500
Ghost Recon címek Online topikja.
  • f2d
    #500
    Sziasztok,

    a játékban hány pálya van? Én eddig 10-zel találkoztam, de a napi ramglistán nem sikerült még az örnagyi rendfokozatot elélrnem.
  • skatebab
    #499
    Magyar Ghost Recon Phantoms oldalunk:
    Ghost Recon Phantoms Hungary
    Utoljára szerkesztette: skatebab, 2014.12.29. 15:34:20
  • Gyuszopapa
    #498
    Tegnap mentem vele pár kört,nem volt rossz.Még MPV player is voltam pedig az fps játékokat hanyagolom mostanában.Jól adta.
  • Shep
    #497
    Hát én nem tudom mit csináltak de mióta steamre került a játék egy rakat szar az egész. Egyszerűen nem hallnak az ellenfelek, mindenkibe 6x annyit kell lőni, ők persze 1-2 golyóval elintéznek. Az eddig használt fegyverem mintha valami vízipisztollyá vált volna. Érthetetlen számomra ez az egész.
  • szapor
    #496
    Miért lehet az hogy nem találok egyetlen szervert se már vagy 2 napja?? :/
  • hawkie22
    #495
    Oké, megvan. :)
  • hawkie22
    #494
    Azokat a fegyvereket, amiket nem használok, el lehet adni?
  • MANOWAR
    #493
    ezek kellenek a tovabb lepeshez :

    http://ca.ign.com/wikis/ghost-recon-future-soldier/Rank_Progression
  • MANOWAR
    #492
    Sracok 50-es level fole nem lehet menni (recon)?
  • toza #491
    meg tobb lag es beakadas?!
  • Shep
    #490
    Kb 1 órás leállás van.
  • SirAlo
    #489
    Most miert nem mennek a szerverek ? Amugy nekem nagyon bejon a jatek!
  • Maxtreme
    #488
    Ha valakit érdekel, teljesen átalakult a játék mind külső mind pedig belső tartalomat tekintve, és ezentúl ghost recon phantoms néven találkozhatunk vele.
  • Inquisitor
    #487
    Egyébként aki 2013-ban az Internetexploreren keresztül nyomorgat játék közben adatokat, annak én eltörném a kezét.
    Valamint nem tiszta, hogy ha ezer éve nincs friss Punkbuster, akkor ez a program mit is használ és frissít?
  • Inquisitor
    #486
    Látom jó kihalt a topik.
    Kezdek belezavarodni a GRO-ba.
    Először telepítésnél az Istennek nem akarta lefrissíteni magát.
    Utána a Punkbustert. Nagy nehezen ez is sikerült.

    Akkor a launcher dobta be mindig, hogy behalt valami decompression a Yeti.big fájllal kapcsolatban. Erre azt leltem, hogy tegyem a tűzfalban a GRO-t és bizonyos portokat a jófiúk csapatába. Oké. Tovább is ment.
    Most ugyan ezzel a hibával hall meg, amikor elindulna bármilyen pálya, amikor kiteszi a 3D térképet, ha bármit teszek szétfagy. Már átállítottam a Net Framework beállításokat is, ahogy a FAQ javasolta. Driverek frissek. Bármi ötlet? Vagy a gyári fórumnál értelmesebb oldal FAQ-val?
  • skatebab
    #485
    Hali HTF /Hungarian Team Force/ magyar klánhoz csatlakozhatsz; feltételek:
    -min. 18 éves kor
    -mikrofon /ts miatt/
    -aktív player legyél /aki nem az kidobjuk/
    -csapatjáték!

