58
Az RTL Klub új reality sorozata.
  • Ironman2
    #58
    Akkor minek nézed ha szar?
  • Victor1103
    #57
    Akkora egy szar ez a műsor. Alávágják egy ilyen fos alá a mass effect zenéit több mint röhejes..
  • TDC Geronimo
    #56
    előtte dugtam volna, utána ástam volna csak el.
  • Ironman2
    #55
    Nem a rokonuk.Majd kiderül a végén
  • Victor1103
    #54
    aztakurva :DDDDD
  • K Ace
    #53
    És elástam volna a kert végében.
  • K Ace
    #52
    Kis kurvát agyonütöttem volna régen.
  • Ironman2
    #51
    Nem bírok már a nevetéstől
  • Victor1103
    #50
    Ez a mai rész mekkora LOL:D
  • Ironman2
    #49
    Hát azért jobb müsor mint az a homár fridi amelyik szégyent hoz a legyen ön is milliomosra.Végre egy nézhető alkotás.
  • karajjj
    #48
    egyébként a mai rész promójában voltak csöcsök, tessék nézni
  • karajjj
    #47
    honnan tudod? mindenki máshogy reagálna egy-egy ilyen dologra
  • IXEMGabeo
    #46
    fél füllel belehallgattam, de ez egy bújtatott szappanopera...A valóság nem ilyen és nincs ennyi ordibálás, mint amiket ezek a szánalmas amatőr színészek játszanak...
  • Ironman2
    #45
    Az összes rész jó volt idáig!
  • matyi0323
    #44
    Ez a mai rész még jó is. :D
    Még komolyan oda is figyelek basszus :DD
  • Ironman2
    #43
    Mai részhez ami most megy:
    szerintem aki meghalt öreglány,annak a lánya adott be neki még egy inzulint. Gondolom megtudta a végrendeletet.
  • Atisz #42
    Tegyük hozzá, nem nehéz. Egyébként a legjobban a nézőket alázza az rtl-klub.
  • commissioner
    #41
    Alázza a konkurenciát az RTL Klub amatőr szereplős sorozata
  • karajjj
    #40
    ma különös szar színészek vannak :D
  • Krisztiam #39
    de utálom a retek klubbot..
  • highlander15
    #38
    Hát nagyon-nagyon...(és itt még ezer nagyon-t képzeljtek el)amatőrök,tegnapi adásba belenéztem,és hát eléggé tré.
  • karajjj
    #37
    nem velük történt meg, amatőrök újrajátsszák a sztorikat
  • Ironman2
    #36
    Én most néztem meg a tegnapi adást.Hát mit ne mondjak nem lennék a helyükben az biztos.GYerekeket sajnálom majd mikor megtudják az igazságot
  • Ironman2
    #35
    Megtörtént velük az eset.Azért jól eljátszották.
  • Effe88
    #34
    mi a franc ez???:D:D
    ez valami saját fejlesztés vagy valami külföldi copy???
  • Broafka
    #33
    micsoda színtársulat :D a gyerek egy gyönyörűen betanult szöveget mond fel. Még ez az apa a legtermészetesebb az egész társulatban. Ezt most komolyan elhiszik az emberek, hogy ezek megtörténnek, vayg mire gondolnak?
  • Ironman2
    #32
    Ez nagyon fáj.Ekkora egy marhaságot!
  • karajjj
    #31
    mindig ez lesz, hogy bevezetnek valamit, aztán kiderül, hogy nem úgy van és sokkal nagyobb a kavarás?
  • xido
    #30
    hát ott az elcserélt lányok amcsi sorozat is..nem lehet légből kapott sajnos az eset
  • kill3r21
    #29
    nah megvolt az első rész, szerintem elég korrekt "reality" szerintem már az első részben elég durva témát feszegettek....szerintetek ilyen lehet?
  • Atisz #28
    A német RTL-en lehet :)
  • trident
    #27
    Tényleg! Igen, az is jó volt, de nyilván nem illett az "arculatba".

    Amúgy azt gondolom, már túllépett a két nagy kereskedelmi tv a nézői igényeken, nem igényt akarnak kielégíteni, hanem formálni.

    Csak részben kapcsolódva, 3:10-ig nyugodtan beletekerhető, 7:22-től különösen finom:


  • Ironman2
    #26
    Amúgy régen voltak szinházi közvetítések az RTL-en is.
  • Ironman2
    #25
    Ez egy biznisz.Ha színházi közvetítés lenne,akkor tuti hogy a tv2 olyan müsort ad le,ami átcsábítja a nézőket.Ezért nem kockáztatnak.Itt milliók pörögnek a háttérben a reklámbevételekből.
  • Atisz #24
    Na igen, de egyszer azt is lemérték, hogy az "üres" képernyő elé is leülnek az emberek, meglehetősen sokan. Miért? Mert megszokták. A szert is meg lehet szokni.
    Hagyjuk ezt az "erre van igény" dumát. Mikor kínáltak alternatívát, mikor adott a Retek színházi közvetítést?
  • Atisz #23
    Ha leszámítod, azt, hogy a Házon kívül is keményen politikai töltetű (néha-néha 1-2 "szívszorító sztorival nyakon öntve) akkor az is kiesik a képből (félreértés ne essék, nem a politikával van bajom, csak azzal amikor valaki az objektivitás álarcába bújva propagál valamit elfogultan az egyik oldal felé húzva).
  • Atisz #22
    A Retek-klub a magyar televíziózás legalja és ez a műsor csak rátesz egy lapáttal. Mióta nincs Fábry, nincs mit nézni a csatornán.
    Remélem pénzt kaptál ezért, hogy nyitottál a műsornak egy topikot. Ha viszont önszántadból tetted, részvétem.
  • Calver
    #21
    meg ott van még a 12 perc reklám mellé 6 perc "ajánló" is legszebb tudomásom szerint, főleg mert "import" sorozatok általában 42 percesek.
  • immovable
    #20
    Magyaroknak magyar szart! Aki a valóvilágot megkajálja annak ez a moslék is jó lesz.
  • Narxis
    #19
    Ja azok tényleg jók mondjuk. Volt még a XX. század asszem, az se volt rossz, persze este 11-kor nehogy valaki nézze, aztán megszüntették.