2514
  • HTS s3rg1nh00
    #19
    nem teljesen igaz,az NFS:Porsche szerintem a legjobb,de tény h.a most wanted sem volt egy rossz eresztés...legalábbis nem egy the run a maga 2 és 1/4 óra játékidejével :DDD
  • bakkerman
    #18
    341. rókabőr,várós!
  • Bullitt
    #17
    Worldnél a probléma az, hogy nincs rá túl sok ember, bár EA helyében én a BlackBox egészét már rég ráállítottam volna, mert a World engineje az egyetlen, amihez értenek is valamennyire.
  • janihunk
    #16
    Szerinted miért könyörög már hónapok óta mindenki? A canyon, az undercover világa meg még még ez az be lett ígérve 2 éve. És mivel a wörd öt a fekete doboz csinálja, így semmi baj nem lehet az MW2 ből.
  • mester1987
    #15
    A The Run-t se bírtam 15 percnél tovább...ocsmány az egész. Nem is munkának nevezem.
  • janihunk
    #13
    Az MW-t még a mai napig jó pár ismerősöm tolja. Igaz nem 0-24 ben de elő elő veszik mert a legjobb játék amit valaha csak csináltak. Persze NFS ből.
  • mester1987
    #12
    Nem mondasz hülyeséget, a Hot Pursuit is hamar el is tűnt :S
  • tutituti
    #10
    ha van benne kicsi tuning és jól fogy remélem a következő az Underground3 lesz!
  • mester1987
    #9
    Helyes! Várjuk. 2012. ősze a megváltás a Need for Speed-ben. Reméljük
  • Prince23
    #8
    Ez pedig hivatalos, én is pont most akartam megnyitni a témárt neki:D


    A Retail kiskereskedő boltok a héten kaptak egy listát, és valaki(k) élt(ek) is velük.
  • mester1987
    #7
    A Hot Pursuit hozta az elvárásokat 2010-ben, szóval lesz itt adrenalin-pumpa ősszel reméljük :)
  • mester1987
    #6
    Az ötlet jó!
  • janihunk
    #5
    Hidd el hogy jön.
  • mester1987
    #4
    Pont most akartam témát nyitni, miszerint a Criterion egy PLETYKA szerint...:D :D
  • janihunk
    #3
    ÁÁ nem görgettem elégé le. A fenébe:)
  • janihunk
    #2
    Köszönöm a topikot (épp most akartam nyitni:D)
    Még egy bizonyíték:
  • Bullitt
    #1
    Úgy tűnik az EA-nek idén sem sikerül a tervezett módon bejelnteni a következő NFS-t, ugyanis két webshopban is felbukkant előrendelhető termékként. A Most Wanted 2-t a Criterion fejleszti, s várhatóan novemberben érkezik. Hivatalos bejelentés még várat magára, de csak idő kérdése.