1605
Company of Heroes 2

• Gascan
    mar regen jatszottam de nem emlekszem h ilyen gondjaim lettek volna.. sot nekem kifejezetten tetszett h ki kell taktikazni ... en ugy emelszem h lehetett menteni
  • Anonymusxx

A kampány alatt nem lehet menteni, ha valamit elrontasz teljesen az elejéről kell kezdeni, a küldetések alatt sem lehet menteni.
    van 3 csapatod ha az egyik meghal, nem tudod visszahozni. Nem lehet korlátlan egységeket létrehozni a játék alatt, nekem már kb 30 egység után kiírja hogy ennyi , gondolom túl sok embert vesztettem a korábbi játékoknál. Pontokért cserébe lehetne növelni az embereimet, de az már rég elfogyott.

Most veszítettem el a 2. csapatomat. Kb a 3. csapatomnál lehet vagy 20 ember, ezzel kéne legyőznöm kb ezer egységet, ennyi lehet a maradék 6-7 térképen. Azt hiszem hogy ennyi volt, nincs annyi időm hogy teljesen elölről kezdjem az egészet...
  • Gascan
    nekem nem tunt tul neheznek
  • Savaran
    1100 órám van benne, és még csak el sem indítottam a kampányokat :D
  • Anonymusxx
    company of heroes 2 ardennes assault -t kicsit elbaszták, olyan nehéz lett, kb mintha az alap játéknál 2 szinttel feljebb lenne a nehézségi szintje.
    Már irritálóan nehéz, pedig ma csak a 2 csillagos helyzeteket próbálgattam...
  • Baker1
    De ne feledd, hogy első fordításuk és korábban még nem volt hasonló típusú játék, amelyet fordítottak volna.
  • Savaran
    Borzasztó amatőr a fordítás, látszik katonai berkekben nem járatos a készítő, pl Sturmpioneer= Rohamutász! stb stb
  • chris0000
    ide kell rakni a magyarítást...C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Company of Heroes 2\CoH2\Locale\English
  • chris0000
    hi.nem tudom ki a csapat,de elkészültek a fordítással! :)
    "Sziasztok! Elkészült a Company of heroes 2 magyarítása!
    A magyarítás az alábbiakat tartalmazza:
    -Company of heroes 2 alapjáték teljes fordítása
    -Company of Heroes 2: Ardennes Assault DLC 90%-os fordítása"
    COH2hun
    Köszönjük!

Utoljára szerkesztette: chris0000, 2017.01.21. 10:08:09
  • jocika
    Betojás, cirka 2800Ft-ért a teljes CoH, épp ahogy írtad! Köszi!
  • kerla
    köszi és tényleg, egész pakk lejött, jó ár volt!!
  • MarkBlade
    Pár év viszonylatából 1000%..
  • kerla
    tényleg enniy? mi a garancia, hogy jön a kód?
  • s1lkforrent

Humble Company of Heroes Anniversary Bundle

10 dollárért a játék és az összes DLC + exkluzív álcafestések, zene, artbook
  • Gascan
    nem valami nagy a porges mostanaban a jatekpiacon ...
  • bgabor911
    Az utóbbi két hétben 7000 játékos van fent általában(steam charts szerint), ez szerintem a Starcraft2-ő után a legjátszottabb RTS a piacon.
    Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2016.07.10. 11:28:57
  • Savaran
    3-5000 játékos van fent általában
  • lacinkacinka
    Oké nyílván játszanak vele, csak elég kihalt a topic, azért kérdeztem :D
  • Savaran
    Ne haragudj, de ez ostoba kérdés volt!
  • lacinkacinka
    Üdv! Játszik még valaki a játékkal?
  • Savaran
    Ma reggel már jó volt a relic csinált egy hotfixet, mint valami amatőr modder :)
  • lacinkacinka
    Nekem frissítés után el sem indult! :D Ma megpróbáltam, ma már elindult. Remélem nem lessznek vele gondok majd.
  • Savaran
    Mainap jött egy 200mgbyt-os patch és azóta APCRASH-el leáll a játék :)
  • JaSoN HuNTeR #1582

