12
  • Tower Guard
    #12
    Jajj de minek kell embereket vinni az ellenségek oldalára. Nehogy itt a végén ész nélküli akciólövölde legyen ebből, és néha-néha felbukkan egy szörny, mert akkor agyf@szt kapok...
  • Bhalage
    #11
    azert a 2ik reszben mikor visszamegyunk az ishimurara, es percekig nem tortenik semmi azert az eleg komoly volt para szempontjabol ^^

    sztem mind2 jatek jo, en fostam mind2ben a 2ik vegigjatszasokat mondanam akciodusnak, elso vegigjatszasra mind2 jatek fosat rendesen
  • Hoz_Hun
    #10
    A cikket elolvasva és összefoglalva a lényeget, tehát a 3. rész egy minimális horror környezetbe ültetett tps shooter lesz. Sok lövöldözéssel, robbangatással. :(
  • Hoz_Hun
    #9
    2 szerintem nagyon jó volt. Nekem jobban bejött mint az egy.
  • koschwarz
    #8
    én inkább azt mondanám, hogy az első rész után a másodikban azért már annyira nem lepődtünk meg a dolgokon, ezért - értelemszerűen - hiányzott a 2. részből a meglepetés ereje és a bizonytalanság miatti para. de nem volt rossz a 2. sem.
  • Pares
    #7
    Manapság divat a folytatást szapulni. A kettesben egyáltalán nem éreztem több akciót, csak finomított gameplayt, a hangulat is megvolt. Bár az egyes abszolút örök kedvenc, a kettes összességében jobban összerakottnak, átgondoltabbnak tűnt.
  • Skynet
    #6
    Az 1 jó volt...A kettő már egy gyenge hentelde,néhol 1. részt megközelítő hangulattal (nagyon csak néhol....).... Ez már így a leírások alapján is egy jelenlegi fő játékosgenerációnak készülő szenny lesz....
  • tomboy013
    #5
    Az a baj a 2 is elment már nagyon az akció irányába. Nem értem miért... Gyanítom most még jobban arra gyúrnak. Biztos jó lesz a 3 is, de az 1-et nem fogja ez sem felülmúlni. Az első rész teljes egészében nyomasztó hangulattal rendelkezett, a 2. rész esetén ez már csak nyomokban volt észlelhető. Valami érdekes módon a horror játékok elmennek egy ilyen irányba, akár a Resident Evil esetében is. Nekem ez kifejezetten taszító dolog de van rá kereslet, úgyhogy sajnos ez van.
  • mochee
    #4
    Remélem azért a hangulat és a para meg fog maradni és nem csinálnak belőle resident evilt.
  • tomboy013
    #3
    "A legnépszerűbb eddig a Plasma Cutter volt, melynek másodlagos módjában eddig vízszintesen tüzelhettünk. Mostantól azonban függőlegesen tehetjük mindezt." Elsődleges tüzelés függőleges volt eddig, a másodlagos vízszintes. Most akkor nem lesz másodlagos tüzelési mód, vagy ugyanaz lesz mint az elsődleges? De akkor mi értelme? Vagy mi a f.szomat ír ez az ember?
  • cylonflatus
    #2
    "A nagyobb ellenfeleknél ugyanis egy sárgán világító gömbszerűség jelzi majd a gyenge pontot, melyet folyamatosan tüzelve tudjuk az adott végtagot leszedni vagy a szörnyeteget kiiktatni."

    Mert eddig nem így volt, mi? Már beletörődtem, hogy a legtöbb cikket nem szerezik, hanem fordítják, de könyörgöm: kicsit fogalmazzunk már másképpen, ha a kapott szöveg nem fedi a valóságot!
  • whisper
    #1
    "Gépfegyveres és gránát vetős ellenfelek állnak majd az utunkba, akik a Necromorphokat szolgálják." Ebbe mai logika? Ezekkel lehet ülni tárgyalni?

    ring ring:
    -Hello
    -Szép napot gépfergyveres ember. Itt Atom Necro a Necromorp Kft-től
    -Jó napot
    -Lehetne arról szó ,hogy nekünk dolgozanak?
    -Persze jó pénzért bármit!

    8)))