16
  • Etinger
    #16
    De azért lesz happyend, ugye? :'(
  • Mister
    #15
    Thanos lesz. Izgalmas lesz. Sokkal erősebb/hatalmasabb, mint a Bosszúállók együtt.
  • pokolfiu
    #14
    néha az az érzésem, hoyg egyesek moziban csak nézik a vásznat, de nemnagyon fogják fel mi történik-hangzik el ott... ezzel a végpoénnal is csak vitték azt a fonalat, hoyg nem erőltették a poént, s így jobban "durrant". nem vagyok marvel rajongó, sőt Thor kifejezetten nem tetszett, s Hulk se nagyon, a Vasember kicsit, de így ez a film nagyonjó lett.
  • WoodrowWilson
    #13
    Max a nézőket hallhatod. A szereplők nem beszélnek. Eleve a jelenet abszurditása a poén.
  • fergusonpapa
    #12
    de semmi poén semmi beszólás? mert hallok valamit csak nem értem..
  • dresden1
    #11
    Esznek.
  • fergusonpapa
    #10
    nagyon rossz minöségű.. nem tudja valaki elmondani mi történik?
  • WoodrowWilson
    #9
    Amúgy megtanulhatnátok már, hogy a Marvel filmeknél nem szabad a stáblista elején felállni.:)
  • WoodrowWilson
    #8
    Itt van egy videó róla. A link természetesen spoileres.
  • cstommy
    #7
    hogyis fogalmazzak... asszem én elöbb mentem ki a moziból :D arrol nincs valakinek linkje?
  • WoodrowWilson
    #6
    Az, hogy visszautal a jelenet Stark egy korábbi poénjára a filmben.

    @cstommy
    A magyarban csak az a jelenet van, ami minden más verzióban is, amiben a mostani egyik főgonosz beszélget a főnökével, vélhetőleg a második rész főgonoszával. De a stáblista után nincs semmi.
  • bcrics
    #5
    Most mi itt a Poén?
  • cstommy
    #4
    A magyaron nem volt valami + jelenet? abban mi volt?
  • pokolfiu
    #3
    hát azon sírva röhögtem a film végéig.... ;)
  • fergusonpapa
    #2
    nyikhaj isten :DDD
  • pokolfiu
    #1
    a burkolás... hatalmas... :D meglepődtem magán a filmen, hoyg mennyire jók voltak a poénok benne, s nem voltak túlzóak, erőltetettek...

    -off-

    hulk volt a legjobb, mikor loki nyomja a szöveget, azt egyszer csak elkezdi szónélkül baszkodni ide-oda, az meg kiterülve csak bambázik felfele....

    -on-