129
F1 Online: The Game
  • Master91
    #129
    Ó köszi :D
  • Stockbauer33 #128
    HBD
  • Master91
    #127
    lol :D nem ment a szekèr,mi?

    kár èrte,fasza cuccott lehetett volna belőle kihozni, nem a bugmasters keze alà kellett volna adni.. :/
  • twi452
    #126
    Bezárták az egészet úgyhogy hiába nézed nem fogsz sokat találni :D
  • Master91
    #125
    Igazából lövésem sincs hogy mi a helyzet a játékkal, gondolkoztam 1-2 napja hogy meg nézem újra.

    Majd meg nézem holnap újra :D

    Félek hogy cheatereké a pálya..
  • drago14
    #124
    kihalt :S
  • nIsTv4n
    #123
    Sajnos több csalás is létezik már. Érdemes megnézni a Time Trial módot, ahol sokszor kezdő D-s autóval legyőzik a legjobb A-s köridőket. Ha ilyenkor kiválasztod Time Trial szellemautónak az ő idejüket, azt látod, hogy egy ideig úgy mennek, mint te, majd ugrik az autó, mintha lag lenne. Egy szó mint száz, versenyben is első vagy, egyszer csak második leszel anélkül, hogy megelőznének.
    De ha csalás, akkor ez a jobb, mert egyértelmű. Van azonban aki úgy csal, hogy sebességét növeli, mintha a KERS végtelen lenne. Ezt a különböző beállítások miatt nem nagyon lehet kiszúrni. Sajnos a Unity nagyon sebezhető, reméljük érkezik valami javítás.

    #122: a beállításokkal lehet faragni az időn, C kategóriánál akár 2 másodpercet is, B-nél A-nál ennél többet. De így sem jellemző, hogy az első helyezett leköröz 5-6 autónál többet, nem még az egész mezőnyt. Ott egyértelmű a dolog.

    Beállításoknál egyébként az egy jó tipp, ha mindig inkább a gyors kanyarokra, egyenesekre állítod be a kocsit. A többség a lassú kanyarokkal szenved amúgy is, így hiába veszed be te is nehezebben a kanyart, nem sokat buksz rajt, az egyenesben meg visszahozod. No ez alól viszont kivétel a Castle Hill, bár ott szinte mindegy mi a beállítás, minden a rajt utáni első kanyaron múlik.
  • Master91
    #122
    Volt, amikor láttam miylen pályán fogok menni pl. a szárnyakat visszább vettem, mert nem kellett akkora tapadás rá.
    Tehát lehet így is játszani, hogy mindig a pályára meg felelően állítod be a különböző szintű alkatrészeket, csak így pálya rajzáról nehéz meg állapítani. Valszeg azé volt buzi gyors, mert ő betudta már lőni.
    Vagy hack :D
  • TruckerDave
    #121
    Egyszer nekem olyan volt, hogy Medved ringen vezettem és egyszer csak azt adta ki, hogy valaki beért a célba, és aztán láttam, hogy fél perces körideje volt :O Úgyhogy valakinek a lökdösődés sem elég hanem már hacket kell bevetnie -.-
  • FlDutchman
    #120
    A legutóbbi futamomon az az érdekes helyzet állt elő, hogy csak az első helyezett ért be a célba. A többiek +1 kör hátránnyal, gyakorlatilag minimum 30 másodperccel lemaradva követték a nemzetisége szerint lengyel versenyzőt (sajnos a nevét nem jegyeztem meg).
    Shosoloza, Dél-Afrika. 49 másodperces körrekord (session best), B6-os kategóriában a 11. helyről startolva (nem egy B9-est maga mögé utasítva).

    Nem tudom, hogy sikerült máris csalni a játékban, de ezt az eredményt nehezen fogadja be az agyam.

