107
A Black dizájnere és a City Interactive közös erővel repít vissza bennünket a nyugati frontra.
  • grebber
    #26
    Enemy Front Impressions (Gameplay)
  • grebber
    #25
    2014 tavaszán érkezik!
  • s1lkforrent
    #24
    Akkor minden rendben, igazi City Interactive féle "A kategóriás" játék lesz.
    Ez pedig pont meg fog felelni cat "fajtájának".

    Azért ahhoz komoly odaadás kellhet, hogy kizárólag olyan játékok készüljenek ott(az egész kiadónál!), melyek kivétel nélkül beleférnének a Rossz PC Játékok sorozat részeibe.
  • grebber
    #23
    Stuart Black és a City Interactive szakítottak
  • Look at the cat
    #22
    marad csak volt egy kis offolás
  • wardogzombie
    #21
    zárható...
  • Look at the cat
    #20
    te meg kérjél szüleidtöl valamit amit kitudsz írni aláírásodba :D
  • Look at the cat
    #19
    A kateg lesz
  • DeerHunter01
    #18
    Ehhez csak gratulálni tudok. Tudod mit? Nyomjad a B kategóriás sablonos játékodat és pusztulj meg a gép előtt, ha már az életben semmit nem tudsz elérni, legalább irtsál ki vagy 60 ezer katonát a monitor mögül.
  • ReszegKoldus
    #17
    Éljenek, nekem általánosságban a feketékkel semmi bajom.
  • Look at the cat
    #16
    Éljenek a feketék és Obama!
  • ReszegKoldus
    #15
    Ez miért égő? Szerintem nem kell elfogadnom/szeretnem egy ország ténykedéseit minden szinten azért, hogy egy ott lévő sportcsapatnak szurkolhassak.
    Ezzel kb azt mondod, hogy ha valaki elítéli hogy az USA országokat lerohan "békefenntartás" céljából (olajért), annak nem tetszhetnek az amcsi autók sem. Igaz, nem várhatom el olyantól, hogy ezt megértse, aki lenácizza akinek elege van az egy kaptafára készülő WWII-es FPS-ekből.

    Egyébként ha már idéztél, "féreg amcsikat kell kutya módjára leszedegetni hős vietkongokként". Na most "nyugati szemmel helyesen" ez a mondat nyilván féreg vietkongok és hős amcsik lenne, de mivel a háborút vietnam nyerte nem írhattam így :)

    Én a Packersen kívül sok amcsi dolgot szeretek, de többek közt a politikájukat és a magukat hős felszabadítóknak való beállítást nem.
  • Look at the cat
    #14
    Azért kurva égő vagy ember idézem a saját írásod "#9 amiben a féreg amcsikat" de azért egy Green Bay Packers lógod van

  • ReszegKoldus
    #13
    Érdekes megközelítés, annak fényében meg főleg, hogy nácikról egy szót se írtam.
    Az mondjuk igaz, hogy én nem veszem egy kalap alá a nácikat, és azokat a mezei német katonákat, akik ezekben a fajta játékokban általában lenni szoktak, illetve azokat se nézem nácinak, aki unja már a folytonos német gyilkolást.
  • Look at the cat
    #12
    ha jó a játék akkor bármiről lehet szó :D
  • Look at the cat
    #11
    +1 náci :D
  • Puhos
    #10
    Érdekes, hogy az ellenségbe egy fél tár lőszert kel lőni!
  • ReszegKoldus
    #9
    Az a baj, hogy a videojátékokat viszont nem a győztesek írják, különben lenne egy csomó játék, amiben a féreg amcsikat kell kutya módjára leszedegetni hős vietkongokként.
    Majd ha lesz egy 1956-os forradalmas játék, ahol végigmehetsz szovjet tankokkal Budapesten, szétlőheted a házakat és irthatod a gonosz felkelőket biztos nagyon fog tetszeni neked, mert a történelmet a győztesek írják.
    Röviden: a "te fajtád" nyugodtan kihalhatna
  • Look at the cat
    #8
  • Look at the cat
    #7
    A történelmet a győztesek írják nem a te fajtád , titeket csak kicsinálunk még a játékokban is mindig nah go home öcsi
  • Montanosz
    #6
    biztos érdekes játék lenne mert arrol szolna hogy folyamatosan vissza kellene vonulnod bár hogy győznél is az adott pályán

    meg így is elég sok a kis neonáci köcsög, ne adjunk alájuk még rózsaszín párnácskát is?))
  • DeerHunter01
    #5
    Nem unalmas még, hogy mindig a csúnyagonosznácik csodafegyverét kell hajkurászni? Mennyivel érdekesebb lenne, ha végre kapnánk egy játékot, amelyet a németek oldaláról mutatnának be. Persze ez aligha fog létrejönni, látom magam előtt, ahogy a sok zsindely hőbörögne...
  • grebber
    #4
    Videót nézve nem tudom ehhez minek kellett a CE 3 ,de igaz ha már licenszelték használják is!

    Remélem lesz ebből is kellő bevételük és látunk még a Citytől több játékot is!
  • Look at the cat
    #3
    nekem az a véleményem tököm kivan modern fpsel tényleg hiánypótló és jó játék lesz ez videó alapján :D
  • Look at the cat
    #2
  • Look at the cat
    #1


    Stuart Black neve egészen a közelmúltban megjelent Bodycount bemutatkozásáig jól csengett mind szakmai berkekben, mint az FPS-ek rajongóinak körében, hiszen az úriemberhez kapcsolódik az előző konzolgeneráció egyik legjobban sikerült lövöldéje, a Black.
    Miután a Codemasters döntéshozói szembesültek a Bodycount 50 körüli kritikai átlagával és siralmas eladásaival, egyszeriben forró lett a talaj Mr. Black lába alatt, aki sebtiben maga mögött hagyta az Egyesült Királyságot, és Lengyelország felé vette útját, ahol tárt karokkal várta a legnagyobb jóindulattal is csak közepesnek mondható játékairól híres, ám ennek ellenére jó eladásokat produkáló City Interactive.



    Black itt egy hiánypótló alkotás, egészen pontosan egy második világháborús FPS felett kapta meg a kontrollt. Érdekes, hogy néhány éve még túltelített volt a piac, ma már nagyítóval kell keresni az emberiség történetének legnagyobb fegyveres konfliktusába helyezett FPS-eket.



    Meghajtásáról a CryEngine 3 gondoskodik, aminek eredményéről magatok is meggyőződhettek az első képeket szemügyre véve. Azonnal fel fog tűnni, hogy a híres Farkasodú mélyén rejlő Enigma gépezet felkutatására irányuló akció során egymásra kísértetiesen hasonlító német katonákkal találkozhatunk. A cél a Harmadik Birodalom csodafegyverének megsemmisítése.



    A fejlesztők dinamikus és változatos küldetéseket ígérnek, amelyek ellenséges vonalak mögött játszódnak, tehát rajtaütésre, szabotázsakcióra, felderítésre, kémkedésre érdemes számítanunk.



    https://www.facebook.com/EnemyFront
    http://city-interactive.com/en/Games/Enemy-Front