17
  • Zoliz
    #17
    Husáng amit a kezében tart Ridik.
    Azzal hessegeti a legyeket az izzadt hónalaja körül.
  • Zomil
    #16
    Én azért sajnálom, h nem konkrétan a 2. részt folytatják, mert sztem nagyon jo univerzumot hoztak létre és lett volna még potenciál benne böven.
  • Szefmester
    #15
    két kezes "tüskés" buzogány.. vagy valamiféle alabárd szerűség, de semmiképpen sem husáng..
  • bcrics
    #14
    Igen, sokkal inkább egy dorong ez.
  • IMYke2.0.0.0
    #13
    Azt a részt én is imádtam.
    A játék honosításának telepítője alatt is ez megy :)
  • csabipapo
    #12
    Imádtam mind a két részt. Remélem ebben se fogok csalódni,mert eléggé Bad Ass-nek néz ki!
  • zsimborgo
    #11
    De hát a második részben nyert magának egy egész legyőzhetetlen hadsereget.
    Most meg husángokkal vagdalkozik.
    Lehet,hogy elment a hadseregével az első rész bolygójára és írtja a szörnyeket csak úgy gyakorlás és kedvtelés képen...
  • pokolfiu
    #10
    és nem husáng, hanem csont(ok), s ha jól nézem koponya van felül, két méretes szemfoggal... :D
  • cateran
    #9
    A cikkiro szives figyelmebe ajanlanam a husang szo jelentesenek megvizsgalasat...A kepen NEM 1 husang lathato....
  • cateran
    #8
    Kis grammarnazizas:D
    "Half-gram heavy on the back end"
    Az en kedvencem ez a 2 volt:
    "You made three mistakes. First, you took the job. Second, you came light – a four-man crew for me? Fuckin' insulting. But the worst mistake you made, merc … that's right. Empty gun rack."
    Aztan joval kesobb:

    "Let me guess. A five-man crew this time.":DD
  • zsimborgo
    #7
    Fúúú....
    Én fejből tudom az egész szöveget a második részből mivel anno ebből tanultam az angolt és csak ez volt meg nekem Angliában.
    half gram hevy in the back end:)
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    Mindkét részt imádom - előbbit több mint fél tucatszor, utóbbit csak 3-szor láttam.
    A fél órás rajzfilmet is ajánlom figyelmébe azoknak, akik még nem látták - az ugyanis átkötő epizód.
  • kriszwells
    #5
    Én is nagyon várom már, nekem nagyon bejött a 2. rész is. Első is jó volt, második meg tényleg más stílus és bár elsőhöz hasonló lenne az új az se lenne rossz, de ha a 2. részt folytatnák akkor az is, nekem az olyan univerzumteremtő rész volt, elsőben nem sok minden derült ki csak az a bolygó meg hogy valami történt ott, a 2.ban azért lényegesen több minden van, akár egy egész jó eposz is lehetne belőle.
  • a shot
    #4
    Sztem kifejezetten jo volt a masodik resz, nekem nagyon tetszett, pedig valogatos vagyok... izlesek es pofonok
  • pokolfiu
    #3
    nem volt az rossz a maga nemében, de inkább egy külön széria kb 2. darabjaként lehetne legjobban értelmezni... teljesen más irányvonal, de az sem volt rossz, sőt nekem kifejezetten tetszett, csak sajnos nagyon meg lett kurvítva történetileg és látványilag is...
  • Jawarider
    #2
    A szánalmas 2. rész után remélem ez jó lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #1
    Személy szerint, nagyon várom a filmet!