    A leszorításnál meg szerintem jó megoldás lenne, ha akinek be van kapcsolva a DRS-e ghost módba menjen addig, és akkor biztos nem tudják leszorítani. (Más kérdés, hogy utána a kanyarban valószínű, hogy nem hagyja annyiban aki amúgy is paraszt és kapsz egy kis rammolást...)
  • oneal1
    #119
    nyomtam most egy fél órát a játékkal, komolyan mondom, hogy még élvezném is, de a sok idióta balf...sz, máshogy nem tud előrébb kerülni minthogy nekimegy a másiknak, elcseszi vele az egészet
  • nIsTv4n
    #118
    A készítok azt ígérték, erre találnak megoldást. A kérdés az, hogy milyen megoldást fognak találni, mert az ütközéseket a való életben is külön bizottság vizsgálja, ki a hibás, ki a vétlen, mekkora szankció szükséges.. Kíváncsi leszek. De a kedvetek ettol ne menjen el, aki ezért jön ide játszani, elobb utóbb megunja, és maradnak a normális játékosok.

    Egyébként aki játszik még a játékkal, vagy ismer olyat aki játszik, és érdeklik a hírek, egy esetleges magyar közösség (mivel a játék nem támogat szinte semmilyen közösségi funkciót, kell valami külso hely), az látogasson el a f1online.blog.hu oldalra.
    Ne háborodjatok fel azonnal, hogy reklám. Nem kell jönni, csak egy ajánlás. Mivel szinte sehol sem szedhetok össze a magyarok, néhány fórumban kell próbálkozni.
  • Master91
    #117
    Az a baj, hogy funnolni se jó, mert felcsapja az agyam, hogy ennyi tirpák van,hogy ahelyett hogy meg tanulná jól kezelni a pályát, inkább ki paszíroz a pályáról :D

    Remélem majd későbbiekbe ezt orvosolják, legyen végig ghost autó, vagy valami - pénz / exp hogy ha koccolgatsz... ( bár akkor megint én szívok, mert csődbe mennék úgy hogy semmiről se tehetek )

    valamit csak ki találnak...
    Vagy mondjuk már nagyobb szinten lenne ghost autó, és akkor tényleg az tud nyerni, aki tud játszani.
  • Kferro
    #116
    "Borzasztó, hogy 1# helyről 13-15. helyen érek be, mert néhány mocsok inkább letol a pályáról, mint hogy harcoljon egy jót."
    Na, tegnap ezt én is tapasztaltam. Futottam pár F1-es versenyt, s nagyon sokszor kilöktek. Én nem tudtam senkit odébb tessékelni (nem mintha a versenyzésnek ezt a formáját szeretném használni), viszont engem folyamatosan kilökdöstek.
    De nem csak a nagy tumultusban.
    Monza, a Parabolica előtti egyenes: 4. helyen haladtam az utolsó körben, amikor az Ascari sikánból kijövet, a KERS-nek köszönhetően jól gyorsítottam ki, majd utolértem, s előzni kezdtem a 3. helyen haladót. Hát nem nekem jött, amikor mellé értem? Kisodródtam, ő meg vígan haladt tovább.
    Nem picit voltam dühös.

    Az a baj ezzel a progival, hogy bármennyire is szeretem az F1-et, s bármennyire is vártam ezt a manager programot, nem hiszem, hogy hosszú távon le tudna kötni...
  • TruckerDave
    #115
    Ezen remélem változtatnak. Ha egy futamot is megnéznek láthatják, hogy valaki nem szeret tiszta eszközökkel nyerni -.- De én ezt még zárt bétában nem vettem észre, most nem tudom milyen sugallat jött hogy ezt be kéne állítani..
  • Kferro
    #114
    Ez igaz.
    Én azt sajnálom, hogy a kanyarodást nem lehet billentyűre átrakni, mert ez az egeres irányítás nekem nem tetszik...
  • Master91
    #113
    Őszintén szólva, azóta se játszottam, foglalkoztam vele, inkább meg várom a full verziósat. Meg remélem kezdenek valamit a rammolással.
    Borzasztó, hogy 1# helyről 13-15. helyen érek be, mert néhány mocsok inkább letol a pályáról, mint hogy harcoljon egy jót.
  • Kferro
    #112
    Sziasztok!