    nálam lehet jelentkezni vegyél fel barátnak:
    Martole
  • Munszu
    #484
    Sziasztok!
    Én holnap leszedem és ki próbálom majd a játékot. Esetleg lehet majd csatlakozni valakikhez? :)
  • SUPERTRABI
    #483
    menyire aktive ez a fórum?
  • Fallingstar
    #482
  • Kistax
    #481
  • Warrika
    #480
    jah veszem észre:D mondjuk elég új még a game és talán késöbb:)
    ha valakinek lenne kedve gamelni akkor ingame:Nokia127HUN
    most kezdtem de elég sokat játszottam fps gamekkel szal megy a dolog
  • LasDen #479
    hát nem nagyon...eléggé lapos a topik :D
  • Warrika
    #478
    remélem azért ennél aktívabb lesz a magyar közösség:D
  • Warrika
    #477
    1 kérdés az fps-t hogy lehet kiíratni? még nem találtam rá az opcióra...
  • LasDen #476
    végre sikerült kipróbálni egy a tengeralattjárós mapot, de nagyon nem tetszik...nemtudok semmit se csinálni, mert folyton lelűnek valahonnan...
  • Warrika
    #475
    hali
    most kezdtem el a gamet és eléggé tetszik úgyhogy sztem állandó tag maradok.
    ha kezdőket is bevesztek magyar klánba akkor szívesen csatlakoznék.
    ha lehetséges pm me.
    előre is köszi:)
  • killwill
    #474
    Ghost Recon -Hungary Armada- [HUA] Klán Sok szeretettel vár minden új és régi játékost.
    www.ghostrecon.ewk.hu nézd meg a klán weboldalát is és csatlakozz. A létszám 29 fő és egyre jobban bővül Keress fel e-mailen ingame vagy TS3 -on. 212.52.164.162 GHOST REVON ONLINE szoba. Részletek a weboldalon!
  • LasDen #473
    meglátjuk :D
  • PrOtotype14
    #472
    Küldtem az invet,remélem jól fogod érezni magad kis klánunkban... :) Mint ahogy írtam ez nem olyan klán ahonnan kidobunk ha nem vagy fent nap mint nap...csak játszogatunk ha időnk engedi! Én általában Recon-al vagy Assaultal vagyok,de néha a Spec is előkerül...
  • LasDen #471
    uez
  • PrOtotype14
    #470
    Szuper! :) Remek,így már megvagyunk 4-en..már kaptunk is clanwar meghívást! :) Amúgy a játékban mi a neved?
  • PrOtotype14
    #469
    Amúgy nem rossz eredmény,mi?! :D Igaz ez eddig a topp...sajna a rendszer csak 1 "roundot" engedett játszani,mert azzal is túlléptük a 30 percet,ahogy a képen is látszik :)
  • LasDen #468
    mert az a VIP-ek (mint én) kiváltsága :D

    hogy ne csak off legyen...éppenséggel nincs klánom, ha megtaláltok játékban behívhattok...én magam nem fogok jelentkezni, lusta vagyok :D
  • PrOtotype14
    #467
    THX! Ezt nem tudtam,ezen a fórumon még elég új vagyok...és hát még hsz törlés gomb sincs :'D
  • LasDen #466
    tessék :D
  • LasDen #465
  • PrOtotype14
    #464
    Ja,és az kimaradt hogy Mi nem viccelünk!!! :D
  • PrOtotype14
    #463
    eXH-=Elite Skillz-Hungary=-

    Üdv!

    Szeretnénk bővíteni a kis klánunkat,új, kulturált,lehetőség szerint magyar játékosokkal!
    Várjuk jelentkezéseteket itt(PM-ben,vagy egyből a Fórum HSZ után),vagy ha megtaláltok online,a játékban whisper formájában!
    Amit biztosítunk:Kötelesség nélküli klán,nem zargatunk miért nem jössz fel esetleg,nem dobunk ki ok nélkül...FB csoport és egyenlőre csak Skype konferenciahívásokkal megoldott kommunikáció(ha lesz rá igény TS szeró is lesz!)
    Szóval várunk Titeket szeretettel!
    Mindenképpen magyar klánt szeretnénk összehozni! S ha nem jönne össze,csak akkor fogunk "international" módba váltani!

    PrOtotype14

  • Fallingstar
    #462
    Remek ötlet csak ha mindenkit behívsz és warozol akkor vedd számításba, hogy nem lesz valami nagy a teljesítményetek, ami rombolja a morált:)
  • Hemy87
    #461
    Üdv mindenkinek. Elindult egy nagyszabású terv aminek keretében megpróbáljuk a Magyarokat egy Klánba gyűjteni. Persze most is vannak olyanok akik szerint ez nem jó ötlet de sajnos bekel vallanunk hogy rengeteg kicsi klán van a GRO ban és kínszenvedés egy normális Klánháborút a Magyaroknak összehozni.
    Szóval Keressetek fel és látogassatok el weboldalunkra is http://ghostrecon.ewk.hu/
    Az oldal még fejlesztés alatt de már használható.
    Egy FONTOS megjegyzés hogy ezt nem magam miatt hoztam létre ha nem MIATTUNK.
    Várok mindenkit sok szeretettel és alakítsunk egy ütőképes baráti csapatot. [HUA]!!! Ghost Recon -Hungary Armada-