24451
sybbf8.jpg
Hivatalos oldal :: Hivatalos facebook :: elderscrolls.hu :: Tamriel Történelmi Tudástár :: Magyar guildek @ ES HQ
TÖRLÉSRE KERÜLŐ HSZ-EK: TROLL, OFF, SPAM, FLOOD, SZEMÉLYESKEDÉS, KÖZÖSSÉGBOMLASZTÓ VISELKEDÉS

MAGYAR SZÖVETSÉG

ELDER SCROLLS ÚTMUTATÓ

  • PiszkosFred
    #24211
    Lehet nem adtad meg le, nezd meg nem e aktiv. Vagy, lehet reggel 8 utan adtad le, mar a reset utan. Vagy bug :)
  • Irgum76
    #24210
    már csináltam dialyt belőlük de most akkor lehet nem resetelt a többivel együtt vagy nem tudom
    ja épp Summersetbe vagyok de nem a crafterrel majd átmegyek azzal is úgyis lejárt a varázsfőzetem
  • PiszkosFred
    #24209
    Ekszereszhez kell a tutorial, azt Alinorban (Summerset fovarosa) tudod megcsinalni, utana ott lesz a hirdetotablan az is.
    Alkimi az alapjatek resze, annak a tutorialjat ugyanugy Millenith vagy Telano (vagykik) adjak, aztan jelenik meg a daily a hirdeton.
  • Irgum76
    #24208
    :D

    na megnéztem mi potyogott 4db lila Toothrow páncél :D

    az ékszerész és alkimista dalyit hol lehet felvenni?
    Utoljára szerkesztette: Irgum76, 2024.04.04. 20:15:43
  • Plata
    #24207
    Bakker,akkor én is sietek fel,mivel Fred írta hogy red alert van így épp a borgot gyepálom. :D
    Ciki hogy magamtól nem vettem észre,pedig fent vagyok. XD
    Ui:olyan rossz kávét főztem hogy tuti éjfélig dungeonozni fogok. :D
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.04. 20:09:54
  • Irgum76
    #24206
    ja és megvolt az első sikeres veterán dungim :) (második próbálkozás vettel)
    még nem néztem mit lootoltam de mind lila volt és nem kevés
  • Irgum76
    #24205
    délután négytől
  • Plata
    #24204
    Én még nem voltam fent,már van évfordulós event?
  • PiszkosFred
    #24203
    worm cult az jo cucc, most esik majd mindenkinek, eladjak egyre olcsobban,aztan osszel mehet aranyaron :)
  • Irgum76
    #24202
    mondjuk én csak várom, hogy behívjanak dungeonra addig püfölök a többi zombival
    kraftok megvoltak esett rendesen cucc a dungeonból meg egy worm cult kard terv :) 100K-ért kitettem
  • Irgum76
    #24201
    mindenki jól szórakozik?
    bazz annyian vannak a dolomitnál, hogy meg sem tudtam ütni a főkolompost
  • Plata
    #24199
    Akkor jól gondoltam.
    Kivételesen.
    Tegnap találtam a kicsi wood elfem táskájában valami Mara vackot.
    Örültem mint a fene,csak egy kicsit félre gondoltam a dolgot,ahhoz hogy használjam köll egy másik player.
    Mondjuk nem is tom hogy nem gondútam rá hogy a házassághoz két ember kell. :D
    Próbáltam rá dumálni a társamat hogy álljon már kötélnek,de nem vót hajlandó. XD
    Igaz csak másik játékossal működik,de próba cseresznye.
    Hátha ESO-ban is működik a bug aurám és összejön. :D
  • Plata
    #24199
    Kiváncsi leszek milyen újdonságok jönnek.
  • PiszkosFred
    #24198
    Pontosan, junius elso heteben lesz belole crownert megveheto DLC, ha megjelenik a Gold Road chapter.
  • Plata
    #24197
    Gondolom necrom akkor lesz elérhető Crown-ért ha ki jön az új kiegészítő nem?
  • Irgum76
    #24196
    csak fura volt mert szoktak róla küldeni valamit most pl az orkosnál daily reward-ként adták meg
    na mindegy igazából a Necront kerestem azt nem lehet megvenni crown-ért?
    gondoltam esik egy kis gold a eventből beváltom crownra és lehívom a Necront
  • PiszkosFred
    #24195
    Igen, de csak azert, mert most jottel vissza es most lattad meg, egyebkent jo par eve mar, hogy ingyenes lett mindenki szamara.
  • Irgum76
    #24194
    az csak nekem új, hogy az Imperial City dlc free?
  • Plata
    #24193
    Tegnap megint volt mázlim két lead-hez,kiskarival esett,egy sárkány tojással meg házba craftiong station,méghozzá főéshez,aminek nagyon megörültem,csak mint kiderült a főző állomás nem olyan mint a husvéti sárkány. :D
    Mind a kettő sárga lead volt,de amíg a sárkányt egyből kiáshattam,sajnos a főzőállomásnak csak egy szeletkéjét kaptam meg,pedig annak igazán örültem volna.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.04. 08:23:23
  • Irgum76
    #24192
    jah :D
    oké megpróbálom befarmolni
  • PiszkosFred
    #24191
    hat,

