2514
  • Tarpi
    #2194
    a cset... multiban -szerintem- elszabadulna a pokol. :) a 90% csillag lenne.
  • Szabi #2193
    naja, mikrofonos dumát jó lenne tiltani egybe, meg normális "ghost mode"-os szünet se lenne rossz
    nameg akkor már cset is lehetne.. :D

    viszont ehelyett csak nagy csend van.... :-/
  • Tarpi
    #2192
    A legjobb a bekapcsolt mikrofonok. Ráadásul kell keresned egy nyugodt helyet, hogy a játékosokat tudd némítani.
    A 'szuper' menüjük annyira jó, hogy nagyon. Ha autót akarsz tuningolni, cserélni esetleg játékost némítani, akkor legjobb ha menet közben vagy egy félre eső helyen teszed. A crash képernyő, gyülekező és a futam előtti figyelmeztetések kidobnak a menüből, és ezek alatt nem is lehet visszalépni.
    A game megkér, hogy a következő futam előtt cserélj autót, de nem tudsz, mert a 12-ből 6 idióta megtalál és nem látsz mást csak az idegesítő crash képernyőt.
  • Szabi #2191
    én ilyen hibákat még nem tapasztaltam
  • Tarpi
    #2190
    49 óránál tartok, de egy hétig jegeltem. 10 perc után újabb jegelés jön.
    Eddig egy frissítés volt.
    - Utána megjelentek a cikk-cakkban laggoló játékosok, a fél térképet keresztül repülő civil kocsik.
    - Térkép szerint nincs ellenfél a közelemben, aztán egy villanás crash képernyő, majd kiírja hogy ki ütött ki.
    - A 4. futam vége előtt kidob valami errorral (nem figyeltem, talán connect).
    - Sajnos nem ritka, hogy kidob multiból.
  • SUNNY84HUN
    #2189
    nem rossz taliga sztem , jókat lehet csapni vele :))
  • Krisztiam #2188
    itt van az rr :)
  • Krisztiam #2187
    meg is találtam de ezt nem rakja be az autólistába?
  • goregrind #2186
    Baráti listával kapcsolatban van valakinek infója? Lehet normálisnak mondható verseny kivitelezése?
  • SUNNY84HUN
    #2185
    nm :)
  • Krisztiam #2184
    aham erre kösz :)
  • SUNNY84HUN
    #2183
    még ez is hozzá tratozik
  • SUNNY84HUN
    #2182
    nem erre gondolsz ?
  • Krisztiam #2181
    Land Rover hol van ebbe a játékba? még nem találkoztam vele
  • kastil
    #2180
    Szerintem ezek ribancok, ennél még az otherworld is EZERSZER jobb. Nevetségesen ovlassa fel a csávó amit a kollega leír.
  • IMYke2.0.0.0
    #2179
    Biztosan egy kartondobozra való tiszteletpéldányt kaptak.
    Ennyire nyálas tesztet még sehol sem olvastam / hallottam.
    A bicska meg akkor nyílt ki végleg, amikor a végén "kiüzent" a fanyalgóknak...
    Bekaphatja a lónak a termékét...
  • Maxtreme
    #2178


    Általában egyet szoktam velük érteni, de ez most nem az a pillanat. :)

    A vége a legjobb. "Táblák lezúzása, lezárt területek felfedezése, rendőrös üldözés... hmmm ez igen, bőséges mennyiségű tartalom."
    Ez manapság tényleg elég?
  • goregrind #2177
    Közel 40 óra van nekem a játékban. Full maxon van minden, szaggatást vagy kisebb "kihagyást" csak néha veszek észre. Az irányítást már megszoktam, szinte már fel sem tűnik, hogy hajóként fordul egy-egy autó. A multit nagyon ritkán tolom (csak unalomból néha), inkább single-ben bohóckodom sokat a rendőrökkel, és rámentem arra, hogy az összes autóhoz "beszerzem" a pro cuccokat. Értelme nincs, de elvagyok.....
    Sikerült túltennem magam a kezdeti sokkon, hogy nagyon de nagyon el lett baszva ez a rész (is).
  • kastil
    #2176
    ja tényleg meg fc is, naszarnibele, egykutya
  • TBTPumpa
    #2175
    AC3??? Az Ubisoft játék, de ne zavarjon...
  • kastil
    #2174
    szánalom ez az ea... ac3, mw2012, most fc3... basszák anyjukat még jó hogy warezhuszár vagyok
  • Krisztiam #2173
    hát olyat kéne megkérdezni, aki megvette a játékot :)
  • TBTPumpa
    #2172
    Már egy egész hónapja megjelent ez a szenny!
    Jött azóta hozzá valamiféle komolyabb patch, ami teljesítményjavulást okoz és esetleg az irányításon is csiszol valamit?
  • arty
    #2171
    :DD
  • IMYke2.0.0.0
    #2170
    Basszus, egyre gondoltunk :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #2169
    Ez naplemente? Inkább atomvillanás.
    A Criterionos srácok még nem álltak naplementében.
  • arty
    #2168
    ez nem inkább az a pillanat, amikor a város túlfelén taktikai atombombát robbantottak és megindult a lökéshullám?
  • samsung123
    #2167
    javult már az optimalizáció? pacthektől?(ha jött ki hozzá egyáltalán) mert ettől teszem függővé a megvételét
  • Szabi #2166
  • goregrind #2165
    Naplemente...

  • pxxl
    #2164
    hát de tényleg így van. most, hogy már megértette, hogy nem egy ujjal kell menni (nem mutatóujj "előre" nyílon, majd kanyarodáskor a balra gombon az ujj, hanem 3 ujjal), mostmár tök jól megy neki :D
  • DIESEL DOG #2163
    Keserű pirula nekünk, ám a kiskrapeknek nem... :D
  • arty
    #2162
    köszi :(((
  • IMYke2.0.0.0
    #2161

    [Gyakorlatilag, neki készült az új NFS. Tényleg.]
  • pxxl
    #2160
    (minime játszik, és összetöri a verdát)

    - apaaa tissssss...apaaaaaa!!! tisssss
    - jóvammá' látom ügyes vagy...
    - apaaaa!!!!
    - igen?
    - tisssss ninóó tisssss

    :DDDD
  • IMYke2.0.0.0
    #2159
    Kipróbáltam, de nekem nem tűnt el semmi.
    Sőt, ütközéskor visszaadja a korábbi animációs nézetet [alá Burnout]... :(
  • IMYke2.0.0.0
    #2158
    Sehogy. Mert nincs benne manuális váltó.
    Ahogy sok minden más sem.

    A kamera kezelésére már van MOD, de másra nincs és erősen valószínű, hogy nem is lesz - sosem.
  • pxxl
    #2157
    van benne sebességfokozat, meg fordulatszám mérő? :D
  • IbuMajer2
    #2156
    Hy srácok. Hogy tudom beállítani, hogy manuális váltóval toljam a játékot.???? :) :))
  • IMYke2.0.0.0
    #2155