16
  • Zombee
    #16
    Nekem tetszett a Spawn, a Bohóc az egyik legjobb filmes karakter :). Viszont igen gagyi CGI jelenetek vannak benne.
  • gabeei
    #15
    Szép és jó, de félek, hogy olyan borzadály lesz belőle, mint a Spawn filmből :S
  • csimmasz
    #14
    Nekem is o ugrott be elsore, bar kellene rajta pumpalni jocskan
  • tteron
    #13
    karizmatikus pontosabban
  • tteron
    #12
    Hátha ilyen a rajzolt figura. Én elsőként Mickey Rourke-re gondolnék ő van ennyire karizmatius
  • AZTA
    #11
    De ugye nem egész nap matyizol a két kislány Dicapriora és Matt Damon-ra?
  • opeca
    #10
    Írtatok két tehetségtelen, pókerarcú balféket.

    Egyéb?
  • Mister
    #9
    Igen, vagy Momoa, nekem is ő volt az első jelöltem, vagy The Rock.
    De tényleg csak CGI-vel felturbózva, ezért kérdeztem, hogy ki. :)
  • G22
    #8
    Lobo lesz, aki király karakter, akkor szerintem az a béna Cavillos Superman 2-ben lesz..
  • Darth Sith
    #7
    sztem nincs szereplő aki ezt egy halom CGI nélkül eltudná játszani. Lobo karaktere olyan, hogy 2xer akkora mint superman vagy a többiek, mint egy mini hulk. erre max egy jay cutler méretű mr.olympia című testépítő bajnok lehetne jó, de mivel színész kellene rá, nyilván ilyesmi nem jöhet szóba, szval vagy CG-vel redensen megturbózzák, vagy ultragagyin fog kinézni...
  • Zombee
    #6
    Nem hülyeség. Sőt, rendezhetné is.
    Soundtrack szigorúan White Zombie-val.
  • scagnetti
    #5
    Szerintem meg inkább Rob Zombie
  • Zombee
    #4
    A rendező korábbi filmjei nem túl biztatóak, ráadásul a forgatókönyvbe is belepiszkít. Remélem szóltak neki, hogy az alapanyag nem PG-13 kategória...
    Túlságosan trash ahhoz, hogy szuperprodukció legyen, de túl sok a CGI-t megkövetelő rész, hogy olcsó only-DVD film legyen. De még nem késő lepasszolni Rodriguez-nek.
  • xido
    #3
    Nézz a fejére..Jason Momoa..megint rasta hajjal,mint Atlantiszon :)
  • Hedgehunter #2
    Vajon ki, Nicolas Cage....
  • Mister
    #1
    Lobo rulez!
    De... Ki játszhatná?