144
Lődd a sárga pontot harmadszor!
  • JonasSandor
    #144
    Teljes játéka a pc guruba.
  • grebber
    #143
    Sajnos ez a köcsög Win 10 ilyen. Nekem elég sok game csinálta aztán egyik napról a másikra hirtelen elindult pedig ugye már semmit nem nyúltam hozzá feladtam.Ótvar na :)
    Próbálkozni kell file újraellenőrzés minden ami csak létezik.. Nekem is ami nem ment már megy. (Mondjuk ezt még nem probóbáltam mióta megvan eredetibe,de remélem nem lesz gond)
    (Szintén win 10 fricska ,hogy win 7-en soha semmivel nem kellett görcsölni ,hogy elinduljon. Ott felraktam azt ment)
  • ricsa008
    #142
    Már mindennel próbálkoztam :(
  • grebber
    #141
    Steam-en is olvasható hogy valakiknek nem jó. Próbálgass minden létező drivert frissíteni. Ami a game mappájába fellelhető exe telepíteni. Kompatibilitási modok stb stb... Ehhez patch már nem fog érkezni.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.09.28. 16:17:54
  • ricsa008
    #140
    Win10en megy valakinek ? engem videok után , közbe kidob ...
  • JonasSandor
    #139
    Magyarul is végig lehet már tolni.
  • Nazgul1980
    #138
    Sziasztok. Hülye kérdés, de hogy lehet felvenni a Thermalized suit ot?
  • krisztajo
    #137
    Még egy kérdésem lenne.
    Hol tárolja a játék a Rig-ben szóló zeneszámokat?
    Kerestem őket, de nem találtam.
    Mindig olyan rövid részt hallok és szívesen meghallgatnék párat végig.
  • Shep
    #136
    Most, hogy így írod, igen, erre én is emlékszem,
  • alma2
    #135
    Hmm, ugy emlekszem egy bizonyos resz utan, kozel a vegefele allit valasztas ele, ahonnan mar nincs visszaut. De konnyen felejtek :)
  • krisztajo
    #134
    Értem, azért köszi.
  • Shep
    #133
    Annyira unalmas volt a játék, hogy örültem ,hogy vége lett, nem hogy még gyűjtögessek, de mintha úgy rémlene, hogy utána már nem rakott vissza a játékba, de lehet csak keverem valamivel.
  • krisztajo
    #132
    Bocs, ha már kérdezték, de ha vége van a főküldetésnek akkor a játéknak is?
    Azért kérdezem, hogy lehet-e még császkálni a Rig-el utána is, vagy minden gyűjtögetnivalót előtte kell összeszedni?
    Nekem már csak két főküldi van vissza, de még olyan sok részén nem jártam a térképnek.
    Ez másnál is így volt, vagy az térképet teljesen nem is lehet bejárni?
  • mester1987
    #131
    Valami tuti rossz a gépedbe.
  • alonso83
    #130
    tudnátok segiteni abba hogy eddig játszottam vele és most meg nem indul el
    a lost planet 3 müködése leállt azt a hibát irja ki
  • Empty
    #129
    Á! Figywlj még trainerrel unlimited élettel sem csinál semmit! Most vagy rossz a játék vagy tényleg egy fos az egész! Azért kösz!
  • wedge31
    #128
    Felfelé tolod az egeret...

    Én is ott hagytam abba de nem emiatt hanem mert baromi unalmas volt.
  • grebber
    #127
    PC-n nem tudom én konzolon nyomtam!
  • Empty
    #126
    Aztán, hogy emelném föl? Minden játékba nem is a főellenség a fő szopás hanem valami más! Ez az idegesítő. Ennyi volt!
  • grebber
    #125
    Nem lehetetlen az csak figyelni kell!
    Nem elég megfogni a farkát és darálni, hanem a farkát a megfogás után egyből fel kell emelni,hogy a fúró a sárga részt érje. Máskülönben amíg fogod nyomja a mérget és véged!
  • Empty
    #124
    Egy rakás nulla! A nagy skorpiót a riggel lehetetlen megölni! A youtube-on is szarakodik vele a tag aki fölrakta! Idétlenség. Ment is a lomtárba ennél az ellenségnél. Többet soha egy része sem! Még jó, hogy az első kettő kimaradt!
  • mester1987
    #123
    Nem is baj :D
  • Shep
    #122
    Sajnos elég sok, az kb a játék 60%-a
  • mester1987
    #121
    Én a vége felé már nagyon untam.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor az új városrészhez érkezel onnan sok van még amúgy?
  • Shep
    #120
    Na befejeztem ezt a "remekművet". Egyszerűen nem értem ,hogy milyen null fantáziás, ötlettelen emberek készítették ezt a játékot. Az összes küldetés egy nagy nulla, tök ugyanaz az ismétlődő vacak végig. Sehol nincsen áram, kapcsold be, győzz le egy szörnyet, menj vissza, megint kapcsolj áramot, megint ölj meg valamit, megint kapcsolj és végig ez megy x órán keresztül. Más játékba ilyet mellékküldetésként raknak, időhúzó gyanánt. A lépegetős harcok idegölően unalmasak, elnyújtottak és idegesítőek, ahogy a gyalogos harcok is. Ami megmenti a játékot attól ,hogy ne 2 pontot érjen az az, hogy vannak egész korrekt karakterek ,van egy teljesen kedvelhető főhős és egy aránylag normális történet, de azért ez sem olyan hú de nagy valami sajnos de én igazából csak emiatt játszottam végig, mert érdekelt, hogy mi lesz a vége.

