195
Survarium MMO
  • tutituti
    #31
    Új honlap!
    http://www.vostokgames.com/ru
  • tutituti
    #30
    Ma Oleg Yavorsky ellátogatott az orosz KRI expóra amit Moszkvában tartanak.
    (Ő a Vostok Games PR vezetője).Ez az esemény a legnagyobb developer konferencia Oroszországban!Az elkövetkezendő napokban képözön várható!

    forrás:facebook survarium oldala
  • tutituti
    #29
    én linkeltem az elsőt de ez HD.
    gondoltam hátha érdekel valakit.
    Ennyire volt értelme maximum.
  • Rony94
    #28
    Nem! Ebben a topikban nézd a legelső kommentet. Ott van ugyanaz a videó amit te most belinkeltél tegnap. Szóval ennek sok értelme volt.
  • tutituti
    #27
    mármint?
    A cirill betűst?
  • Rony94
    #26
    Sasold csak a legeslegelső kommentet!
  • tutituti
    #25
  • tutituti
    #24
    Anno mikor full orosz,nem steames támogatással ment egy két hetes próbakör erejéig toltam.hihetetlen jó volt.sok bug de nagyon posztapok érzés.Most megláttam steamen.le is szedtem.Jó hogy pénz nélkül is lehet fejlődni és nem irreális az ha valaki csak úgy játszik hogy nem vesz semmit játékon belül "kemény" magyar forintokért!
  • lammaer
    #23
    Amúgy a Fallen Earthben meglepően jól kijön az elhagyatottság érzése. Az is egy posztapokaliptikus MMO, de akkora a térkép, hogy tényleg csak a városokban futsz össze emberekkel, de amikor a wastelandon barangolsz, már-már örömünnep amikor összefutsz egy játékossal (vagy PVP zónában pont nem örömünnep).

    Elég öregecske a cucc amúgy, de ha abban meg lehetett csinálni akkor sztem egy modernebb technológiájú frissen fejlesztett játékban ez nem lehet probléma.
  • Voltan
    #22
    Persze, de erre sem vennék mérget, az MMO piac is eléggé túltelített. Egyáltalán nincsen semmi garancia ara, hogy ez blockbuster lesz, sőt...

    Igazából egy új céggel kapásból MMOFPS-sel indítani szetintem nem jó ötlet, franchise ide-vagy oda.

    Ráadásul szerintem, amiket a kérdezz-felelekben leírtak az nem lesz elég ahhoz, hogy tömegeket vonzzon. De ne legyen igazam
  • tutituti
    #21
    MMO-kat úgy kell játszani hogy sok haverral és akkor az ilyen játékstílusú fiatal vagy idős trollerek nem fognak zavarni.

    Én is sajnálom a STALKER nevet,de így előre levonni a következtetéseket eléggé elhamarkodott.

    Anno amikor a stalkert elkezdték és űrben játszódó hack and slash akart lenni akkor sokan fújolták.Aztán újragondolták és lám mi lett belőle.
    Ott a stalker online is pl.Ha nem orosz lenne akkor biztos nekiálltam volna jobban,sajnos így eléggé nehéz.Lehet hogy nem szép(nem vagyok grafbuzi) de lekötött így is.
    Én ettől függetlenül várom mi sül ki belőle.Nem hiszem hogy egy rossz döntést akarnak hozni hogy a süllyesztőben tűnjenek el mint cég.Ezt kell figyelembe venni.
  • bgabor
    #20
    Én se tudom, mégis hogyan fogja hozni a Stalker féle elhagyatott posztapokaliptikus pusztaság érzést úgy hogy közben húsz tizenéves vérpistike rohangál körülöttünk és erősen noobozik az area chatben. A Stalker nem véletlenül volt single player játék.

    Tapasztalataim szerint a minden MMO-ban feltűnő agyhalott tizenéves kis szutykok bármilyen hangulatot és atmoszférát képesek tönkretenni.

    Mindenesetre kivárjuk milyen lesz a végleges cucc, de én ezen infók alapján nem fűzök hozzá túl nagy reményeket.
  • lammaer
    #19
    "Egy jól összerakott single-t nem überel semmi, fogják már fel."

    Bevételben gondolkodj mint a játékfejlesztők.. ;)
  • Voltan
    #18
    Hát erre azt kell mondanom, hogy ez alapján sem valami impresszív a dolog. Ráadásul a végén szerintem jó ha a fele benne lesz az ígérgetéseknek.

    Könyörgöm, hagyjuk már a p*csába az MMO-kat! Egy jól összerakott single-t nem überel semmi, fogják már fel.
  • grebber
    #17
    Kérdezz felelek
  • lammaer
    #16
    Olyan vagy mint vmi elkényeztetett amcsi királylány, aki mivel nem rózsaszín sportautót kap hanem kéket, egyből kiveri a hisztit.

    S2-ről semmit se tudtunk azon kívül hogy jön, ez a cucc simán lehet olyan jó vagy még jobb is. De még erről se tudunk szinte semmit.

