66
Új Star Trek. 2013-ban jön...
  • csgj
    #66
    Akkor úgy mondom, hogy számomra nem volt olyan rossz. Én így is tudtam vele játszani. Az elviselhetetlen játékokat nem viszem végig... De hát nekem is volt vele sok gondom.
  • Totti5
    #65
    De rossz. Játhszatatlan. Nincs AI, és Spock is egy katasztrófával ér fel. Alapjaiban hibás a játék, így a gameplay is egy nagy semmi.
  • csgj
    #64
    Nem volt annyira rossz, de a bugok rontották az összképet. Néha az irányítás sem úgy szuperált, ahogy kellett volna. A sztori is egyszerű volt, de a gorn jó kis ellenfél.
    Na de kellemesen szórakoztató volt, Spock és Kirk párbeszédein néha lehetett mosolyogni, és a zenét is a filmből vették át, ami fokozta azért a hangulatot.
  • grebber
    #63
    Polygon – 3/10
    Hardcore Gamer Magazine – 1.5/5
    CVG – 4.5/10
    Digital Spy – 2/5
    Videogamer – 3/10
    Eurogamer – 6/10
    OXM – 3/10
  • csgj
    #62
    Tps-t írtam. -.-
  • bon
    #61
    Végigtoltam, jó játék volt.
  • Borg
    #60
    Hol láttál ebben fps-t? Én nézem a gameplay videókat, de csak kvarcjátékos tps van mindenhol...
  • csgj
    #59
    Na, elkezdtem... Hááát, tulajdonképpen szórakoztató kis tps, de semmi extra. Ráadásul tele van bugokkal. Pl.: Spock árnyéka néha megőrül, és vonalakká változik. XD Vagy mondjuk össze-vissza járkál, teljesen logikátlanul (de ez az ellenségre is jellemző). Éééés van még más is, de most ez jutott eszembe. Egy patch nem ártana neki. Ettől függetlenül én szerintem végigjátszom, mert nem olyan rossz, és hát csípem a Star Treket, attól függetlenül is, hogy a filmben durván eltértek a sorozat sztorijától.
  • Fpocok
    #58
  • Tatyla
    #57
    ez nekem csak egy sima pénzlehúzásnak tűnik semmi extra vagy figyelem felkeltő nincs benne...
  • Csokis
    #56
  • mester1987
    #55
    UI: X-Men Origins: Wolverine-ra is mondják, hogy jó!
  • Fpocok
    #54
    Kössz. Ha látom, hogy linkelsz videót, akkor tudom, hogy van tört verzió. Kössz te kis warezkirály.
  • wedge31
    #53
    Amit eddig láttam belöle az tetszett mondjuk én sci-fi örült vagyok tehát ez nem jelent semmit.
  • pcgammer
    #52
    PC Gameplay

  • mester1987
    #51
    HA-HA-HA
  • Maxtreme
    #50
    Igazán nincs mit.

    Már maga a 2 szó egymás mellett mint a "jó" és a "Quantum of Solace" is bűntett az emberiség ellen.
  • mester1987
    #49
    Köszönjük tőled!
  • Maxtreme
    #48
    " vannak jó filmes játékok Quantum of Solace "

  • mester1987
    #47
    Pedig vannak jó filmes játékok. Pl. The Chronicles of Riddick, 007: Quantum of Solace stb.
  • wedge31
    #46
    Én még jó filmes játékkal nem játszottam, elöbb megvárom mit irtok itt róla mielött megvenném. Itthon egyébbként is csak májusban jön ki a játék.
  • mester1987
    #45
    Ki kell próbálni.
    A Digital Extremes eddigi címei: Warframe, Dark Sector :D, Pariah, Homefront, The Darkness II de a BioShock-ban is közreműködtek.
  • mester1987
    #44
    Nem tudom honnan szerzik ezek, 3 nappal korábban...:D
  • wedge31
    #43
    Milyen lett?
  • kill3r21
    #42
    És ez jó játék? :D
  • mester1987
    #41
    A PC-s is!
  • grebber
    #40
    Az Xbox 360-as verzió kint van!
  • pcgammer
    #39
  • Totti5
    #38
    Attól hogy olcsó még lehet(ne) jó. Bár vannak hangulatos jelentek, meg a trélerrel és az intezítássel nincs gond. A kérdés, hogy mennyire lesz unalmas, rövid, repetetív, és silány a gameplay, mert ezek elsősorban ezen szoktak elhasalni.
  • wedge31
    #37
    Nagyon olcsó lesz a játék lehet, hogy ök már tudnak valamit amit mi még nem...
  • grebber
    #36
    Star Trek - így készült a történet
  • Totti5
    #35
    Ezek az üveges tekintetek az átvezetőkben... szokásos 5-6 pontos filmadaptáció, már ha nem cseszik el. Talán kap egy esélyt, ha nem lesz unalmas.
  • grebber
    #34
    30 perc gameplay
  • Harbinger
    #33
    Apám! XD Meg kell néznem végig a TOS-t is, ismerem ezt a harcot klasszikus szörnyű, mint Ed Wood filmjei.
  • Totti5
    #32
    Zseniális! Itt van az original:))))
  • wedge31
    #31
    Ezen behaltok...

  • Harbinger
    #30
    Előrendelhető Steamen is, 60 €. És kapunk egy rakat uniformist és fegyvert.
    Gépigény is van, nem túl vészes.
  • grebber
    #29
    Star Trek - a gornok színre lépnek
  • Harbinger
    #28
    Jól néz ki, 1 percbe sok mindent pakoltak. többek köztt a fő sztori elemet is, mert eddig semmi infó nem volt miről is szól.
    Az Elite Force II óta nem volt rendes Trek játék, én drukkolok.
  • grebber
    #27
    Új Trailer