420
The Incredible Adventures of Van Helsing
  • shaba23 #420
    Az első rész Fulmigati leverésével ér véget, vagy mind a 6 chapter az 1 részhez tartozik?
  • grebber
    #419
    Nem tudom mivel tudnám vagy hogyan feljebb vinni. Jó itt már sehogy mert ez a végigjátszás kuka kezdem előröl..
  • shaba23 #418
    Karcsú a resist. Szerintem azért szenvedtél.
  • grebber
    #417
    Sima Van Helsing 1-et toltam ez lett a finálé előttre ami semmire sem jó szenvedtem végig

  • MerlinW
    #416
    Pedig annyira egyszerű játék. Csak pakolj az ellenálásokra, használd a védelmi aurákat, stb. Minden ARPG-ben a védelem az első, aztán jön a dps. Ez az én régi szuper primitív (semmi crafting, semmi essence) általános setup-om, első végigjátszásom során:



  • grebber
    #415
    Már lényegtelen a legutolsó küldetésnél azaz a játék végén beszoptam a brét. Sikeresen odavonzottam a helységben lévő kb 80 ellent a belépési pontra és ahogy belépek meghalok 1 sec alatt mert időm nincs semmire de ha lenne semmi esélyem se lenne. Szóval ez nekem ennyi volt nekikezdek majd a Final Cutnak egy másik karakterrel mert ez egy nyomoronc volt és ahogy néztem yt-on az enginer vagy mi a rák az elég adja majd
  • shaba23 #414
    Valami nagyon nem oké akkor a karakterrel. Mivel játszol?
  • grebber
    #413
    Jó szopatós ez a Van Helsing... ez amit írtam hogy lepergetem az 1-2 és a direktors cutot is azt nem így lesz évek fognak eltelni közte.. Ennyi ellenfelet 10 éve nem láttam egy játékban sem.
    Hiába lépek szinteket egyáltalán nem érzem hogy erősebb lenne a karakterem..ez még nem volna baj ha nem kb 40esével jönnének az ellenfelek.
    Aranyat azt kb csak azért gyűjtöm hogy fel tudjak támadni..meglett az 3percenkénti szellemé válás skill ,most azt csinálom hogy futok a 60fős tömeg előtt körkörösen és addig lődözgetem őket villámmal amíg ki nem pusztul mind...9 órám van benne fingom sincs hol járhatok a játékban ,de a fegyverek olyan gyengék hogy tarkonfosom magam..pisztoly azt kb nem tudom minek van a játékban mert ugyanúgy oda megy a karakterem fél centire az ellenfélhez mintha közelharci cucc lenne nála....
    Ezzel a körös futásokkal kurvára unalmas lesz a game és rohadt sokáig fog tartani de máshogy nem lehet ezt. Megyek egy ismeretlen helyszínre ahova kitesz egyből vagy 20-en vesznek körbe reagálni sincs idő...
    Sacredre tudnék asszociálni az is ilyen stílusú game ,de akármelyik része köröket ver erre a játékra.