Egy kis játék.
  • conshilla
    Sok oka van, hogy a CoH2 miért nincs olyan szinten felboncolva, mint az 1. rész. Az egyik fő ok, hogy az évente bővülő frakció paletta, az e mellett, de még nagyobb ütemben gyarapodó kommanderkészlet, az ezek után loholó balansz miatt nincs olyan, hogy tuti taktika, mert mire véres verejtékkel kidolgozol egy neked testhezálló módszert, már jön valami buzerálás, és kezdheted elölről a melót.
    A fansite-on egységleírások vannak, kommanderbemutatások vannak, de a fentiek miatt nem örökérvényűek, ezért nem is forszírozzák az aktivisták az ilyen leírások készítését.
  • chris0000
    fontos!
    tierenként van a kulcs,nem külön!
  • chris0000
    új humble!
    undefined
    3600Ft-ért benne van a COH:Complete Edition,COH2:Master Collection+az összes többi játék.
    elég jó pakk!
  • lacinkacinka
    Esetleg másnál is előfordult már ez a probléma?
  • Skaternorbart
    ha jól tudom vannak itt a fórumon akik a coh magyar fansite-ot szerkesztették. régen az első részhez nagyon részletesen megvolt minden és olyasmire gondoltam amúgy. igazából nem kezdőknek szól az a dolog, de azt hiszem itt az ingame események, példák mit hogyan és miért nincs annyira boncolgatva,inkább csak hogy "mennyibe kerülnek a kiegészítők, vettem egy játékot, vagy ez már nem ugyanolyan" témák
  • Savaran
    Nincs mit! Nálam még ez nem fordult elő bár én általában nem automatch-re megyek, haverral szoktunk játszani általában.
  • Savaran
    Nem értem hogy mire írtad amit írtál, most komolyan
  • Skaternorbart
    sorry valamit félrenéztem "mephike-nek szerettem volna válaszolni :) bocs
    Utoljára szerkesztette: Skaternorbart, 2016.03.22. 16:45:15
  • lacinkacinka
    Savaran! Köszönöm a választ!

Most olyan gondom van, hogy szeretnék online játszani automatch vs player és mikor rámegyek, hogy search, mindig visszadobja, hogy "you have been disconnected". Ez mitől van? Másnál is szokott ilyet, vagy nálam van a hiba?
  • Skaternorbart
    illetve az is fontos hogy használd a gyorsbillentyűket, és a gombokat mindig ugyanúgy használd!
    pl ha, gyorsbillentyűt használsz a gyalogos lehívására akkor mindig azt használd, ne felváltva az egeret és olykor a gyorsbillentyűt, mert kiélezett helyzetben befeszülsz hogy most melyik a gyorsabb :D
  • Skaternorbart
    érdekes de nem hangzik hülyeségnek, amit írsz. Komolyan itt a játékon belüli dolgokról csak a legritkább esetben lehet olvasni hozzászólásokat,
    de amúgy azon múlik elmondom hogy bemagolod a pályákat és az egységek árát, ha ez megvan akkor egy frakciót használj amíg nem megy minden mint a karikacsapás, mert a gyorsaságon múlik aztán minden. képzeld el mintha előadást tartanál, ha mondasz egy ...ő...-t, vagy kettőt, akkor hamar bajban leszel.
    én így látom
  • Savaran
    Szia! Természetesen megmaradnak teljes mértékben, dlc-ket nem tudod kimásolni azt alapból tartalmazza a játékod, a dlc megvásárlásakor csupán aktiválod, ez minden másra is igaz pl álcafestés.
  • lacinkacinka
    Üdv! Olyan kérdésem van, hogy steamen vettem egy két kiegészítőt a játékhoz (parancsnok, és álcafestés). Ha pl újra kell telepítenem a rendszert és utána újra felteszem a játékot, akkor ezek megmaradnak, vagy újra benne lesznek automatikusan a játékba innentől kezdve, vagy meg kell vegyem újra őket? És mondjuk ki lehet a dlc-ket másolni mondjuk egy kűlső winchesterre vagy pen drive-ra? Sorry a kérdésért, de még új vagyok ebben a témában. Köszönöm előre is a válaszokat!
  • Lokker
    Prohardveren fórumon érdeklődj ott kevesebb a troll
  • Mephike
    Tudod ha kaptam volna egy olyan választ pl: "Jelenleg én a németekkel olyan taktikát játszom, aminek az a lényege, hogy (ide olyan jön, amiből én tanulnék) én ezért X és Y tiszteket javasolom neked, ami ebben a csomagban van. De a haverom azt a taktikát alkalmazza, hogy (...), ehhez pedig Z tiszt a legjobb. Itt és itt van pár videó az egyik legjobb játékostól, nézd meg miről beszélek."
    De ilyet itt hiába vártam, marad az, amit írtál, segítség nélkül saját erőből megtanulom amit kell. Részemről a téma lezárva.
  • Savaran
    Az hogy mit érdemes megvenni az a saját játékstílusodtól függ, javaslom előbb gyakorolj a játékkal utána dönts melyik tisztek kellenek!