619
  • passatgt
    #19
    Nem szeretem a sci-fi sorozatokat, de a főszereplő nagy kedvenc(Rachel Nichols), úgyhogy bepróbálom majd valamelyik nap:)
  • Teppik Amon
    #18
    +fav, első rész jó volt. Meglátjuk hová fog fejlődni.
  • Andr0
    #17
    És el is kaszálta őket.

    A Syfy amúgy nem a NBC universal csatornája? mert az egyrészt a GE tulajdona és a Vivendi universalé.
  • MerlinW
    #16
    Azért a SyFy (ami kanadai) csatorna elég sok jó filmet és sorozatot gyártott az utóbbi 10+ évben.
  • ldavid
    #15
    nem lett volna rossz, amíg elő nem kerültek az idióta zsaruk, és a zenék is elég idegesítők voltak
    de azoktól mindenképp jobb, amiket eddig az északiaktól láttam

    és nagyon szomorú, hogy még 60+ évmúlva is csipogni fog minden kütyü :)
  • Montanosz
    #14
    ja ezen én is csodálkoztam)) vajon a pisztolyt is csak úgy megtarthatta amit elvett az egyik üldözöttől?))))
  • Shep
    #13
    Azért az jópofa, hogy odamegy a messziről jött ember bemond egy nevet és senki nem kéri el még a jelvényét sem. :) Ettől eltekintve nem volt rossz az első rész. Kérdés marad-e a színvonal a későbbiekre is, vagy zuhanórepülés lesz.
  • ForzaInter
    #12
    Ezzel csak azt próbáltam magyarázni, hogy ha az amcsik debilek, akkor magyarok ilyen alapon még jobban azok.
  • grebber
    #11
    És vajon miért Barátok közt és Jóban rosszban megy? Pont azért mert a sok nyomoronc nézi azért és mivel nézik nem lövik le istenért se!
  • ForzaInter
    #10
    kérdőjel helyett pont:)
  • ForzaInter
    #9
    Akkor a magyarok mik? Mikor főműsoridőben minden este egy Barátok közt és Jóban rosszban megy, és az amerikai sorozatokból is csak a legkönnyebben emészthető/megérthető sablon nyomozás sorozatok a sikeresek? Délutánonként meg a sok dél-amerikai szappanopera.
  • grebber
    #8
    Tökmindegy debil az összes olyan jó sorozatokat lőnek le :(
  • ForzaInter
    #7
    ez kanadai sorozat nem amerikai:)
  • ForzaInter
    #6
    első rész tényleg kurva jó volt, remélem a folytatásban is marad a színvonal.
  • grebber
    #5
    Újabb jónak tűnő sorozat ami majd megint le lesz lőve 1 évad után ha megéli mert a sok hambizabálónak nem tetszik
  • Montanosz
    #4
    Most akartam nyitni neki én is topikot))

    A tanú szeme óta figyelemmel követem a kanadai filmeket, megnéztem az első részt, nekem bejön. Köszi a feliratot a fordítónak!
  • Andr0
    #3
    én reménykedek, hogy nem minden pénz az első részre ment el :)
  • ForzaInter
    #2
    most tervezem megnézni az 1. részt, remélem jó lesz.:)
  • stargatelost
    #1
    Kanada lecsap? Már ki is jött az első rész az északiak időutazós sorozatából. Sztori röviden: egy női zsaruról szól, aki a jövőben él, de a jelenünkbe kerül, miután 2077 kilenc legveszélyesebb bűnözőjét egy időrésen át követi. Cél: elkapni a rosszakat, mielőtt azok változtatnának a jövőn. (forrás: sorozatjunkie)

    Az első rész szerintem baromi jó volt.