    2x gyuru
    1x amu
    2x1kezes vagy 1x2 kezes

    es mindjart meg is van az otos bonusz ugy, hogy kozben nem okoz gondot az, hogy az armor resze heavy :)
  • Irgum76
    #24190
    nem rossz ötlet viszont heavy, sajnos így is folyton kifogyok staminából egy-egy húzósabb bossnál
  • PiszkosFred
    #24189
    Kozben megneztem, hulyeseget irtam, mind a szett, mint a magelight a Major Savagery and Prophecy buffot adja, igy az egyik eleg. De a medusa sett Arx dungeonbol nem rossz, igy lenne ket 5-5 darabos szett rajtad, mindketto egekbe emelne a crit%-ot, de kozben az egyik novelne a crit dmgt is. Es az Arx meg akar szolozhato is, normal szinten.
  • Irgum76
    #24188
    hát elég sok maradék szarság van a kraftolómnál de ebből három darabot engedne upgrédelni úgyhogy gáz
    "es a mage guild skill farol a mage light vagy mit" az klafa lenne csak 5 gombom van amik már foglaltak
    Utoljára szerkesztette: Irgum76, 2024.04.03. 20:01:11
  • PiszkosFred
    #24187
    Az jo kis dungeon szett (tedd hozza meg a medusa ot darabjat is es a mage guild skill farol a mage light vagy mit (elso skill) rakd ki actionbarra). Barmit upgradelhetsz narancsig, nincs kivetel. Ha tetszik es meg akarod tartani, akkor a rendszer engedi. Nem lehet, hogy lockolva van, eladas es/vagy betores/deconstruct elleni vedelem miatt?
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.04.03. 19:46:52
  • Irgum76
    #24186
    köszi közben nekem is eszembe jutott hátha tápolható a kék
    most próbálom mert sajnos nem mindent lehet felhúzni
    Toothrow Set-em van kritikálra mentem rá 37% és 14% a bónusz sebzés (jelentsen ez bármit is) :)
  • fluency
    #24185
    A legegyszerűbb, ha veszel vagy gyártasz. :)

    A nehezebb kérdés, hogy milyen set az ami kell. Értelem szerűen a kraftolható set a legegyszerűbb. A többi az esik valahol valahonnan.
  • PiszkosFred
    #24184
    Vagy normal dungeon kekjeibol csinalsz lilat (vagy upgrade a munkapadoknal vagy reconstruct a Transmute stationnel, elobbi crafting nyersanyagot ker, utobbi transmute kristalyt ES nyersanyagot, viszont szabadon valaszthatsz a traitek kozul), vagy veteran dungeonokbol szedsz lilat, vagy gyartasz munkapadoknal lilat.
  • Plata
    #24183
    Igen.
    De nagyon nem komálja a játék hogy steames az accom,mindig kitalál valamit amivel bosszanthat.
  • Irgum76
    #24182
    egyébként hogy tudok szerezni lila settet?
  • Irgum76
    #24181
    én kipróbáltam a veteránt hát estem-keltem de nem volt gáz egészen az utolsó bossig ott azt már nem sikerült megcsinálni velem ötödszörre sem úgyhogy kiléptem
    lootból sem esett igazán semmi jó lilák de nem nekem való egyik sem
  • PiszkosFred
    #24180
    Es sikerult?
  • Plata
    #24179
    Ne tudd meg mit szenvedtem vele.
    Legalább harmincszor próbáltam belépni az accomba a honlapon,de nem akart engedni.
    Ilyen dumákat nyomott hogy még nem léptem be erről a gépről engedélyezzem meg az anyám kínja,azért hátrány a steames acc.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.03. 18:11:21
  • Plata
    #24178
    A pibe,akkor benéztem.
    Megnézem mégegyszer.
  • PiszkosFred
    #24177
    Most regeltem, friss alienware accal behuztam. Az alapjatekhoz kell Tier 3, ket giveaway van, a masikra kattints ra es huzd be a kulcsot. Ha nem sikerul, szolj, szereztem egyet pluszba neked.
  • Plata
    #24176
    Nos inkább a scroll érdekelne,de nekem ahhoz is t3-at kér.
    Tavaly nyáron megbolondult a böngészőm,nem tudtam bejelenzkezni,mert nem jelent meg az hogy nem vagyok robot vagy mi a túró.Végül telefonról sikerült ha jólemlékszem,de attól meg resetelték az accom.Azóta megint nullás de ősöreg accom van.
    Mostanában minden szabad időmben ESO-zom,na persze ha végeztem STO-ban a napi 3 karival. XD
    De az nem sok idő,feltéve ha nem állok le pofázni,ami esélyes.
    Mert imádok pletykálni és képes vagyok félnapot elcsetelni.
    Husvétkor rá is csesztem,ESO-ban le járt két órás xp scroll és nem csináltam semmit csak a guild cseten dumáltunk. :D
    De most húzok három karit is,van még egy nekromancim,ami 40-es,egy aranyos wood elf macibűvölő azt hiszem 33,meg egy cuki birodalmi gárdista,vagyis templomos.Azt hiszem ős is 33.
    Templar irtó vicces,nem gondoltam volna,sosem volt még templarom,mert azt birodalmi karival akartam csinálni és az még nem volt meg.
    Jókat lehett trollkodni a képességeivel.Bár medium ruhában van azért elég jól bírja.
    Heavy ruhát szerettem volna neki igazán,de úgy látom ESO-ban az csak tankoknak van,küldizésre meg faszedésre inkább dps való.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.03. 17:10:32
  • PiszkosFred
    #24175
    Azt meg odaadjak mar szinte ingyen most, nincs 5 euro sem akciosan az alapjatek. A scroll tobbet er, foleg altokat huzni, a 150%-os meg plane, mert az olyan, hogy nem ketyeg, ha offline vagy.
  • ntex
    #24174
    A 3db +150%-os XP scrollhoz nem kell, meg a community eventhez sem. Adnak ESO alapjátékot is, ahhoz kell csak a T3 fiók.
  • Plata
    #24173
    Alienware arena honlapján van ESO giveaway.
    Tier 3+ fiók kell hozzá,sajnos az enyémet tavaly lenullázták,pedig t5 feletti volt.
  • Plata
    #24172
    Most azt hiszem a 30 éves évforduló miatt van.