4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • szaki3
    #3013
    Szóval nem biztos hogy tudok játszani? :S
  • JanáJ
    #3012
    Tudtommal vannak tört szerverek is. De meg ne kérdezd hol. :-)
  • JanáJ
    #3011
    Viszont a helikoptert sem töri össze senki. ;-)
  • szaki3
    #3010
    Az OA is tört egyenlőre...
  • Maróth
    #3009
    De ott nincsenek zombik! :D
  • JanáJ
    #3008
    Elcsábultam másfelé. :-) Nanoruciban ufót írtok.
  • Maróth
    #3007
    Janaj! Hát te még élsz? :D Már jó ideje nem láttalak fent.
  • Maróth
    #3006
    Nekem a legújabb van fent és tökéletesen lehet játszani vele a legtöbb szerón.
  • Maróth
    #3005
    Az lehet tört, csak az OA legyen meg eredetiben, mert különben csak kalóz szerón játszhatsz.
  • szaki3
    #3004
    Nekem egyenlőre tört az armám...
  • JanáJ
    #3003
    Nem értelek. Mi neked a magyar szerók? Külön külön mindegyiket meg tudod nézni armán belül vagy sixupdaterrel /day Z commanderrel. Egyáltalán eredeti arma?
  • JanáJ
    #3002
    parancsolj :-)
  • szaki3
    #3001
    Helló!
    Valaki pontról pontra le tudná esetleg írni hogy és mint kell megcsinálni a DayZ-t?
    Most szedem az Arma II -t. De utána tanácstalan vagyok. Köszönöm előre is!
  • VaniliaThunder
    #3000
    Nagy nehezen sikerült kipróbálnom online is a kalóz verziót, és szerencsére még ha nem is épp max grafikán, de játszhatóan fut. Kérdésem az lenne, hogy melyik beta patch verziót érdemes felrakni? Láttam hogy nem egészen ugyan azt futtatják a szerverek, sőt bőven nem a legújabbat. A magyar szerók melyiket nyomatják?
  • Maróth
    #2999
    Addig örülj, amíg nem hello kitty-s a sátor! XD
  • tutituti
    #2998
    addigra elhasználták a katonait:D
    meg a patchek miatt csak a civil maradt benn
  • Laza
    #2997
    2017-ben meghülyülnek az emberek, hogy 'láthatóbbá' teszik a sátrakat? Megint a fránya visszafejlődés :)
  • tutituti
    #2996
    elfér ide még egy kis dayz2017?
  • tutituti
    #2995
    Az OA magas felbontású textúrákat tartalmaz.Ezért a gépigénye is nő.
    ha dayz-zni fogsz ennyi lesz kb.
    Van egykét Tweak amivel még lejjebb lehet erőltetni a gépigényt persze a minőség kárára.Ami pl a látótávolság,és ez bizony negatívan érinti a játékmenetet is.

  • VaniliaThunder
    #2994
    Értem. Megnéztem az arma 2 free-t, ott nem is kell levenni fullon mindent ahhoz hogy produkálja az élvezhető fps számot. Lehet hogy az OA azért volt gáz mert a demo-t néztem? Gondolom az nem lett nagyon javítva illetve az optimalizáltsága is rossz lehet még. Szerintem az lesz a legjobb ha megpróbálom valahogy csúnya kalóz módon kipróbálni, akár csak egyedül is hogy lássam mégis milyen. Tény hogy ez a gép nem éppen egy erőmű, de mintha ennél rosszabbak is futtatták volna jól a játékot.
  • Maróth
    #2993
    Neked is Dog! :) És sok finom csontot! :D
  • Maróth
    #2992
    Üdvözöllek!
    A probléma ott kezdődik, hogy a single player modban már akadozik neked. Az én gépem se valami jó, de nekem úgy megy 30-40 fps-sel a játék ebben a módban, hogy mindent leveszek. De amikor belépek dayz-be... mondjuk úgy, hogy örülök, ha 25 fps-t eléri.
    Sajnos jóval többet zabál a mod, mint az alapjáték, hisz a pályán kívül neki még be kell töltenie, hogy ki hol van, milyen felszereléssel, be kell töltse a lootot, a zombikat, azokat irányítania, meghatároznia, hogy a játékos mennyire látható/hallható, stb.
    Úgyhogy sajnos azt kell neked közölnöm, hogy, ha ilyenek a tapasztalataid az alapjátékkal, akkor ne várj sokat a modtól. :/
  • wardogzombie
    #2991
    Boldog Uj Évet Kívánok minden túlélőnek
  • wardogzombie
    #2990
  • VaniliaThunder
    #2989
    Sziasztok!
    Még nem próbáltam soha ezt a játékot de így látásból illetve az itteni kommentekből az jön le hogy elég jó. Azt nem tudom milyen gépigénye van ennek. Nem szeretnék egy fillért sem kiadni egy olyan játékért amivel aztán nem tudok semmit kezdeni. Szerintetek egy ilyen laptopon elmenne? : i3 2.20, 6gb ram, gt635m 2gb. Az OA demóját próbáltam mivel annak a motorját használja. Annyira nem futott a single módban szépen, hiába vettem le lényegében mindent. A mod többet vagy kevesebbet zabál? Ahogy olvastam már lerágott csont ez a tört illetve melyik játék kérdés, de azért én is rákérdeznék hogy valami módja van annak hogy kipróbáljam mégis milyen mielőtt megvenném?
  • Maróth
    #2988
    Na ja! :D
  • wardogzombie
    #2987
    Mindenki kicsiben kezdi.
  • joebacsi
    #2986
    Szeva!
    Valami hirtelen felindulásból megnéztem ezt a déjzí-t. Sok időm nem volt csapatni, de egy háromnegyed órás törött lábú kúszáson már túl vagyok :)
  • wardogzombie
    #2985
    Heyyyyy dzsóbácsi üdv itt.
  • Lunki88
    #2984
    Nálam még mindig a csomagtartóban elbújós téma a favorit. :D
  • Maróth
    #2983
    XD Ezt egyszer be kell játszani! :D
  • joebacsi
    #2982
    gondolom nőkkel és szesszel :)
  • wardogzombie
    #2981
    megbeszéltük hol találkozzunk
  • mathias trans
    #2980
    ti hogy oldottátok meg azt a DayZben hogy össze kerüljön a csapat? a választ előre is köszönöm
  • wardogzombie
    #2979
    csinálunk mi mindent mso,wasteland,takistan life ami jön
  • tutituti
    #2978
    Úgy emlékszem te Wastelandoztál is?
    ez még mindig tart vagy most csak life-oztok?
  • woy
    #2977
    lehet, hogy vótmá

  • wardogzombie
    #2976
    Most ez a sláger a csapatnál.DayZ-t már unalomig játszottuk.Ja és bocs az off miatt.
  • otisz111
    #2975
    A "Bad version, server rejected connection" problémával én heteket szívtam mire megoldottam a problémát. A megoldás nekem az volt, hogy manuálisan feltettem a legfrissebb beta patchet, majd D:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Arma 2 Operation Arrowhead\Expansion\beta mappából másolás az Arma2oa és az Arma2oaserver exe-ket.
    Majd beillesztettem a D:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Arma 2 Operation Arrowhead mappába. Felülírja az előzőeket és kész.
    Nekem minden szerverre a bad version üzenetet dobta ki eredeti steames arma-val persze. De ez a művelet után megoldódott, azóta egyszer nem írta ki.
    Remélem ez segít.
  • woy
    #2974
    Sziasztok! Magyar szerverek után érdeklődöm.Valaki ?