    Annak van valami értelme ha olyan cuccokat veszek magamra amiben mind van esszencia? Egyáltalán az mire jó?
  • Anonymusxx
    #412
    A final cuttal és a nehéz szinten játszom, de úgy tűnik hogy túl könnyű a játék, nekem nem is nagyon kell támadnom, a két segítőm egyből ledarálja az ellenséget. Még a 2. fejezet közepe felénél tartok, remélem később nehezebb lesz...
  • MerlinW
    #411
    Négyen és igen.
  • SirShark
    #410
    Maximum hány fős co-op van? Co-op módban ki lehet játszani a sztori módot?
  • grebber
    #409
    Te a magad nevében én a sajátoméban beszélek, nincs ezzel gond.
  • Maxtreme
    #408
    értem én hogy Te mindent fillérekért akarsz, de akkor is megér ennyit. :)
  • grebber
    #407
    Sok.Lesz ez még bundleba ...
  • Maxtreme
    #406
    Nem tudom tart e még az akció, de tegnap steamen a final cut-ra -80%-os akció volt.
    Ennyiért ajándék, meg is vettem jól.
  • Andrews2007
    #405
    Nem tudjátok hogy mikor dobja a steam kártyákat a játék? Ha online mód van jelezze a menüben vagy ha offline? Mert nem tudom hogy most online jelzéssel vagyok online vagy ha rákattintok és offline lesz. :D Nem mindegyik játékban egyértelmű mi érvényes épp. A 1-2 .résznél is volt ezzel probléma emlékszem.
  • MerlinW
    #404
    A ~20 órás játékidő 11€-ért teljesen korrekt:)
  • foxxi
    #403
    Vicceltem. De nem lenne rossz :) Bár amúgy sem üt nagyot az ára.
  • grebber
    #402
    Nemsokára az is lesz bundleba.
  • foxxi
    #401
    Valaki megdobhatna pár sörért és hatalmas respectért a harmadik résszel
  • grebber
    #400
    Valaki megdobhatna vele csak úgy a nagy meleg miatt.
  • tutituti
    #399
    humblebundle-ön most olcsón meg lehet venni a második részt még jópár játékkal együtt.
  • Bokcy
    #398
    Nekem olyan gondom van az első résszel, hogy akárhányszor egy "Szentély"-re kattintok a karakter ahelyett, hogy aktiválná, elszalad ellenkező irányba. Tipp a megoldásra? (Ez egérrel és kontrollerrel ugyanúgy jelentkezik)
  • MerlinW
    #397
    Azért van 20% kedvezmény, mert megvan neked az első két rész. Lásd Neocore facebook oldala.
  • Deathskull
    #396
    Azt meg tudnátok mondani, ezt miért csinálja a játék? Akár a legmagasabb, akár a legalacsonyabb beállítás mellett, teljes képernyős és ablakos módban is ugyanilyen. A Constructor karakterrel vagyok, amint Gun Platformja a képbe kerül, beindul a stroboszkóp. (AMD 8670M 2GB VGA+AMD A10 5745M CPU+ 8610G APU)
  • Béluska74
    #395
    Ha jól olvasom a fórumokat akkor azért van rá ez a 20% árengedmény mert valami gebasz van a játék meg a steam körül. A támogatott nyelvek között ott van kis hazánk ékes szókincsének élénk használata. Várok vele egy vagy két napot és belekezdek...
  • Béluska74
    #394
    Amit én vettem abban egy kanyi Magyar szó nincsen. A mentés én nem bírtam áthozni,de még nem sokat bajlódtam vele.
  • lafi19
    #393
    Van benne magyar nyelv mert sokan írták hogy nincs a stemes verzioban?

    És be lehet importálni az elmentést a 2-ből?
    Utoljára szerkesztette: lafi19, 2015.05.23. 07:04:30
  • Béluska74
    #392
    Jaaaaaa..... és hol van ebből a Magyar nyelv?
  • Béluska74
    #391
    Amikor megjelent kb. az első órában még 10.99 Euro volt az ára,na ez ma reggelre lement 8.79-re.


    Nem bánkódok emiatt kedvelem a sorozatot,Magyar a fejlesztő csapat is és biztos vagyok abban,hogy pár kellemes órát fogok ezzel a játékkal is tölteni.
  • MerlinW
    #390
    Steam-en 9,89€.
  • Béluska74
    #389
    10,99 -ért beszereztem és már javában települ is. De sajna csak reggel tudok belekezdeni mert mennem kell dolgozni. Még jó,hogy itt van a hosszú hétvége.
  • IMYke2.0.0.0
    #388
    15 euróról tudok.
  • Béluska74
    #387
    Kb. 20 óra múlva megjelenik a játék harmadik része,de a Steam-en még nincs beárazva. Viszket a tenyerem. Az előző két részt végigjátszottam vagy két-három alkalommal. Jó lenne tudni,hogy mennyibe fog kerülni.
  • Fpocok
    #386
    A skilleknél kell pontokat rakni a varázslatokra és akkor azok hasnzálják a manat. Van tűzgolyó, de azt hiszem a villámlás jobb.
  • Hegyirabló #385
    Tökre tetszene a játék, ha nem akadtam volna meg már az elején. Meg kellene ölnöm a vérfarkasok vezérét, de lehetetlen, mert a kísérőit mindig újrateremti, és ha meghalok, akkor a dungeonját elejétől kell csinálnom. Az meg eléggé frusztráló lenne, hogy az újratermelődő ellenfelekből tápoljam fel magamat, vagyis egy jó ideig csak farkasokat öljek. Egyébként a mana mire van? Nekem ugyanis nem fogy. Ha varázslásra, akkor hogyan kell varázsolni?
  • bon
    #384
    Nekem olyan gondom van a játékkal, hogy beimportáltam az első rész karakteremet, és ha az elsődleges fegyvert akarom használni (lőfegyver) ellemfél ellen rögtön kifagy a játék. Ha pl. hordók ellen használom úgy nincs gond, fegyver csere után is ugyanez a helyzett.
  • Frank99
    #383
    mingyá rendelek 3-at!

    Előtte meg veszek egy xbox one-t is...
  • foxxi
    #382
    I KÁNT VÉJT!
  • grebber
    #381
    The Incredible Adventures of Van Helsing megjelenik Xbox One-ra is!