10
  • Omega
    #10
    Körökre osztott stratégia is lehetett volna.
  • Skynet
    #9
    Majdnem vonatszimulátor lett az F1 2011.....
  • Zombee
    #8
    Faszság helyett akkor elég lett volna az eredeti hírt linkelnie a cikk írójának :). Merthogy az a majdnem is csak majdnem majdnem...
  • IMYke2.0.0.0
    #7
    [Tény, hogy a cikk írójával gondok vannak, de azért nem kell minden hírénél azonnal fröcsögni - már unalmas -, hanem helyette érdemben mással foglalkozni, az adott témában.]

    A Torchlight érdekes keverék - ezt tudjuk, előfordulhat, hogy oda-vissza történtek plagizálások :)
  • Ender Wiggin #6
    Feltételezem a mostani elégedetlenség nem csak ennek a cikknek szól hanem a szerző munkásságának...
    Ami a linkhez tartozó angol nyelvű hírt illeti, az a képkocka, amit ők betűztek, számomra döbbenetes hasonlóságot mutat a 2-3 évvel ezelőtti Torchlighthoz. Csak nem pálgizáltak? :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #5
    Talán nem azonnal fröcsögni kellene a cikkre, hanem rákattintani a benne elbújtatott linkre...
  • Fresh Duke
    #4
  • Sheltem
    #3
    Én meg azt hallottam, hogy majdnem verekedős játék lett, de aztán inkább kártyajáték lett.
  • mindfreak
    #2
    Amúgy se döntögeti az oldal a nézettségi rekordokat, valami trükkel muszáj emelni az olvasottságon. :D
  • anubys1984
    #1
    "Majdnem FPS lett a Diablo III"
    "Szóval ezt a felvetést már az elején elkaszáltam, nehogy bárki fejében gyökeret verjen ez a gondolat."

    Csak én látom a kettő között a jókora különbséget?
    Komolyan kellenek az ilyen bulváros címek?