203
  • gergely1991
    #43
    Látom szépen elvagytok....
  • Archenemy
    #42
    Na most a d2-t keresztbe-hosszába végigtoltam, és eleve szeretem a blizzard játékokat, de ez valahogy nem kötött le... Nagyon benne van ez a zsinóron rángatás, hogy most ezt csináld, most azt, egy csőben mész végig, stb. D2-ben a questek valahogy nem voltak ilyen idegesítőek. Itemizáció is valahogy gyengébbnek érződik, alig láttam érdekesebb affixokat, d2-ben volt mindenféle bolond tulajdonság, itt meg... áh mindegy, lehet én öregedtem meg

    ja és nincs nekró sem :/
  • Cef
    #41
    A Diablonak nem sok köze van a klasszikus RPG-khez, ez hack and slash/akció rpg (kinek melyik kifejezés tetszik). Csak a karakterfejlődés és a harcrendszer tartalmaz rpg elemeket. Egyet értek, a Black Isle zseniális rpg-ket készített, de a játékaikat még csak egy lapon se lehet említeni a Diabloval, teljesen külön műfajba tartoznak.

  • opeca
    #40
    Gondoltam, hogy valami efféle hülyeséget fogsz írni.
    Na majd pont te fogod meghatározni, hogy mi az RPG definíciója.
  • Merces
    #39
    teljes mértékben igazad van a blizzard a játékkészités Assilumja egy lapon se lehet emlegetni a Black Isleval
  • Nos
    #38
    Az openbetát kipróbáltam . . . szerencsére. Nem kötött le. Meg se vettem.
    Nem rossz egyébként. Nekem a grafika kifejezetten tetszik. Csak a hack&slash mostanában már annyira nem jön be. Asszem kibírom az első kiegig, vagy míg le nem feleződik az ára.
    Azért nagyobb volt a felhajtás, mint az érték.
    Nálam 7.5/10
  • Ferrer
    #37
    A Diablo végül is RPG, de nem sima RPG, hanem MMO-RPG.
  • jarlaxxe
    #36
    Ha strategy lenne oda írva azt is becumiznád?
  • cateran
    #35
    10/10-es? Rolol..Hiszen meg a D2 szintjet sem uti meg....Itemizacio es droprendszer (hihetetlen, de rosszabb minden eddiginel)ugy szar ahogy van, followernek nincs 1 szaros mikromanagementje (minimum olyasmi, mint a wowos peteknek) A skillek roppant fantaziadusak (3/4-e a wowbol lett atemelve) Seemi nincs benne ami mar kicsit is rpg-hez kotne (az allndo internetkapcsolatrol nem is beszelve..ha csak 1 microsecundumra megszakad, mar ledob, Belialnal pedig a legkisebb latencygond is halalos lehet...)
    Az atvezeto videok viszont szokasos blizz minoseg, allkoppantos. Legjobb esetben is 6/10 )fasznak vettek mi minden fejlesztest a zart betabol..) Majdnem eleri a Titan Quest szintjet...majdnem...
  • opeca
    #34
    # Platform: PC / Mac
    # Genre: Action/RPG

    Hivatalos oldalról.

    De vitatkozzál a készítőkkel erről.
  • Narxis
    #33
    Na elmész te a tudod hova...
  • wedge31
    #32
  • Maak
    #31
    +1
  • Riddick21
    #30
    SG színvonalú topik :)
    Diablo, mint RPG? :D
    Az sem rossz elképzelés, hogy aki játszik, az nem mehet moziba, színházba, kirándulni :D (magam részéről minden szabadidőmben nyomom a játékot, de ezt úgy értem, hogy miután megjöttem a moziból, sörözésből, stb.! ma pl. kertiparti lesz nálunk és utána kipróbálom öcsémmel a co-opot... ez hogy lehet? :D)
    Amúgy nálam 10/10-es játék, ami nem azt jelenti, hogy ne lennének kisebb hibái.
    Nem lehet negatív vélemény? Miért ne lehetne?
    Esetleg az a gond, hogy a negatív vélemények 90%-a olyan, mint ezé az agyhalott baromé, aki a Black Isle-t emlegeti a Blizzard vetélytársaként, nem? :D

    Mindegy, mehet tovább :D

  • Venom T
    #29
    Ez így van.
    Amúgy egész szórakoztató a gyerek. Akinek van kedve végigolvasni ennek a színházba járó, magasan művelt, a számítógépes játékoktól teljesen elzárkózó embernek a megnyilvánulásait, az itt megteheti!
    Jó szórakozást kívánok! :)
  • Merces
    #28
    én is ezt mondom kár rá reagálni, vagy legalább irj valami frappánsat
  • Merces
    #27
    ...nézd ha te is a gyikemberek fenyegetésében élnél nem lenne időd játszani....
  • Stranger666
    #26
    most amire reagáltam arra mit lehet mondani? Nem érdemel egy vitát.
    Te, frappánsherceg.
  • Venom T
    #25
    Ez nyilván így van. Azért van időd beszopni a sok konteófaszságot és publikálni a ostobaságodat itt az sg.n...

