277




  • Gólya #117
    ehhez viszont egész nap a gép előtt kellene ülni, az meg azért kicsit túlzás:)
  • Ironman2
    #116
    Ha nagyon gyorsan ültetnék,akkor is a dáliával meglenne 16 tp másfél óra alatt.
  • Ironman2
    #115
    Na azért ezt is jól megcsinálták! A dália 5 perc alatt ad 1 tp-t,a vénuszkoráll meg másfél óra alatt 9 tp-t.Akkor melyik éri meg?
  • Ironman2
    #114
    Nagyon belehúztál Maxi,már a 14-en vagy! Kaptam utánad 114 tp-t
  • Ironman2
    #113
    Lehet hogy kifogsz majd te is ilyen ajánlatokat.
  • Maximus4
    #112
    Csókos vagy.Én a közelébe sem kapok:(
  • Boszy20
    #111
    Szomszédokat keresek. Boszy20
  • Ironman2
    #110
    Egyre jobb ajánlatokat kapok azért.300-400 tündértalléros megrendelések jönnek
  • Maximus4
    #109
    Azért nincs még piac,mert senki sem vásárolna csak eladna.Majd ha eljön az ideje,akkor bevezetik.
  • random001
    #108
    Akkor nekem az alapok kimaradnak. :D

    Nem kívánok több böngészős játékot. Elég lesz ez az egy úgy érzem. Nekem az ilyen játékok nem elég mozgalmasak úgy mond. De ebben megfogott valami. Talán a gumi grafika ahogy írta valaki lentebb :D
  • Maximus4
    #107
    Pedig az az alap,ha ezzel is játszol:)
  • random001
    #106
    Nem :)
  • Maximus4
    #105
    Farmerama-val nem játszol?
  • random001
    #104
    Köszi mindenkinek :)

    Kicsit fura nekem ez az egerészés a növényekkel, de majd elválik mennyire szeretem meg vagy nem :) Kicsit más fajta online játékhoz vagyok szokva, és azt biztos nem hanyagolom ezért, de majd igyekszem :D

    Amúgy mint minden béta verziós játéknál ennél is meg van a törlés lehetősége, de mindig kompenzálni szokták azért valamivel. Meg azért általában nem akkor szokták restartolni amikor már a java játékos jó nagy szinten van. Akik meg esetleg fizetnek be a játékba azoknak vissza szokták adni az uj acountra az addig elköltött pénz ingame értékét. Itt most értelem szerűen a varázskristályra gondolok.
  • Ironman2
    #103
    Angyaltrombitát le se tudom rakni!
  • Ironman2
    #102
    Felvettelek én is! Vasember72
  • Gólya #101
    jelöltelek
  • Maximus4
    #100
    Ne viccelj!Itt senki sem profi,mindenki csak most kezdte,ráadásul segítünk egymásnak ha kell,emiatt ne aggódj:)
  • random001
    #99
    Megelőztél. Éppen irni is akartam. Most így megfelel? Sory a kezdő bénázásért a következőnél már nem teszek fel buta kérdéseket :)
  • Maximus4
    #98
    Kattints a nevemre és után a + jelre,hogy jelenjen meg a zöld sapkaszerűség.
  • Maximus4
    #97
    Bejelöltelek.
  • random001
    #96
    Sziasztok.

    Szomszédokat keresek. :) játékban nevem Nemesis

    Az esetleges jelöléseket előre is köszönöm. :)

    Ma akadtam a játékra óriás szintet ne várjatok tőlem. :)
  • Maximus4
    #95
    Nem tudtam megvenni az imádkozó sáskát,nincs rá lóvém:(
  • Gólya #94
    sztem ott olyat kérhet, ami még nincs raktáron - vagy tévednék?
  • Gólya #93
    na most estem le a székről...illatos májmoha...anyám
  • Ironman2
    #92
    Igazad van! kösz!
  • Maximus4
    #91
    Én azokat elutasítottam.
  • Maximus4
    #90
    Igen,ez valószínű,mert nálam sincs mindenkinél sapka.
  • Ironman2
    #89
    Aha.Kösz szépen,kiscsibének,és karcnak elküldtem újra,és most már rózsaszin alul a sáv.Akkor úgylátszik hogy mind a két félnek meg kell erősiteni a kapcsolatot
  • Maximus4
    #88
    Az a lényeg,hogy az alsó sáv rózsaszín legyen,mert ha csak világos zöld,akkor csak barátlistád van.Ha rózsaszín akkor tudsz gratulálni neki szintlépéskor (ezért van ott a 'sapka' is) amiért kapsz tp-t.És nem utolsó sorban,ha meg lesz a Holdfény-liget,akkor a tündértársakkal tudod kipucoltatni,lásd szédült szántó.
  • Ironman2
    #87
    Némelyik feladatnál meg nem lehet látni hogy miket kell bedobálni.Nekem már 2 ilyen "üres" feladat is van
  • Ironman2
    #86
    Nekem a játék küldi ujra a szomszéd felkéréseket automatikusan,de rájöttem hogy miért,mert már minden szomszéd ikonjában van egy zöld sáv is.A régiekében nem volt ilyen sáv
  • Ironman2
    #85
    Akkor újra kezdjük.
  • Gólya #84
    tényleg...még "csak" 7. szinten vagy
  • ToCsEk
    #83
    fölösleges úgyis törölnek mindent :D
  • Maximus4
    #82
    Dehogy!Olyan lassan haladok:(
  • Gólya #81
    főnök nagyon hajtasz:D
  • Gólya #80
    orkok jobbak lennének?:)
  • ToCsEk
    #79
    mi érdekes ezen, szisztémával nincs bajom hanem ezzel a fos tündérországos gumi grafikával
  • Ironman2
    #78
    Érdekes,mert ugyanaz a szisztémája mint a Farmeramának,csak a grafika más.O_o