12
  • Shiloh
    #12
    Arrogáns kis majom vagy, te "nagy szakértő"
  • Tetsuo
    #11
    Szerintem nem a piros effektre gondolt, hanem egy haboru hangulatara meg az amcsi propagandara ill. az idealizalt "hosokre". Es ok, a Ryan kozlegeny pont arrol szol, hogy a hosok nem olyan hosok, de rosszul.

    Egy igazan realista de megis komoly tortenetu filmben is mutathatnak azt, amit soha nem fognak, hogy az amcsi katonak is eroszakoltak, loptak, rasszistak voltak, butak stb. Az egyik zsido pedig kihasznalta masikat, a vagyonaert segitve ot es hasonlok.
    A legtobb 2. VH-s filmben mindig, a nemetek az atomgonoszak az amerikaiak es a szenvedo zsidok pedig idealizaltan jok. En az ilyen filmektol (es jatekoktol) mar undorodok.
  • Tetsuo
    #10
    Egyetertek.
  • Pretorian
    #9
    Mért a kettes hozzászólás nem volt elég érthető faszfej? Nyilván egy szót sem értettél meg abból amit írtam, Bakos értelmező és etimológiai szótárat készítsd be mielőtt legközelebb hozzám szólsz.
  • nlght
    #8
    bírom az ilyen fikagépeket, nulla érvet hoznak fel és a legnagyobb baj, hogy nincs elég kibelezés benne (pedig az is volt a ryan-ben) és nem elég véres (pedig folyt a ketchup rendesen)

    ízlések és pofonok amúgy, neked a das boot jön be másnak nem...
  • Pretorian
    #7
    Az sajnos pont ugyanaz a kategória mint a Ryan közlegény. Nem véletlenül, annak is Spielberg a producere, bár nem ő rendezte a minisorozatot. Nézd meg a Sztálingrád c. filmet, vagy a Das Boot-ot...
  • Pretorian
    #6
    Neked minek? Nyilván annyi eszed van mint egy darab kőnek mester :)
  • Angel5
    #5
    engem a képek nem győztek meg hogy ez lehet a legszebb stratégiai game
  • gemihu
    #4
    Számomra "Az elit alakulat" c. film hitelesebbnek tűnt.
  • weine
    #3
    Tehát akkor te rohadtul szakértője vagy a háborús témának, ugye:)
    Mesélj mester!
  • Pretorian
    #2
    "átültetni a játékba a világháború véres valóságát, mint tette azt anno a Ryan közlegény megmentése"

    Na az pont nem tett ilyet, de ezt mindenki tudja aki kicsit is jártas a témában. Sajnos a valóság sokkal véresebb.
    Az egy giccses látványfilm, zéró köze van a valósághoz.
    Vannak benne korhű fegyverek, járművek és egyenruhák + dátumok. Kb. ennyi.
  • morden
    #1
    "Az egyik jelenetben például egy befagyott tóra felmasírozott egy egész tankraj, de a jég csak megrepedt" lehet vastag volt az a jég :D