2514
  • arty
    #2034
    kis időt még adnod kellett volna neki :)
  • Krisztiam #2033
    hallod csak annyi volt, hogy mentem előre egyenesen semmi sem történt, annak aztán sok értelme van :D
  • arty
    #2032
    nem jött be de nem tudod miért? amugy 5 perc alatt kb az első szakasz végéig se juthattál el :) SEMMIT(!) nem láttál a játékból, de szó szerint.
  • Krisztiam #2031
    hát én játszottam vele kb 5 percet, de elég is volt.. utána uninstall :)
    nekem nem jött be ennyi..
  • arty
    #2030
    mos'mé?
  • Krisztiam #2029
    nekem meg a run egyáltalán nem jött be.. az egy hulladék szerintem..
  • kastil
    #2028
    Hát én bevallom az "új" hot pursuitet és runt most volt csak alkalmam kipróbálni, de még mindig jobban adja, mint az mw :D exotikus kocsik, kurvafasza tájak, hajtás ezerrel, jobban bejöttek.
  • Ozzyehh
    #2027
    Nem csak egyszerre 2 helyre akartam írni a választ :DDD nem sikerült:(
  • Szabi #2026
    elcsúszott a válasz gomb :D
  • Ozzyehh
    #2025
    Troll vagy:D A burnout is egy jó játék volt:) am el kéne fogadni a tényt, hogy manapság nem készülnek tökéletes minden igényt kielégítő játékok:) valami bajunk úgy is lesz nem tetszik ez nem tetszik az..... nem vagyok elvakult ja és nyilván nem ott kezdődött a széria....
  • BoneDragon
    #2024
    Fialok csak erre emlékeznek, pedig a régi nfs-ek voltak a legjobbak...
  • High end PC #2023
    " az összes régi résszel játszottam underground 1-2 régi MW stb "

    a széria nem igazán ott kezdődött, inkább valahol ott kapcsolt lejtmenetbe -.-
  • kastil
    #2022
    A criterion games criterion games maradt, az nfs meg burnout lett, np. Amugy warezhuszárként nekem sp elég elfogadható volt arra a 300km-re amit beletoltam. még jó, hogy csóró vagyok megvenni.
  • Ozzyehh
    #2021
    Amúgy meg a realitás talaján maradtak, ha 120al belemész a valóéletben valakibe biztos, hogy roncsderbi lesz, ráadásul sztem ez külön kihívás, hogy próbálj meg ne ütközni túlélni.. próbálj meg "vezetni"
    de a probléma ott van, hogy manapság, ha valamit nehéznek tartunk csak köpködünk rá...
  • Ozzyehh
    #2020
    :D roncsderbi.... és? szerintem jó móka ne legyetek már ennyire konzervatívak néha kell újítani és lehet 2en is játszani vagy egyedül, de gondolom erre az opcióra még nem jöttetek rá magatoktól:D túlságosan szőrszálhasogatóak vagytok emberek, és nem nem vagyok 13 éves akinek ez az első nfs :) az összes régi résszel játszottam underground 1-2 régi MW stb én mégis azt gondolom, hogy nagyon jó a hangulata (amúgy meg sokan szeretik a roncsderbit :P) néha valóban idegesítő :D de ez az összes nfs-ről elmondható :) bátrak, mert mertek másnak lenni, ha értitek mire gondolok én ezt respectálom és mint mondtam én is szkeptikus voltam:), de megért minden pénzt
  • kastil
    #2019
    akkor nem szóltam, veterán vagy, engem még pikk pakk cafatokra marcangolnának
  • IMYke2.0.0.0
    #2018
    Évek óta hasonló diskurzusok folynak az aktuális NFS-topikokban...
  • kastil
    #2017
    nono, vigyázz a szádra, gyűlnek a fanboyok
  • Szabi #2016
    annyira azért nem vészes, ha kellően agresszív* vagy lehet jókat versenyezni :D

    (* és most nem a kilökésre gondoltam, csak hogy figyelsz hátra és nem hagyod magad kilökni)
  • IMYke2.0.0.0
    #2015
    "...és elég sokan játszák..."

