk/cyberpunk-2077-az-elso-rovid-video-elozetes-teaser-trailer
  • edios
    #51
    eszméletlenül jó a trailer!
  • Although
    #50
    OFF.
    Nincs kedve valakinek támogatni ezt a szuper kis csapatot? :)
    Dreadline
  • Although
    #49
    Ahogy én látom ma még a 4 magost is kevés használja ki. Szerintem pont ezért késik a Microsoft próbálja felhozni a cégeket, meg gondolom szoftver is kell hozzá és jópár cég aki képes fejleszteni rá, ha ezek 2015 kijönnek olyan játékokkal amik lekötik a 8 magot és gondolom a video se lesz pite akkor bizony a lengyel cég, ami amúgy se a levegőbe beszél, nem fog tévedni :)
  • wedge31
    #48
    2015-re már megint a konzolok fogják majd vissza a grafot. 8 magos proci meg már most is van.
  • Evoluti0N
    #47
    Megállás nélkül hallgatom újra és újra a zenéjét. Azt hiszem, hogy itt az ideje megint felrakni a Witchereket.
  • Although
    #46
    Pedig nem túlzás amit ígérnek sajna vagy öröm ez már új konzolra fog jönni azt meg elképzelni sem érdemes mit fog tudni. De amit tudok arról kb mi lesz az új xboxba akkor ez még nem is a may amit tudni fog ez az intro.
  • wedge31
    #45
    Nem kéne ilyeneket igérgetni a Witcher 2 graf szerintem elég jó mindenre.
    2015 meg még olyan messze van, hogy addig sok minden változhat még.
  • Shiwo
    #44
  • grebber
    #43
    A bemutatóban látható minőségű grafikát ígérnek

    Hányszor hallottunk már hasonlókat
  • Although
    #42
    Egy kis részletezés.
    Cyberpunk 2077 background
    És róluk el is hiszem hogy jól meg is csinálják :)
  • Shep
    #41
    Engem nem zavar csak kérdezem, mert
  • jarlaxxe
    #40
    És téged miért zavar, hogy engem zavar..
  • mester1987
    #39
    Akkor a THEY tényleg parkolópályán van 2010 óta is...
  • Shep
    #38
    És ez téged miért zavar?
  • wedge31
    #37
    Kár, hogy erre nem lehetett fogadni.
  • Shiwo
    #36
  • Evoluti0N
    #35
    Hangulatos. A Witcher 1-2 után nincs okom nem bízni a CD Projekt-ben. Nagyon várom, h ezúttal mit produkálnak.
  • jarlaxxe
    #34
    Az ilyen trailereknek semmi értelme, kb zeró infót tartalmaz a játékról viszont biztos jó sok pénzbe került...
  • Shep
    #33
    Teaser Trailer


  • Although
    #32
    Jó ez igaz de 2009-ben jelent meg és az még pc-s volt. Végigcsinálták.
  • wedge31
    #31
    De igaz, nézd meg mikor kezdték fejleszteni a DA:O-t. A ME is elöbb jött konzolra és csak utána pc-re.