461
  • ldavid
    #461
    mint mindig: alacsony nézettség
  • sajtburger
    #460
    Lehet tudni hogy miért maradt abba ez a sorozat? Én nagyon megkedveltem, és elég érdekesen is hagyták abba a 2. évadot, kár érte. :/
  • akyyy
    #459
    Ki mit fog most nézni ez helyett? Lesz valami hasonló sorozat?
    Minden évben elkezdek egy sorozatot feliratosan, anno Day Break, V, stb-k lettek, majd a az Event, és ez. Nagyjából. Egyikse birja sokáig, 2. évdnl mindnek lőttek, ha nem az elsőben :D
  • akyyy
    #458
    inkább csak az évad lett lezárva, de a sorozat kurvára nem.
  • davidka003
    #457
    Le lett zárva a sorozat?
    mert a s02e08-nál abbahagytam de ha van lezárás akkor folytatnám. Érdemes?
  • akyyy
    #456
    hát ez kifáradt... jó volt ez így, csak kb a második évadnak az áramhoz nem sok köze volt....

    remélem ősszel lesz valami izgi scifi sorozat :D ami jó, és megér legalább 3 évadot
  • SzinesGeza
    #455
    Zombist? Erre aztán itt nagy esély lett volna.
  • Borg
    #454
    Na én azt mondom jobb is hogy vége lett, mielőtt még ebből is zombis szart csináltak volna.
  • Montanosz
    #453
    Már hivatalos((
  • Wasp91
    #452
    Kurva anyjukat.
  • Narxis
    #451
    NA NEEEEEEEEEEEEEEE
  • Monoton
    #450
    Lol cancel :D
  • Monoton
    #449
    Az idei évben nagyon széthúzták a szezont szinte minden sorozatnál.
  • akyyy
    #448
    amugy mi ez hoy kb havonta van csak rész?
  • Monoton
    #447
    Több mint 2 hete volt az epizód, már rég nem spoiler. Meg amúgy is bármikor jöhet egy szamaritánus nano, hogy összefoltozza. :D
  • Narxis
    #446
    ejnyeeeeeeeeeeee, nem spoilerezünk!
  • akyyy
    #445
    ha valaki még nem látta volna, az utolsó részben meghalt a fekete gyerek
  • akyyy
    #444
    Hát nekem csak addig tetszett, mig meg nem jelent Chatrlie, és közölte hogy csak képzelet.

    Utánna viszont sejthető volt az egész, hogy mi fog történni. Mikor először felébredt már tudtam hogy még csak azt is képzeli. És lám, igazam lett. Szarnak pofon ez az egész 45 perc, mert kb semmi nem történt.

    Jövőhétre Miles álmát kérem 3 lezbivel.
  • Narxis
    #443
    Nekem az nem tetszett, hogy ha ennyire belemennek az ember agyába akkor onnan már a kódot is megtudhatnák.

    Durva lenne ha mondjuk kiderülne, hogy ezek a nanok nem az összes nanot jelentik, sőt kevesebben vannak és a többségük még az eredeti program szerint működik ezek a gonoszok meg azon munkálkodnak, hogy mindet felébresszék. Mert ha az összes nano ébren van akkor mindent látnak és hallanak, esélytelen a harc ellenük.
  • Monoton
    #442
    Szerintem ez egy baromság lett volna, amit most leírtál :D Nekem kifejezetten tetszett a rész, az egysoros poénok jók voltak, kaptunk egy meglepetésszereplőt is. :)
  • akyyy
    #441
    kiszamithato fos resz volt a legutobbi :(

    sztem jobb lett volna ha nem csak az o fejebe van az egesz, hanem az egesz vilagon mindenkinek a fejebe belemaszott volna, ées akikkel talalkozik azok valosak, es egyket reszig elhuztak volna ezt za "alternativ vilagot".
  • Narxis
    #440
    Jó rész volt a mai.

  • cylonflatus
    #439
    26.-án kerül adásba ha jól tudom, de azt ne kérdezd miért volt a szünet.
  • akyyy
    #438
    mikor lesz má uj rész?
  • cylonflatus
    #437
    Hát, az anyjával kapcsolatban tudok segíteni: tessék. Nem is akármilyen jelenet, meztelenül leszbizik Angelina Jolieval! (A film: Kifutó a semmibe).
    Charlieról meg érdekesség: a minap néztem újból a Rise of the planet of apest. Szerepel benne a, a két vihogó csaj közül az egyik, akit Malfoy bevisz a ketrecekhez. Hihetetlen milyen jó nő lett abból a kis csitriből.
  • Borg
    #436
    Hát ja, de túl keveset mutat magából... meg az anyja is... (már látom magam előtt a This Aint Revolution című remekművet :D)
  • Monoton
    #435
  • RedRiot
    #434
    Nálam most érett meg ez a sorozat a kaszára. Ez az évad egész ígéretesen kezdődött, aztán vmi iszonyat blőd McGyver/Barátok közt jellegű katyvasszá vált. Újra hódít a "vándorol a Mókus őrs és kiszabadít valakit" vonal, csak annyi a különbség az első évadhoz képest hogy több szálon folyik a kóválygás és nem a rossz fiúk nem nagykabátban és polgárháborús kovás puskával hanem második világháborús stílusú gyakorlóban és automata fegyverekkel nyomulnak. (Tényleg, az elején nagyon ment a lőszerspórolás most meg már úgy nyomják full-auton a skulókat mintha kifogyhatatlan készleteik lennének. :)
    Monroe Jr. ráadásul egy über-idegesítő kispöcs. Neville meg már harcolt mindenkinek az oldalán, talán csak KDNP képviselő nem volt még. Az elején még érdekes volt az Aaron-féle szál, ebből is csak annyi maradt hogy össze-vissza haluzik baromságokat és bamba fejjel vándorol keresztül-kasul az államokon.
    Kár ezért a sorozatért, többet is ki lehetett volna hozni belőle. Az egyetlen pozitívum Charlie: az ájtatos hitgyülis csirkéből egész badass jányka lett. :)
  • Monoton
    #433
    Aha, meg lovaskocsival texasbol new vegasba fel nap alatt.
  • Narxis
    #432
    Van gőzmozdony meg gondolom gőzautó, gőzhajó stb. :D
  • Monoton
    #431
    Nekem még mindig az a halálom, hogy itt az emberek milyen gyorsan megtesznek hatalmas távolságokat :D
  • cylonflatus
    #430
    Ok, köszi!
  • Narxis
    #429
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát pl. Tom Nevill és fia vs Miles és a kiscsapat aztán majd tűzszünetet kötnek és mennek együtt kiszabadítani a feleségét vagy ilyesmi. Csak most a főellenség nem Monroe hanem az elnök.
  • cylonflatus
    #428
    "A szereposztásokkal viszont kezd deja vu érzésem lenni..." Ezt kifejtenéd? Nem akar leesni mire gondolsz, de lehet csak azért mert eléggé hulla vagyok most.
    Ami még zavar ill kezd zavarni, hogy túl sűrűn esnek fogságba majd szabadulnak ki. De komolyan, már minden epizódban eljátsszák, hogy valamelyik lebukik, aztán berobog valaki a csapatból és kiszabadítja. Már nem is tudok izgulni értük, mert tudom, hogy 5 perc múlva jön Miles leveri az őröket és kész. Ha Miles csücsül akkor Bass jön. Ha mind a ketten akkor Rachel, ésígytovább...
  • Narxis
    #427
    Hát ez így már kezd nagyon ilyen barátok közt lenni bár annyira nem életszerűtlen... :D A szereposztásokkal viszont kezd deja vu érzésem lenni...
  • cylonflatus
    #426
    Ja, nekem is ez a bajom. Most 4 szálra esett az egész, úgy néz ki ugye, hogy ott vannak Nevilleék, a Bass-Miles tábor, a Matheson lány nagyapival, és Aaron Syfy csatornája. Ebből leginkább az utóbbi izgat, az első kettő még érdekel, de a tífusz táboros szál már baromira nem kellene.
  • Monoton
    #425
    Nagyon szétszedték a csapatot. Remélem azért nem húzzák sokáig, hogy külön szálakon menjen a történet.
  • Narxis
    #424
    jah
  • akyyy
    #423
    akkor már csak 5 nap????
  • Sir Quno Jedi
    #422
    Nagyjából. Sajnos minden ma futó sorozta (tisztelet a kivételnek) egy szikrányi jó ötletből akar megélni, de ocsmány kivitelezéssel. Fel kell fogni, hogy jó filmsorihoz PÉNZ KELL. Nomeg jó színészek, jó forgatókönyvírók, soroljam.

    Ha nincs della, akkor a legeslegjobb ötlet sem ér semmit, mert röhejes kivitelezésben elsikkad a nagyság.

    Lásd. Thor 2. Azzal a pénzzel és technikával ami abban csak úgy benne van, alátolva helyette egy nagyon durva sztorit (ami ugye nincs benne) simán lehetne egy 17/10-es filmet csinálni, különösebb erőfeszítés nélkül. Olyat, amitől minden sf/comics rajongó maga alá csunyizna, ha csak rágondol. Csakhát mindég az írókkal van a probléma...