    - segítek a ki-nem-mondott, vagy eszedbe-nem-jutó szóval:

    ...[b]ezt a roncsderbit.
  • Ozzyehh
    #2014
    Az elején szkeptikusan álltam a játékhoz , de ahogy kipróbáltam nekem nagyon megtetszett :D igen a multi is:) nem értem miért szarozza mindenki.. bár ez eléggé szubijektív mert rajtam kívül elég sokan gondolják úgy, hogy jó játék lett mivel reggel délelőtt délután este mindig 1 mp alatt találok party-t és elég sokan játszák:D
  • Krisztiam #2013
    viszont az jó pont,hogy a sárba nem megy szét a gumi :D
  • RelakS
    #2012
    Srácok, csak egy ötlet topik címre:
    Need for Speed: Most Wanted (2012)

    Még mielőtt egy ügybuzgó mod lezárja az egyik Most Wanted topikot :D
  • LocalPatriot
    #2011
    Én is végigvittem, persze (virágbolti), és nekem ez a 6 óra kellemes volt. Napi 1 órát játszottam, és így tetszett is! Kocsi hangok nagyon jók, főleg a Veyron meg a Porsche motorhangja brutál, de ennyi. Többet nem tudnék, meg nem is akarnék vele játszani.
    Multi a lent említett hibák miatt kurvára felejtős.
    Várom a köv NFS-t.
  • willy34
    #2010
    Hát megvettem..10 napja Ps3-ra..Már végigjátszottam..Online tényleg egy nagy sz*r. Nem tetszik az sem, hogy a jobb mod cuccokat csak közepes, vagy kemény versenyeken lehet megszerezni. Marad élvezetnek a régi MW, a 37 kicserélt kocsival:))
  • mester1987
    #2009
    Érdemes lenne, de nem ilyen formában, így hát a válasz: NEM!
  • SUNNY84HUN
    #2008
    +1
  • High end PC #2007
    Az online része horror, nem tudsz egy küldetésre sem úgy várakozni, hogy ne roncsderbizzenek addig a kocsiddal a gyerekek. Az idegesítő szó még enyhe kifejezés. Ráadásul ez már nem is igazán a versenyzésről szól, hanem mindenféle hülyeségről, ki ugrat a legnagyobbat, ki tud tovább fent maradi valami tetején, meg hasonló faszságok. Felejtős.
  • SUNNY84HUN
    #2006
    ha szereted a burnoutos dolgokat akkor lesd meg :D
  • zooleeh
    #2005
    Ingyen ? Hogy ?
  • goregrind #2004
    Részemről felejtős az online! Kb 5 éves gyerekeknek megfelel... De tapasztald meg, ingyen is tesztelheted!
  • icetihi
    #2003
    A normál játékot végigtoltam, milyen az online? Érdemes pénzt kiadni rá? Csak mert a bejárható terület igen csekély egy TDU-snak
  • mester1987
    #2002
    Erre a hulladékra pont elég, de lehet még sok is xD
  • BoneDragon
    #2001
    Mit találtam : o
    Patch notes
    Ez aztán a patch, lol
  • Szabi #2000
    ték (^^,)
  • Szabi #1999
    5.én jött ki az 1.1, azóta nagy csend van, de remélhetőleg szépen csendben dolgoznak a háttérben

    elméletileg 71es szint után sokaknál bebuggol a játék, így nem merek gyorsan fejlődni :DD
  • Krisztiam #1998
    vmi frissítést adtak már ki hozzá? vagy még nem?
  • Szabi #1997
    7et nekem még megért, ha picit is hallgatnának a rajongókra akik megvették és néhány apróságot javítanának amit kérünk (motorháztető nézet, manuális váltó, apró lefagyások kijavítása) és jönne pár dlc akkor szerintem egész hosszútávon ellehet lenni a játékkal
  • Krisztiam #1996
    nah látod :D
    1.6-os vti-d van?:) az jó kis gép :D
  • SUNNY84HUN
    #1995
    megmarhultál ? az 22 liter benzin ! vti -m szereti .. , még a 990 is elgondolkodtató :D