7
  • caius marius
    #7
    Részemről bekaphatja a drágalátos fidess és az összes szolgáltató is.
    De az összes olyan magyar is amelyik, csak köcsög bírka módjára vonogatja a vállát, és ha neadjisten valaki szót emel azért mert szopatják akkor csak néz mint kezdő buzi a gőzfürdőben. Utálok ezek között élni.
    Itt én találtam olyan idiótát aki fizetett volna azért mert dolgozik!!!
    Egyébként ha valki igazán el akar keseredni az próbáljon meg valamit elérni bármelyik szolgáltatóval szemben.
  • Atyuska
    #6
    Éljen az Adó kormány!
    Kéthetente új adó! Gratulálok..

    Tegnap végighallgattam a dakota indiánt, s csak figyeltem, hogy a remek kérdésekre hogy hazuttolja meg saját magát.
    Az igéretekről és a pont ellentétes cselekvésekről..

    Annó volt idő réges rég Magyarországon, amikor szintén ilyen gyakran vetettek be adókat, csak akkor kémény adónak, ablak adónak és miegymásnak nevezték..
    ..és az sem élénkitette fel a gazdaságot, amiből alapvetően az adó nagyobb része befolyhatna.
  • chuky123
    #5
    Idióta kormány inkább a kétkulcsos adót állítaná vissza. 400 milliárdot ebből nem fog tudni beszedni. Majd kitalál újabb és újabb "himi-humi" adókat.
  • JTBM
    #4
    Mindenképpen az állam a "rosszfiú".
    A beszedés az állam szempontjából automatikus.
    A befizetés idözítését meg az állam úgyis úgy határozza meg, ahogy csak akarja, tehát simán elöírhatja, hogy a számla kiállításakor azonnal be kell fizenie a szolgáltatónak. Függetlenül attól, hogy ö már megkapta-e a pénzt v. nem. Az ÁFA is pont így müködik...
  • winnie
    #3
    mi értelme lett volna? akkor az állam a rosszfiú, így viszont a telefontársaság, amely áthárítja. sima taktika és kevesebb erőforrást igényel a beszedése.
  • uniu
    #2
    Tévedsz. Így járt jobban, ugyanis nem neki kell behajtania sem, ha az ügyfél nem fizet.
  • JTBM
    #1
    Minden adót a fogyasztó fizet meg.
    Sokkal jobb lett volna, ha eleve a fogyasztóra rakja a kormány az adót, mint a benzinnél.
    Akkor eleve tisztább a helyzet és mindenki pontosan tudja, hogy mennyi a telefonszámlája és miért annyi.