    5/10 ettől többet nem ér sajnos ez az alkotás és még lehet így is túlpontoztam egy kicsit.


    Jut eszembe, a zene ,hát az valami borzalom, szinte sehol nem illet a zene a történésekhez, ráadásul sok helyen olyan volt, mintha valami 70-80-as évekbeli horrorfilmből szedték volna elő.

  • Shep
    #119
    Már megcsináltam, elég gáz egy rész, mert ugye nem elég megfúrni hanem célozni is kell azzal a fúróval csak hát ugye ahogy lövi a taknyot úgy elég nehéz, mindegy megcsináltam vagy 30 perc alatt.
  • grebber
    #118
    Megmondom a frankót ,hogy ott 2.5 órát szoptam mire rájöttem hogy nem elég megfogni a farkát hanem meg kell emelni és ekkor furjuk a sárga részt ugy nem ránk lövi a mérget hanem felettünk. :-D
  • Shep
    #117
    Hát kurva komolytalan ez a játék. Jön a skorpió, meg kell ölni a hülye lépegetővel és ha elkezdem hegeszteni én sebződök, hát marha vicces mondhatom.
  • Shep
    #116
    Tegnap tovább haladtam a játékban és az elhagyott bázison azért volt már egy kis hangulat, meg izgalom is, csak lesz ebből valami. Viszont a PC-s irányítást nem tudom ki találta ki de hogy jól fejbe kellene vágni az tuti. Tisztára, mintha valami 90-es évek beli repülőgép szimulátorral játszanék ahol 101 gombot kellet használni. P-vel kell lőszert felvenni, B-vel közelharcot nyomni? Ráadásul míg alapból 1 gombon van több funkció is, ha testre akarod szabni akkor már nem enged 1 gombra csak 1 feladatot. Bámulatos programozói tudás!
  • Shep
    #115
    Hát erre már nem emlékeztem.
  • Seth
    #114
    Nem tudom emlékszel e az első rész főszereplőjének a nevére. Csak miután végeztem ezzel a résszel néztem vissza, és a teljes neve Wayne Holden.

    Na és ebben a 3. részben pediglen a mechanikusunk Gale Holden .

    Ez a nagyszájú Humor Herold az első rész főszereplőjének apucija :) , bár ott már badass benyomást keltett, jól meg is halt :D
  • Shep
    #113
    Ja, most már kezd beindulni a történet. Hátha lesz ebből még valami!
  • Seth
    #112
    Az ide-oda lépegetőzés volt csak uncsi,amit később azért jól meggyorsított a fast travel. A sztori viszont szerintem a legértelmesebb a 3 rész közül. Helyére teszi a thermal energy létezését, a hókalózok keletkezésének,viselkedésének okait az első részből, etc. Tetszett
  • grebber
    #111
    A gyenge játék a Ride To Hell-nél kezdődik. Ahhoz képest ez az év játéka.
    De ennek ellenére azt is végigjátszom majd!Olyan szar a RtH ,hogy rendesen kíváncsi vagyok a végére!

  • DarkSector
    #110
    Mit?
  • Shep
    #109
    Na mesélj, mégiscsak lesz valami említésre méltó?
  • DarkSector
    #108
    Izlés kérdése.
  • wedge31
    #107
    Becsülendö, hogy minden gyenge játékot végigjátszol ha már egyszer elkezdted én kb öt óra után töröltem a fenébe mert valami hihetetlenül unalmas lett ez a rész.
  • grebber
    #106
    Részemről igen alulmúlta.(De én a legelső részhez nézem)
    Ha a harcot nézem még a 2 is fényévekkel jobb volt pedig az egy only coopba élvezhető móka volt atomhenttel!
  • Shep
    #105
    Hát akkor sikerült még az előző részt is alulmúlni? Ott igaz, hogy nem volt értelmes sztorivezetés, csak pályák egymásra hányva, de legalább a harc izgalmasnak volt mondható, itt meg még az is gyatra. Na adok azért még neki 1-2 órát, hátha megfog valami de ha nem akkor megnézem inkább a Castlevaniat.