277




  • Ironman2
    #277
    Hát most sajnos nem.Majd talán egyszer.Köszi a szomszédoknak a résztvételt!
  • Maximus4
    #276
    Na mi van?Már senki sem játszik?
  • Maximus4
    #275
    Másnál is eltűnt a holdfény-ligetben egy rakat hely?A 12 szomszédom megmaradt ugyan,de akkor is...
  • Maximus4
    #274
    De jól néz ki ez az új Harry Potter növény:)

  • Ironman2
    #273
    Abból a tojásból még mindig nem tudom mi lesz,ami a térképen van
  • Ironman2
    #272
    Már nem béta!
  • Ironman2
    #271
    Az a bazi nagy lámpanövény meg kell ám oda! Mire én beültetek egyesével,meg learatok addigra elmegy a kedvem az egésztől.Hol van már a gyorsvetés?
  • Ironman2
    #270
    Hát ezt jól megkutyulták.Van ahova nem tudok kockát lerakni.A holdfény ligetben meg területen kivülre is le tudtam 2-t tenni
  • Ironman2
    #269
  • Maximus4
    #268
    Üdvözlet Tündérek!

    Nagy-nagy meglepetéssel szolgálhatunk a mai napon Számotokra!

    A játékba több újdonság is bevezetésre került, nézzük is, hogy mik ezek:
    Növekedtek a kertek, mostantól még több területen tudtok gazdálkodni (a Holdfény-liget teljes tisztán tartásához továbbra is elegendő a 12 tündértárs). Ez a Tündérvölgyben és a Holdfény-ligetben is egyaránt 202 darab 1x1-es méretű kihelyezhető területet jelent.
    Új növény került bevezetésre a 17. szinttől, ami nem más, mint a tündérgomba. A növény víz és tündérpor nélkül 2 órás érési idővel rendelkezik és betakarításkor egy 2x2-es méretű területen 11,6 tapasztalatpontot biztosít.

    Szintén említhetünk egy új növényt, mégpedig a 40. szinttől, ami nem más, mint a mandragóra. Ez a növény a maga 4 órás érési idejével 19 tapasztalatpontot biztosít minden learatott 2x2-es termőterület után.

    Végül, de nem utolsó sorban egy új fa is bekerült a játékba. Az újdonság neve mandulafenyő és a 22. szinten már meg is szerezhetitek. A fának elérhető az 1. és a 2. szintű fejlesztése is, melyeket megvásárolhattok a csodálatos csemetekertben.


    Reméljük örömötöket lelitek az újdonságokban.

    További kellemes napot, eredményes fórumozást és jó játékot kíván


    a FantasyRama csapata
  • Maximus4
    #267
    LOL

    Ki lett bővítve a terület:)Iron,ajánlom neked megnézni a holdfény-ligetben a 'kedvenc' tárgyadat:P

    Nálam ilyen:

  • Maximus4
    #266
    Én nem tudom,de,hogy játszottam vele az tuti:)
  • Ironman2
    #265
    Áh.Én a Sim City socialt várom inkább.Ilyenbe már nem kezdek bele.
  • random001
    #264
    Pedig hivatalos fóruma szerint, 2012.06.12.-én indult. Ezek szerint Te nyilván nem magyar nyelven játszottál vele, vagy nem értem. :)
  • Maximus4
    #263
    Én ezzel már legalább egy éve játszottam,de elég is volt:(
  • random001
    #262
    Itt az újabb béta:

    Rising

    Vagy lehet volt eddig is csak nem vettem észre...?
  • Ironman2
    #261
    Már jobboldalt is csíptek le a mezőkből a holdfény-ligeten
  • Maximus4
    #260
    Ja,nem azért mondtam,csak úgy.De biztos van olyan:(
  • Ironman2
    #259
    Vannak akik nem kedvelnek?
  • Maximus4
    #258
    Na végre valaki:D
    Megtörtént:)
  • Ironman2
    #257
    Amúgy nyomj rám légyszives egy zöldet,én is nyomtam rád!
  • Ironman2
    #256
    Ez csak grafikai újítás.Majd lehet megemlítik
  • Maximus4
    #255
    De ebbe egy szó sem esik arról,amiről beszélünk:O
  • Ironman2
    #254
    Ez meg a héten volt:

    Üdvözlet Tündérkertészek!