    Aki nem tudná frensys barátunk szerint gyíkemberek élnek a bolygó mélyén, és a holdon is földönkívüliek vannak.

    Persze, ő egy nagyon komoly ember ettől még! :D
  • jarlaxxe
    #24
    Az is fos ha szerinted a dio egy RPG, valszeg egy részével se játszottál.
  • opeca
    #23
    Mi a gond a játékokkal? Lehet mellettük még ezer más dolgot csinálni. Oké, a Diablo az egy fos, már az első kettő rész is az volt, ha RPG akkor csak Black Isle.

    De ettől függetlenül miért lenne az kocka, aki szereti a számítógépes játékokat? Nekem sincs már nagyon időm játszani, de még így is kerítek néha sort egy-egy lazulós hétvégére, amikor felrakok valami jó kis oldschool game-t és orrvérzésig játszok.
  • Merces
    #22
    ..köszönjük az épitő jellegű (ön)kritikát
  • Merces
    #21
    ..ehh van akinek a diablonál is unalmassabb a barátnője ,szegény ember......
  • Stranger666
    #20
    te még az előzőnél is nagyobb idióta vagy.
  • IMYke2.0.0.0
    #19
    Ez ütős volt :))))
  • Achatius
    #18
    Az a vicces, hogy ezernyi fontosabb dolgod van, de arra pont van időd, hogy végig olvass egy cikket egy olyan dologról ami nem is érdekel téged, majd utána kioszd azokat akik ezzel játszanak... :D
  • jarlaxxe
    #17
    Vagy a fiúd dobott? ez egy nyitott társaság elötünk ne szégyeld magad.
  • Maak
    #16
    Dobott a csajod es frusztralt vagy? Akarsz rola beszelni?
  • frensys
    #15
    nna a sok droid kocka...nekem meghalni sincs időm nem hogy játszani, ezer fontosabb dolog van az életben mint hogy játékok előtt basszam el az életem, kirándulás, mozi, színház stb. na az ilyen begyöpösödött embereket hagyják ott a barátnájül ,de meg is érdemlik
  • Maak
    #14
    "nekem se tetszik gagyi alacsony színvonal, de jól kivan dolgozva"

    WTF , ez csak nekem ellentmondasos?
  • Maak
    #13
    sc2-nel is ugyanez volt, szal nem kellett volna tul regre visszaemlekezniuk :)
  • donatus13
    #12
    Szerintem igaza van ,nekem se tetszik gagyi alacsony színvonal, de jól kivan dolgozva és a grafika szerintem szép.
  • vision5
    #11
    Megjelenés óta játszom vele, hozza az elvárt régi diablós hangulatot, tetszik. Sajnos roppant idióta ötlet hogy a single player módhoz is netkapcsolat kell és a Blizzard nem készült fel ekkora tömeg fogadására :-/ Az első napokban rendszeresen nem volt elérhető a játék, mindenféle mitikus hibaüzenetek miatt, majd karbantartás miatt, illetve néha "sorban kellett állni" hogy játszhassak. Szerencsére folyamatosan dolgoznak a megoldáson, a rendelkezésre állás egyre jobb. Nem értem hogy egy olyan profi cég mint a Blizzard miért nem gondolkozott előre - egy 15 éve várt játék túl populáris lehet az induláskor (a wowos szervereket is be kellett fogniuk hogy birják a terhelést), kevesebb fejfájást okoztak volna ha legalább single playerben lehet játszani mig a karbantartás folyik.
  • setuh
    #10
    Jah en azt automatikusan remekenek olvastam :D.
    A jatekrol meg csak annyit,hogy vegyetek nem banjatok meg,bar egyelore nincs annyi benne mint az elodjeben,de majd a pvp meg esetleg egy kiegeszito,szerintem ujra biztosit majd akar egy evtizednyi jatekos tabort.En is kb.4-5 eve nem jatszottam ennyit mint most a d3-al.Jo erzes ujra fanatikusnak lenni,mint anno a d2-nel :)
  • Maak
    #9
    en a remake szocskara celoztam, de mar javitva van, szal eliras volt :)
  • Maak
    #8
    Ki is probaltad vagy tenyleg csak flemer/troll vagy? Mellesleg nem tokeletes jatek ez teny...de regen volt mar olyan ami, pl engem ennyi ideig gep elott tartott. Mellesleg 12-t vettem, es az sem a blizzard sajatja, hogy a sajat oldalukon tobbe kerul a game mint mashol, boltban. (Lasd pl EA fele origines csodat vagy a steamet)
  • setuh
    #7
    96-os a diablo 1...
  • CollerbladE
    #6
    gyalázat! A világ legjobb játéka a starcrafT nevet viseli!!! (nem csak starcraf) ekkora noobot
  • gombabácsi
    #5
    és vajon a sztori, a szereplők meg a pályák megint ilyen barátok közt jellegű semmilyen-műanyagos szappanoperás, ahogy minden más Blizzard játékban is?

    de hát ez kell a barátok közt népének...

    legenda :D:D:D
  • Stranger666
    #4
    egy szerencsétlen idióta vagy.