    Relax, játsz vmi mást amig ki nem jön valami jó kis stalkeres cucc. Mondjuk toljad a Metro-t...
  • lpmaskmancick
    #15
    Szopattak minket azzal, jogy lesz STALKER 2, után decemberben szarakodtak, hogy feloszlik a banda, januárba újra összeálltak meg minden, erre véglegesen felbomlottak. Akkor inkább ne is legyen STALKER 2 vagy akármilyen adaptációja, hagyják meg az autentikusságot ennek a három résznek, és ne csináljanak akkor mindenféle folytatást, aminek sok köze nincs az igazi játékhoz.
  • Voltan
    #14
    Hah, ha már apokalipszis, nekem bizony megvan a Fallout 1 eredeti szép, dobozos verziója is ám.
  • Voltan
    #13
    Óhohó, ne érts félre barátom. A Mass Effect 2 és 3 collectors editionben van meg. Anno az egyet letöltés után utólag vettem meg. Skyrim, szintén day one purchase volt, ott nem a collectors, mert röhejes áron volt. Darkness 2 dettó. Alan Wake CE megvan x-boxon, engedtessék meg, hogy a PC verziót letölsem. Soroljam még? Van bőven. Nem vagyok warez huszár, csak azt akartam mondani, hogy ezek az alant említett sorozatok már annyira sem érdekelnek, hogy egyáltalán letöltsem őket. Ennyi.

    Egy kis kreativitást várok a fejlesztőktől, amiket mostanság leginkább az indie cuccokban találok. Tisztelet a kivételnek.
  • shaba23 #12
    " mostanság már arra se veszem a fáradtságot, hogy letöltsem őket"
  • Herold
    #11
    Nem baj, szeptemberben jön a Far Cry 3.
  • Voltan
    #10
    :DDDD

    Sajnos igazad van. A COD-oknál meg MOH-oknál mostanság már arra se veszem a fáradtságot, hogy letöltsem őket, hihetetlen módon hidegen hagynak. A vicc az, hogy mostanában - néhány nagy nevet leszámítva pl. Mass Effect, Skyrim stb - leginkább az Indie cuccok kötnek le.
  • grebber
    #9
    Kit érdekelnek ezek amikor van nekünk Cod 163, Medal of Honor 26 NFS 250 és a többi ragyogó világszínvonalú széria!
  • berczely
    #8
    Se új HL se új STALKER mi lesz még itt? A kedvenceimnek annyi...
  • KranaZoli #7
  • MerlinW
    #6
  • Loál János #5
    FB
  • grebber
    #4
    Ebből több pénzt remélnek!
  • KranaZoli #3
    Ez a STALKER név kicsúfolása lesz. Ha a STALKER 2-őt nem tudják megalkotni, akkor be kellene fejezni, nem MMO adaptációt csinálni belőle.
  • ScarY MAN
    #2
    +fav
  • tutituti
    #1
    A Survarium egy free-to-play MMOFPS lesz!

    Mivel az a hír terjed (valószínüleg igaz)
    , hogy a GSC Game World bezárt és a STALKER név is megszűnt,vegy a Bethesda kezébe került ezért a teljes team megalapította a Vostok games stúdiót ahol gőzerővel nekiálltak egy stalker féle környezetben játszódó és legalább ilyen hangulatú mmo-nak.

    Egy gamekapocs cikk szerint:
    Áthatolhatatlan erdők törtek utat a városok körül minden oldalon. Megvadult állatok és madarak támadtak az ipari létesítményekre, katonai bázisokra, raktárakra és erőművekre. A városok el vannak vágva egymástól, nincs vízszolgáltatás, nincs áram, gáz, a kommunikáció megszakadt. Az országok összeomlottak, anarchia terjed az egész világon. Most az erő diktál és a túlélés. Most új fajok jönnek létre a bioszférában, az állatok szándékosan teszik tönkre az emberi civilizációt. Furcsa növények és gombák telepednek meg a betonon és acélon. A világ minden táján tudósok keresik az okokat, meg akarnak birkózni az egész bolygót sújtó, burjánzó anomáliával, mely félelmetes sebességgel terjeszkedik.
    \"A Survarium koncepciója a következő lépés a S.T.A.L.K.E.R. ötlete után, amin már 10 éve dolgozunk.\" - mondta a projekt vezetője, Ruslan Didenko. \"A Survarium bemutatja az emberek túlélésért folyatott harcát, mely túllép a csernobili zárt övezetből és még messzebbre kalauzol el.\"
    A vezető designer, Aleksey Sytianov így beszél az alkotásukról: \"A technológia áll szemben a természettel, a racionalitás pedig a misztikummal. Egy ilyen összecsapás lehetővé teszi számunkra, hogy új oldalról mutassuk be a világunk aktuális történéseit. A Survarium olyan világba kalauzolja a játékosokat, amikor a civilizáció összeomlott, számos frakció jött létre, vannak magányos stalkerek, vadászok a fennmaradt vad és rendhagyó környezetben.\"

    Dev diary is van: