461
  • gosumofo
    #1
    Talán a legérdekesebb ősszel induló sorozat, a Vasember rendezője mellett J.J. Abrams (Lost, Fringe, stb.) és Eric Kripke (Supernatural) ügyködnek rajta.

    Első trailer:
  • FZoleee
    #2
    várós sorozat:) remélem, hogy bejön az NBC-nek és jó nézettséget hoz majd
  • Andr0
    #3
    várós
  • tutituti
    #4
    hatalmas +fav

    Egy ilyen sorozatot vártam. kicsit poszt apok,pici túlélős cucc.
    Szép látvány.nagy várom!
  • desigo
    #5
    +fav

    komoly a trailer
  • passatgt
    #6
    Los pollos hermanos
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Mos nem azé, de 15 év és tök fasza divatos cuccokban járnak és mindenki hót tiszta, normális firzurával stb., mintha csak most léptek volna ki a plázából?!?! Nóóóómális??!?
  • grebber
    #8
    Ez a növényekkel benőtt város ismerős a Crysis 3-ból.
    Kiváncsian várom a sorozatot hogy aztán pár rész után a debilek miatt lelöjjék.
  • flashpointer
    #9
    Biztos a közelükben volt a DM logisztikai központja ennyi embernek 100 évre elegendő ellátmánnyal
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Ja kiccsaj még kis is volt rúzsozva vazze, meg ápoltak a körmei (tudod a primitív növénytermesztés teszi). :D

    Az egész olyan, ahogy a buta váris amcsik elképzelik, milyen volt az elektromosság felfedezése előtt (a gond az, hogy akkor gondosan kiépített infrastruktúrájuk is volt ahhoz az szinthez, most meg kb. semmink sincs, mert már tök más technológiára álltunk át).

    Idővel amúgy egy normál szintre vissza lehet állni, gőzgépekkel, vonatokkal, hajókkal, gőzhajtású szövőgépekkel, manufaktúrákkal, gyárakkal stb. Eltart egy darabig, de vissza lehet állítani a civilizációt áram NÉLKÜL is. Evvan. Kitalálni már nem kell semmit, a könyvtárak még állnak (egyelőre).
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Az a kérdés, hogy ami elszívja az elektromos cuccokkból a naftát (villám), az vajon a légköri elektromos jelenségeket is elszívja-e és mégis hogyan működik, pl. egy jól leárnyékolt (vasbeton, fémfólia és ólom, ha kell) bunkerből is elszívja az elektromosságot?! No és ez milyen hatással van az élőlényekre, hiszen bennünk is zajlnak ezzel kapcsoltos folyamatok, valamint a föld mágneses terére, Van Allen övre stb.-stb. ?!?? A Van Allen nélkül ugyanis seperc alatt megölne minket a kozmikus sugárzás stb. link

    És egyáltalán, mi van a sarki fénnyel?!?!? :DDD Azt is lekapcsolták az "idegenek", vagy a gónosz terierpisták... :DDDD
  • flashpointer
    #12
    még várnak pár évet a görögöknél élőben lehetett volna forgatni :D
  • Sir Quno Jedi
    #13
    Naja, az alapötlet nem rossz, de ugye nem árt végiggondolni, hogy ha valami világméretekben FOLYAMATOSAN elszívja az elektromosságot, az mégis mit okoz VALÓJÁBAN. Elszívni amúgyis hirig, mert ez csak elektronok kúva lassú áramlása a vezetőkben, szal. "elszívni" azt nem lehet. Gátolni csak-csak, de az ugye a vezetők anyagi természetét változtatja meg egyben. SZóval nagyobb gondokat okozna, mint a milíciák... :D
  • Andr0
    #14
    csak ne legyen ez is Terra Nova 2... :S legyen benne akció :)
  • Sir Quno Jedi
    #15
    Inkább forgatókönyv kéne... :D
  • gabo91
    #16
    Na végre valami jó elképzelés.
    Remélem nem olyan unalmas nyálas körömvágós sorozat lesz aztán mint a WD.
    Feka fószer Breaking Bad-ből jött.
    Világvége romhalmazos elképzelés + valami nagy összeesküvés jó páros lehet.
    Csak...
    Annó Alcatrazt is így reklámozták, aztán eléggé uncsi lett és alig alig volt valami a főszálból. Vagy a Terra Nova is jó ötlet aztán az első részen bealudtam...
  • ldavid
    #17
    nekem pont az jutott eszembe róla, meg a Failing skies

    "Az epikus kalandsorozat jelzővel leírt Revolution középpontjában egy család áll, akik megpróbálják egymást megtalálni, persze közben az új világ bemutatása is központi szerepet kap majd." - sorozatjunkie
  • Andr0
    #18
    ez NBC... ez nem ABC vagy TNT... remélem nem b*sszák el
  • ldavid
    #19
    na jó, de az még nem jelent semmit
  • Steve Downie
    #20
    Én is beállok a sorba, +fav.
  • Valezius
    #21
    Ezt a sorozatot 100féleképpen el lehet rontani, maradok pesszimista, és nem kezdek el előre örülni :)
    Legfeljebb pozitívan csalódom :)
  • LasDen #22
    az első részt megnézem, de a producer JJ Abrams szöveg már nem garancia lófaszra sem....
  • nearo
    #23
    Jóvan, megnyugodtam, nem csak én gondolkodok így...
  • ForzaInter
    #24
    Trailer alapján azért nem egy Terra Nova, a showrunner pedig Kripke, szóval bízakodó vagyok. Mondjuk 1. évadnál többet nem valószínű, hogy megfog érni, de nem baj, csak az az 1. évad minőségi legyen..
  • desigo
    #25
    Ha nem ragadnak le egy tanyán egy évadon keresztül akkor rossz nem lehet
  • Andr0
    #26
    khhhm.... walking dead :D:D
  • Slinky Cyle
    #27
    ez egy tök érdekes történetnek tünik..
    remélem jó lesz
  • Montanosz
    #28
    lehet tippelni hogy mutánsok,ufok vagy zombik fognak megjelenni
  • tutituti
    #29
    szerintem mufómbik
  • Andr0
    #30
    ufó
  • desigo
    #31
    Egyébként használhatnának nyugodtan napelemet,szolárt,földhőt,szélgenerátort meg mindenféle megújuló energiát.
  • ldavid
    #32
    de nem az energiával lesz gond hanem, hogy nem működik semmi ami elektromos
  • Golyo69
    #33
    várós! +fav :)
  • Sir Quno Jedi
    #34
    Te láttad a trailert?! El is mondja, hogy az aksik sem működnek, SEMMI ami elektromos.
  • desigo
    #35
    Nem néztem végig mert nagyon spoileresnek éreztem.
  • gabo91
    #36
    De pedig az energia lesz, valahogy "elszívták, eltűnt" de még termelni sem lehet. irracionális eléggé
    De a végén a nyakláncot rátette a pc-re akkor a lámpa is világított gép is ment.
    Ha elektromos dolgok meghibásodása kiégéséről lenne szó, egy EMP-vel be lehetne tudni a dolgot. De ugye ott a katonai eszközök nagy részt védve vannak ellene.

    Ez olyan rejtély lesz, mint LOST-ban a sziget :)
  • pxxl
    #37
    ja rárakta a kütyüt, beindult a pc, ami beindította a routert, ami beidította a szervert, ami beindította a szolgáltatót ami... :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #38
    +1 :D
  • gosumofo
    #39
    trailerek
  • Montanosz
    #40