    A mai nap folyamán néhány apró hiba javítására került sor. Nézzük pontosan miről is lenne szó:
    Eddig a fejlécekben feltüntetett hosszú nevek és címek egymásba értek, nem lehetett kiolvasni őket (például a vetőtáblán szereplő növények nevei). Ezt a problémát elhárították.
    Sokan panaszkodtatok az aratáskor felszálló tapasztalatpontok téves mennyisége miatt. Ezt a jelenséget a Flash animáció hibája okozza. Többen jeleztétek azt is, hogy aratás után a tapasztalatpontokat visszavonta a rendszer, kevesebb összegyűjtött TP-tek volt, mint közvetlenül aratás után. Ennek oka, hogy az aratás animációja alatt egy terület learatására többször is lehetőségetek adódik. Ebből adódóan rossz tapasztalatpont mennyiség kerül feltüntetésre, melyet a rendszer egy kis idő elteltével korrigál a helyes értékre.
  • Ironman2
    #253
    Sziasztok Tündérek!

    A mai nap folyamán újabb újdonságokkal kedveskedett Nektek a fejlesztői csapat. Az alábbi javítások, újdonságok lettek bevezetve a játékba:
    A tündértár teljes mértékben lapozhatóvá vált, működik az előre és hátra nyíl
    A barátlistátok ezentúl szint szerint lesz rendezve (természetesen külön a tündértársak és a barátok)
    A megrendelt tündértársak ezentúl kapnak egy nevet is
    Ha meg szeretnétek hosszabbítani egy megrendelt tündértárs idejét, akkor ezentúl fel lesz tüntetve a költség és az idő
    A barátfelvétel során érkező üzenet megszűnik, tehát nem fogtok erről külön értesítést kapni

    További kellemes és hasznos fórumozást kívánunk!
  • Maximus4
    #252
    Akkor jó,megnyugodtam:P
  • Ironman2
    #251
    Bár annak a lámpásnak nem sok értelme van
  • Ironman2
    #250
    Már nekem is átalakitották! Most ahogy ujra beléptem.Keveseb lett a terület.
  • Maximus4
    #249
    Akkor ezt nem értem.Lehet,hogy köze van ahhoz,hogy van még két totál inaktív szomszédom?Azért ez elég vicces lenne:(
  • Ironman2
    #248
    Nekem is ott van,de van rajta üres mező
  • Maximus4
    #247
    Kérdés.Másnál is ilyen a holfény-liget?Nem kellene ott is földnek lennie?Úgy emlékszem,hogy oda is lehetett pakolni,de most nem engedi,pedig megvan az összes szomszédom.

  • Ironman2
    #246
    Az igen!
  • Maximus4
    #245

  • Ironman2
    #244
    Még csak a lények uránál tartok.DDD
  • Ironman2
    #243
    gyors voltál.én meg nem győzök ültetni
  • Maximus4
    #242
    Kész a sürgő-forgó feladatsor is,remélem hamar bevezetnek még többet.
  • Maximus4
    #241
    Bejelöltelek.Van egy pár inaktív tündértársam,ha neked is jó,akkor felveszlek majd valaki helyett.
  • slankard
    #240
    helló
    tündér társakat keresek akinek van szabad helye az jelöljön be most 18-ik szinten vagyok előre is köszi
    üdv slankard
  • Maximus4
    #239
    Kész vagyok az összes feladattal:(
    Nincs újabb elérhető újdonság,se ól,fa vagy növény.Még szerencse,hogy ma behoztak egy órás feladatsort,különben abbahagynám:(
  • Ironman2
    #238
    Na végre kisebb lett az a lámpás.DDD