    Azt lehet tudni, hogy külföldön milyen a program fogadtatása?
  • Master91
    #111

    Köcsögje DRS+KERSZ-t úgy verte vissza a cél egyenesbe hogy lökdösött folyamatosan....be szopta akkor is!
  • Wlanseraf
    #110
    Egyébként ebben semmi manager elem nincs.. ez egy grindelős F1-es valami:)
  • Norberto91
    #109
    Egy kérdés: Nektek is sokáig regisztrál a játék, vagy csak nálam szívózik 10 perce...
  • Master91
    #108
    Mai nap nekem is laggolgatott. Majd jó lesz, még mindig csak béta....
  • repvez
    #107
    milyeneket laggol már és szaggat is , hát ez igy felejtős :((
  • Master91
    #106
    Próbáld ki a valós F1-es autókkal, ott ellehet lógni a sok gyökértől! Abba bízok, hogy nagyobb szinten már nincs az hogy ki lökdös a buzi gyerek, mert előzni - kigyorsítani képtelen...
  • Lokker
    #104
    Akadnak még gondok ezzel a játékkal de összességében jó lett. Inkább az zavar, hogy gyakran összeomlik a Unity player Chrome alatt. Esetleg tapasztalat más böngészővel vagy megoldás?
  • Master91
    #103
    https://www.f1onlinethegame.com/
    Katt a play! -re,beloginnolsz, és úgy jó lesz!
  • TommyC
    #102
    Valaki próbált már a closed beta accounttal belogolni?
    Mert nekem csak egy olyan képernyő jön elő ahol a profilt lehet testreszabni és fizetni lehet ... sehol versenyzés gomb v valami :S
  • Master91
    #101
    Ez már nyílt :D

    Egy valami idegesít. Mindig ki löknek / falhoz passzíroznak...én bezzeg senkit se tudok kilökni, érdekes :D
  • zzeN
    #99
    Nem rossz ez, el lehet vele ütni az időt.


    De azért van még mit csiszolni rajta, nehogy már egy marussia vagy hrt benne legyen a top3-ban:D
  • Master91
    #98
    Muszáj sajna.....W gáz, S fék esetleg :/
  • oneal1
    #97
    ezt muszáj egérrel tolni?

    kipróbáltam én is, bohóckodni nem rossz:D
  • Master91
    #96
    Na, mentem vele 2-3 versenyt, nekem tetszik. Ha meg szokom az irányítást akkor simán jó leszek. Kicsit a vissza fordítós kanyarokat nehéz bevenni.. :D
  • Master91
    #95
    Na, ki próbálom végre én is :)
    Már be lehet loginnolni és játszani, most tölt éppen. ( Bár kellett egy PW resetet csinálnom, nem akarta elfogadni a jelszavamat...)
  • Master91
    #94
  • oneal1
    #93
    nem ma indul a nyílt béta?

    még mindig coming soooon:)
  • Adam Jonas
    #92
    igpmanager.com?
  • Pluskast
    #91
    Én ilyesmikre gondoltam amiket lehetne folytatni:

    ez
    Vagy pl ennek az első és második része

    Ha ezen elgondolás mentén végre csinálnának egy igazi menedzser játékot nagyon boldog lennék. Mondjuk az EA sportos változatot kár, hogy nem folytatták úgy minta Fifa manager sorozatot.
  • Master91
    #90
    http://www.gpro.net/hu/gpro.asp
    Tessék :D Ennél jobbat nem hiszem hogy találsz.
  • Pluskast
    #89
    Mondjuk ezt a részét nem láttam, így már érthető a dolog. Amúgy tényleg nagy kár, hogy nincs egy vérbeli F1 menedzser játék:(
  • a.carkey
    #88
    Na igen! Alig találni elég gagyi autóversenyzős játékot, bezzeg F1 menedzserből zsákszámra adnak ki. :D